0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #340 -: Юни 09, 2008, 21:29:53 pm »
Миличка  Красико не да те плаша, но и аз миналата седмица нямах никакви симптоми но сега всичко ми се събра на веднъж, гади ми се ,повръщам, не мога да понасям никаква миризма , дори немога да сготвя нищо заради миризмата, добре че живеем при майка ми та я карам тя да ми готви, пожелавам ти го на тебе да не ти се случва, но най вероятно ще ти се случи просто е още рано. Целувки и споделяй как си.


Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #341 -: Юни 14, 2008, 18:26:28 pm »
Здравейте момичета, аз съм нова тук, но искам да споделя и аз за симптомите ми, когато бях бременна със сина ми, който в момента е на близо шест години. По принцип имам силно изразен ПМС, но в месеца, в който забременях нямах никакви болки - нито в гърдити, нито в корема.Просто казано нямах никакви симптоми, както за предстояща менструация, така и за евентуална бременност. След двудневно закъснение на М. се усъмних, че има нещо и си направих тест, който беше положителен.Пожелавам на всички ни да видим по-скоро втората черта на теста за бременност. В момента работим за второ със съпруга ми.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #342 -: Юни 16, 2008, 23:40:05 pm »
здравейте...искам да попитам нещичко..Днес имам на теста за бременност бледа втора чертичка..много е бледа но ... обаче искам да попитам има ли такъв признак акто ..запек..  :oops: отняколко дена ( 3 по точно съм направо на 0 ) а се храня ного добре-и активия и плодове,и зеленчуци, както си му е реда... помогнете с каквото мнение имате..Благодаря ви много :) успех на всички..
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #343 -: Юни 18, 2008, 09:23:14 am »
Миличка  Красико не да те плаша, но и аз миналата седмица нямах никакви симптоми но сега всичко ми се събра на веднъж, гади ми се ,повръщам, не мога да понасям никаква миризма , дори немога да сготвя нищо заради миризмата, добре че живеем при майка ми та я карам тя да ми готви, пожелавам ти го на тебе да не ти се случва, но най вероятно ще ти се случи просто е още рано. Целувки и споделяй как си.

Абсолютно - до 6г.с. и аз хапвах неудържимо и след това като се почна едно гадене, по-скоро тежест, и нищо неможех да хапна, много тегаво, отслабнах цели 5кг.  8O представяте ли си! Всякакви миризми на подправки и такива разсни - адски много ме дразнеха, дори аромати, които много съм харесвала сега са ми малко непоносими, някои храни ми смърдят на препарати - ужас. Много кофти, че правят почистващите препарати с аромати на плодове (Mr. Proper - ябълка) сега като си купя дъвка с аромат на ябълка и ми смърди на него  :(
Вече съм малко по-добре, но още не смея да се похваля, че знам ли, аха съм се похвалила, аха пак се върнала тежестта :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #344 -: Юни 18, 2008, 16:48:47 pm »
zdraveite
az sum nova tuk
mu4at me xiliadi raboti po temata zabremeniavane
s priatelia mi pravi me opiti no vse o6te ni6to
pravvix dnes test za bremenost- otritzatelen
oba4e po4naxa da me boliat gurdite,koeto do sega ne se e slu4valo
tezi testove koga nai rano pokkazvat veren rezultat
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #345 -: Юни 18, 2008, 16:54:01 pm »
zdraveite
az sum nova tuk
mu4at me xiliadi raboti po temata zabremeniavane
s priatelia mi pravi me opiti no vse o6te ni6to
pravvix dnes test za bremenost- otritzatelen
oba4e po4naxa da me boliat gurdite,koeto do sega ne se e slu4valo
tezi testove koga nai rano pokkazvat veren rezultat
Миличка мисля,че резултата се отчита след 2 дни след закъснението,но при всеки си е строго индивидуално.Може и преди датата на М да отчете.Заповядай при нас:Опити за забременяване :тук можеш да споделиш всичко и да получиш отговори от момичетата.Че тази темичка тук е само за първи симптоми!!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #346 -: Юни 18, 2008, 19:30:16 pm »
zdraveite
az sum nova tuk
mu4at me xiliadi raboti po temata zabremeniavane
s priatelia mi pravi me opiti no vse o6te ni6to
pravvix dnes test za bremenost- otritzatelen
oba4e po4naxa da me boliat gurdite,koeto do sega ne se e slu4valo
tezi testove koga nai rano pokkazvat veren rezultat
Миличка мисля,че резултата се отчита след 2 дни след закъснението,но при всеки си е строго индивидуално.Може и преди датата на М да отчете.Заповядай при нас:Опити за забременяване :тук можеш да споделиш всичко и да получиш отговори от момичетата.Че тази темичка тук е само за първи симптоми!!!
[/quote
a kato tzialo bolkite v gudite nali sa simptom pri bremennostta
pone pri purvata mi bremennost me boliaxa, no ne pomnia koga po4naxa da me boliat
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #347 -: Юни 19, 2008, 21:19:45 pm »
При парвата ми бременност не усещах нищо,дойде ми два пъти в месеца,а следващия не ми дойде направих си тест иразбрах че съм бременна,но го загубих на 22г.с.Второто ми забременяване ме боляха гърдите,стомаха и особенно много кръста,но ми закъсняваше,направих си тест и е положителен,но пак го загубих една седмица след като разбрах
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #348 -: Юни 22, 2008, 19:11:42 pm »
При парвата ми бременност не усещах нищо,дойде ми два пъти в месеца,а следващия не ми дойде направих си тест иразбрах че съм бременна,но го загубих на 22г.с.Второто ми забременяване ме боляха гърдите,стомаха и особенно много кръста,но ми закъсняваше,направих си тест и е положителен,но пак го загубих една седмица след като разбрах
много съжалявам за това което ти се е случило
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #349 -: Юни 23, 2008, 16:43:29 pm »
Благодаря ти много,много се радвам че тук намитам хора които ме разбират и най-вече приятели,защото не всеки може да разбере че това е най-съкровенната ми мечта,всяка вечер си го представям как го целувам,прегръщам и как си играем със съпруга ми с него.Много искаме да си имаме бебе
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #350 -: Юни 23, 2008, 17:42:30 pm »
Благодаря ти много,много се радвам че тук намитам хора които ме разбират и най-вече приятели,защото не всеки може да разбере че това е най-съкровенната ми мечта,всяка вечер си го представям как го целувам,прегръщам и как си играем със съпруга ми с него.Много искаме да си имаме бебе
и ние идкаме
знам какво е да загубиш дете
времето лекува
ще си имате и ще си го гушкатеи ще му се радвате
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #351 -: Юни 23, 2008, 19:46:14 pm »
Много ви моля да не обсъждате тези неща в тази тема. Тя НЕ Е дискусионна! Тя има за цел да отразява факти ,не разсъждения..
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #352 -: Юни 24, 2008, 20:50:09 pm »
Да споделя и аз.При предишните си три бременности имах еднакви признаци-болезнени,твърди и ужасно напрегнати гърди;голям апетит и неутолим глад;сънливост.Сега отново съм бременна-5 г.с,надявам се този път успешно,този път никакви признаци освен болезнените гърди.

