0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #40 -: Декември 29, 2006, 19:17:53 pm »
Пий един парацетамол, вдигни си краката на възглавница и се отпусни! Дано ти мине!
*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #41 -: Декември 29, 2006, 19:35:47 pm »
heart честита ви месечинка, живи и здрави, весели, послушни  :lol:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #42 -: Декември 29, 2006, 20:18:55 pm »
Моля, включете се в ТАЗИ тема, за да я направя статична.
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #43 -: Декември 30, 2006, 07:49:35 am »
Много патерично май ще стане, но...............
Честита КОледа!
Весела и щастлива НОва Година!!!!!!!!!!!!
Пожелавам Ви цялото щастие на света и в НГ 2007 с по-малко проблеми с бебоците.Успех на всички очакващи включване!
Момичета искам да питам нещо отново:).Моето бебе по 1 време се запече и нещо не ака почти цял ден.С всичките изброени вече от Вас методи се изакахме и след като сменихме млякото на Омнео сега нямаме спиране.Ака на всяко ядене, но пък е доста неспокойна.Има газове доста и много се върти.По цял ден ми се хили и се закача, но аз така нищо не мога да свърша, а пък тя от това напъване не спи и после от 10 вечерта до сутринта с топ не мога да я събудя да яде.
Нормално ли е толкова акане при положение, че сме на АМ?Страх ме е да не стане някоя беля, че с тия Ам направо се пищисах.
Моля мамчетата в СФ дайте координатио на някакво свестно педи на частно, че тук в нашта поликлиника всичките са зян, а аз идея нямам къде да водя бебкта при сериозни проблеми.МИслех за медицинска, но пък в това грипозно време някак си не ми се ще много да се разнасяме по болници.
« Последна редакция: Декември 30, 2006, 21:44:29 pm от Silwi25 »
*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #44 -: Декември 31, 2006, 08:58:01 am »
Перденце, благодаря ти!
Силви, организма на детенце може би се настройва към новия вид мляко. Ще се нормализират нещата. Частно педи не мога да препоръчам, но и аз съм си го мислила този вариант. Ако нещо ми се наложи спешно или пък просто искам да ида на частен педиатър. Ще поразпитам наляво-надясно.
Радвай се, че детето от 10 нататък спи. Щом не се буди да яде, значи си се чувства окей.
Моето дете тамън се беше отказало от нощното хранене и пак започна да се буди. Аз го подозирам, че по-скоро иска да се гушка, защото суче по около 5 минути и заспива на гърдата. Тази нощ минахме само с вода и биба, ама да видим занапред!
Момичета, искам да ви пожелая една прекрасна новогодишна нощ! По-специална заради тези малки прекрасни създания, които озариха живота ни и го правят всеки ден, въпреки нервите, умората и притесненията! Бъдете здрави, щастливи и много обичани! Нека проблемите да останат в миналата година, а новата да ни донесе само ЗДРАВЕ и успехи!
На всички момичета с бебенца желая от все сърце те да са здрави и много да ги радват! А тези, които се борят за това - нека вярват, че чудеса постоянно се случват и нека в новогодишната нощ си пожелаят това да е тяхната година на положителния тест и здраво бебе след 9 месеца. На тези, които са бременни - бъдете много щастливи и обичани, защото това е най-страхотният период в живота на жената. Да носиш живот в себе си и да го усещаш всеки ден - има ли някакво по-страхотно чувство от това? Пожелавам им леко и безпроблемно раждане.
Бая се разчувствах! Това е от мен, ще се видим в Новата година!
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #45 -: Декември 31, 2006, 09:10:44 am »
heart, не бих могла да добавя и дума повече след това, което си казала - просто се присъеденявам!

Приятно изкарване на Новата година и ви пожелавам само приятни емоции през нея!
Матей - 1.04.2006 г
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #46 -: Декември 31, 2006, 13:08:11 pm »
Много весело посрещане на НГ и от мен :D

Моля ви за помощ, момичта.Тъй като няма как да звънна сега на док, кажете ми-мога ли да си капя капки за нос, защото съм със страшна хрема и температура 37,1. От вчера пия парацетамол, но за капките се притеснявам.Така се окалпазаних за НГ :( ...Пък и всички в къщи са нащрек да не започна да раждам преждевременно, че никой нямало да ми направи секцио в това положение.Помагайте, моля. Иначе пия чайове с мед и лимони и лежа...
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #47 -: Декември 31, 2006, 13:28:34 pm »



НЕКА С НАЙ-ГОЛЯМАТА ТОРБА У ВАС
ДА ДОЙДЕ НАЙ-ВЕСЕЛИЯ ДЯДО МРАЗ!
И ЖЕЛАНИТЕ ПОДАРЪЦИ НА ВСЕКИ ДА ДАДЕ
С УСМИХНАТИ ОЧИ И ОТ СЪРЦЕ!
ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ, ПАРИ ДА ИМА
ЗА ВСЕКИ ОТ СЕМЕЙНАТА ДРУЖИНА!
УСМИХНАТИ И ЗДРАВИ ДА РАСТАТ ДЕЦАТА
ДА СЕ РАДВАТ НА ПОДАРЪЦИТЕ ПОД ЕