0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #300 -: Април 21, 2008, 11:09:54 am »
А да и разстройство си имах. Може би за една седмица след датата на М, но леко, не тежка  фаза:lol: Но вече нямам.
]
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #301 -: Април 22, 2008, 16:36:56 pm »
Здравеите!
   За пръв път пиша,но съм чела иначе доста.
   С мъжът ми правиме опити от 3 години близо,имаме всички необходими изследвания в резолтат на който ми откриха двурога матка.За пръв път от толкова време аз имам огромната надежда че този път е станало,но съм и мн объркана.
  Не съм наясно с температурите но на мене трябва да ми дойде на 26-28.04 и забелязах че този път гърдите ме заболяха доста по късно от обикновенно и ежедневно имам температура която варира от 37 до 37,4 поне за сега,но ме притесниава това че понякога нямам пък знам че е постоянна попринцип.Незнам дали да се надявам ,защото реших и тест да си направя пък той е  :bfn1:.
   Молбата ми е да ми кажете ако не ви е проблем дали това може да са някакви симптоми на бременност или просто съм си болна :(,много ви благодаря предварително.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #302 -: Април 22, 2008, 17:49:11 pm »
Може би е рано и за това теста ти е - ,БТ е добре че е висока,дано остане все така .А симптомите при всяка са различни,но в повечето случаи се припокриват с ПМС.Успех и  :bfp:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #303 -: Април 23, 2008, 08:42:53 am »
Здравеите!
   За пръв път пиша,но съм чела иначе доста.
   С мъжът ми правиме опити от 3 години близо,имаме всички необходими изследвания в резолтат на който ми откриха двурога матка.За пръв път от толкова време аз имам огромната надежда че този път е станало,но съм и мн объркана.
  Не съм наясно с температурите но на мене трябва да ми дойде на 26-28.04 и забелязах че този път гърдите ме заболяха доста по късно от обикновенно и ежедневно имам температура която варира от 37 до 37,4 поне за сега,но ме притесниава това че понякога нямам пък знам че е постоянна попринцип.Незнам дали да се надявам ,защото реших и тест да си направя пък той е  :bfn1:.
   Молбата ми е да ми кажете ако не ви е проблем дали това може да са някакви симптоми на бременност или просто съм си болна :(,много ви благодаря предварително.

Piseto, не искам да ти вдъхвам празни надежди, но моя тест 4 дни преди да ми додйе също беше отрицателен. Положителния се появи три дни след закъснението. И мен гърдите започнаха да ме болят седмица по-късно, а по принцип винаги са започвали да ме болят веднага след овулация. направи си тест поне един ден след закъснение. Стискам ти палци.
]
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #304 -: Април 23, 2008, 20:24:27 pm »
Здравейте пак!Искам да попитам дали е лошо ако свалям БТ,защото днеска имах само сутринта а сега вече не?
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #305 -: Април 23, 2008, 21:13:38 pm »
Миличка,БТ се мери само сутрин,тогава е най-ниска .Спада й ден преди м или в деня на м по принцип предвещава лелка,но знае ли се... :crossfingers:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #306 -: Април 25, 2008, 08:59:43 am »
Пак съм аз  :oops: ,ама искам да попитам -значи аз сутрин като се събудя нямам температура,но след един час да речеме я вдигам на 37-37,3 и така си остава до вечерта,ако съм бременна пак ли ще е така или ще имам и сутрин  :?.Охххх... много съм невежа в тия работи дано не ми се ядосате ама вече съм нетърпелива,защото утре е деният в който трябва да ми дойде попринцип :wink: и направо съм луднала.Благодаря ви отново за това че все някой ми пише  :wink:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #307 -: Април 25, 2008, 09:23:08 am »
Нали знаеш ,че БТ се мери веднага след събуждане ,без да ставаш ,без резки движения,тялото да е в покой, ако станеш от леглото БТ се вдига.През деня няма нужда да се мери .При бременност БТ е висока до към 3 месец.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #308 -: Април 25, 2008, 09:49:49 am »
Да знам че се мери само сутрин ама аз тогава нямам,пък имам през деня и може би това че имам поне през деня ми дава надежда малка и затова си я меря постоянно ако мога да си залепя термометъра наи ще ми е добре.Благодаря ти че си толкова одзивчева и винаги ми одговаряш  :bighug:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #309 -: Април 25, 2008, 11:38:20 am »
Писето, меренето на температура с нищо няма да ти помогне да забременееш, ако не си бременна вече. Не мъчи тялото си. Мери се по едно и също време, базална температура, тъй като тя е най-точна и не се става от леглото преди това. Всичко друго няма никакъв смисъл, а е само изнервящо и стресиращо за организма ти.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #310 -: Април 27, 2008, 14:29:26 pm »
Привет и от мен! Съвсем нова съм тук - токущо се регистрирах!

Преди 6 дни (на датата на очаквания ми цикъл) си направих тест и той беше ПОЛОЖИТЕЛЕН!
Тогава от 2-3 дни вече леко ми се гадеше... Но това отшумя??? Сега предимно ми се спи, ама много спя и пак ми се спи! Гърдите НЕ са ми напрегнати, само зърната ми са доста по-чувствителни! Притеснявам се, че нямам някакви особени симптоми, освен сънеността и лекото придърпване долу... Утре влизам в 6 седмица!

Исках да попитам, вие кога отидохте за първи път на лекар? Ако Отидем в края на 6-та седмица май е рано за сърчицето???

Малко съм притеснена, защото преди 5 месеца направих спонтанен аборт - празно плодно сакче, тогава гърдите ми нарастнаха неописуемо, но пак нямах гадене... Смешно е сигурно, ама се моля да започне да ми става лошо... Страх ме е сега да не е пак същото, макар че вътрешното ми усещане е, че всичко ще е наред!

Извинявам се за дългия пост!

Пожелавам на всички правещи опити положителен резултат, а на бъдещите мами лека бременност!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #311 -: Април 27, 2008, 14:44:57 pm »

Chunchi, първо - ЧЕСТИТО! :ballons:
Бременността при всички протича много различно - при едни с гадене и повръщане от самото начало, други пък не го усещат нито веднъж. Колкото бременности - толкова и различни симптоми! Според моя лекар, началото на шестата седмица е раничко да се види сърдечна дейност, но пък защо да не отидеш на преглед? Напълно разбираемо е, че де притесняваш, след това, което ти се е случило преди пет месеца. Но това не значи, че ще се повтори - дори напротив! На твое място обаче бих отишла на гинеколог по-скоро - за собствено спокойствие.
Желая ти лека бременност! Отпусни се и се радвай!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #312 -: Април 27, 2008, 14:50:49 pm »
Saule_Nova, много ти благодаря за отговора!
Всичко, което си написала го знам, ама нали знаеш как човек има нужда от някакво успокоение! Благодаря ти още веднъж!
Ще се опитам да си запиша час за края на тази седмица!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #313 -: Април 27, 2008, 17:56:04 pm »
Saule_Nova, много ти благодаря за отговора!
Всичко, което си написала го знам, ама нали знаеш как човек има нужда от някакво успокоение! Благодаря ти още веднъж!
Ще се опитам да си запиша час за края на тази седмица!

Ами, така си е  :) Ние в много голяма степен за това сме тук - за емоционална подкрепа. Макар, че съм забелязала, че доста момичетата тук знаят повече от доста лекари  :)
Успех ти желая и ... ще видиш как този път всичко ще бъде наред!
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #314 -: Април 30, 2008, 20:43:06 pm »
Здравейте!От 3 месеца правим опити с милото за бебе.Постоянно си търся симптоми...но този месец нещо ме стресна.
Трябва да ми дойде около 10-ти.НО вчера 29-ти получих леко кървене вечерта.Сутринта като станах нямах нищо,но днес цял ден от време на време си имам прокървяване.Не е течение,защтото всеки пък като отида до тоалетна има по 2 големи капки и толкова.Дали това е загнездяване евентуално или ....някой ме изплаши с раничка. 8O

*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #315 -: Май 07, 2008, 05:29:39 am »
Здравейте!От 3 месеца правим опити с милото за бебе.Постоянно си търся симптоми...но този месец нещо ме стресна.
Трябва да ми дойде около 10-ти.НО вчера 29-ти получих леко кървене вечерта.Сутринта като станах нямах нищо,но днес цял ден от време на време си имам прокървяване.Не е течение,защтото всеки пък като отида до тоалетна има по 2 големи капки и толкова.Дали това е загнездяване евентуално или ....някой ме изплаши с раничка. 8O
незнам какво е,но след такова закъснение не си ли направила тест?
ако имаш възможност,иди на лекар на всяка цена!
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #316 -: Май 07, 2008, 10:08:04 am »
Нямам закъснение този месец трябва да ми дойде на 10-ти.Но самото кървене ме накара да пиша. :?

*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #317 -: Май 07, 2008, 11:40:15 am »
Нямам закъснение този месец трябва да ми дойде на 10-ти.Но самото кървене ме накара да пиша. :?
Ами най-добре отиди на лекар, защото може да е всичко. При мен един месец се получи такова зацапване по време на ову, след това отшумя. Така че най-добре да те види док и да си каже компетентното мнение. Иначе само ще се притесняваш излишно.
Успех и дано скоро се похвалиш с  :bfp:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #318 -: Май 11, 2008, 11:49:29 am »
Не мога да разбера защо така се е опорочила тази тема.... :x Нали в нея трябваше да пишат дами които наистина са имали ПЪРВИ СИМПТОМИ -за останалото има други теми 8O
Или аз съм в грешка????
« Последна редакция: Май 11, 2008, 11:51:23 am от Iffi.13 »
*

    veni_I_koci

  • ****
  • 609
  • Няма невъзможни неща, когото има желание за тях.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #319 -: Май 11, 2008, 12:27:31 pm »
Съгласна съм с теб аз също не съм писала тук само защото симптомите от моята бременност ще се повтарят с тези на останалите и реших че няма смисъл. Но щом са преценили другите да пишат тук макар ине по конкретната тема тяхна си работа. Но иначе си права че за това има друга тема.