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #353 -: Юни 26, 2008, 07:17:26 am »
Миналата седмица започна да ми става лошо и да ми се повдига. Реших да си направя тест , въпреки че имах 1 седмица да цикъла, имаше много бледа 2ра церта и аз  8O . В неделя повтирих и чертата беше по наситена :) Гърдите започнаха да ме болят, а сега около датата на цикъла имам предменструални симптоми , но без течение!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #354 -: Юни 26, 2008, 12:45:05 pm »
здравейте моите първи симптоми си бяха все едно ще ми дойде само, че малко по-малко ме болеше корема и гърдите ме боляха и аз до последно си мислех, че ще ми дойде. на 6 ден след закъснението си направих тест и беше + за по сигурно си направих 2 и той +. нито повръщах, нито се уморявах, но при всеки е май много индивидуално.сега вече в 7 г.с. усещам миризми и имам киселини и се уморявам.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #355 -: Юли 23, 2008, 13:22:00 pm »
Здравейте на вси4ки баде6ти МАМИ!!
мойте парви симптоми бяха-лека напрегнатост на гардите, болки ниско долу като преди цикал, вялост, санливост и умора.Малко по-касно се появи и гадене. И така до 3-тия мес, даже отслабнах сас 7 кг.Сега ве4е сам в 23 г.с. и вси4ко е ок!!!
Успех на вси4ки!!!

 :butterfly: mf_bounce8 и ПОЗДРАВИ!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #356 -: Юли 23, 2008, 22:21:37 pm »
Здравейте,искам да ви попитам отностно симптомите: Кога най-рано се появяват? Колко време след половия акт може да се разбере дали може би има бебе,но без правен тест? Питам ви,защото мен ме болят гърдите и са ми доста НАДУТИ,но незнам дали е възможно да е защото съм бременна или просто ще ми идва. С моя приятел правим опити за бебе от...20-25 дена горе долу и незнам дали след толкова време може да има някакви симптоми за бременност..?
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #357 -: Юли 23, 2008, 22:45:47 pm »
Rossichka , тук в темата ще прочетеш много и различни симптоми и  ще разбереш че е строго индивидуално...предменструалните симптоми много често се оказват и симптоми на бременност....аз лично освен напрегнати и  оголемяващи се гърди др. нямах и това след закъснението...
колкото и да е гадно очакването,трябва да изчакаш датата и да ти закъснее и тогава да направиш тестче,не се вглеждай по-рано за симптоми защото ако не се е получило разочарованието ще бъде по-голямо....а да не говорим че правите опити от 20-25 дни...рано ти е да си пълниш главата с глупости-не го мисли-когато трябва ще стане...стискам палци мила да се е получило още сега!!!

п.с. и ако не е станало не се отчайвай,рядко става от първия месец!!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #358 -: Юли 25, 2008, 14:30:56 pm »
Аз имам мигрена и нормално 2-3 дни преди мензис имам пристъп, него месец въобще дори и за малко не ме заболя глава, затова се усъмних, иначе гадене, диария и обоняние като на куче си имам и без това от метформина, но когато ми се прибавиха дърпане като с конец ниско в корема и бодежи по ареолите на гърдите и на това отгоре не ми дойде на уречения ден (идва ми като по календар), а вместо М имах една идея зацапване, което се разбра, че е кръв на много силна светлина, и си направих тест на следващия ден сутринта и беше положителен, доста бледо, но се позитивира на 3 минута, но какво да очаквам от 1 ден закъснение, спрях веднага метформина, но гаденето, болките в стомаха и кръста, безапетитието и обонянието (всяка миризма ми беше нетърпима) си останаха, освен това и сънливост, постоянно ми беше ужасно топло, не понасях никой да ме докосва, ходех 2-3 пъти нощем, както и през деня поне на 15 мин, да пишкам и се будех окончателно в 4 часа сутринта. Усещах се как несъзнателно ходя много внимателно, сядам и докосвам предмети. Бяха много хубави 2 седмици, докато не изкървях и всичко приключи. Не можах да се срина, защото сме с мъжки фактор и щастието че съм бременна, ми държа влага дълго след това.
Малко офтопик: спермограмата ни е вече почти в норма и заека явно все пак е при мен.  :) :) :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #359 -: Август 05, 2008, 22:57:52 pm »
Ура, две чертички:)
Нямам никакви симптоми обаче, само сутринта след като си направих теста малко ми се догади. Може и внушение да е. Апетита ми леко се е променил, готвено и сладко не ми се яде. но и това май е на психо основа, нали все съм на диета::))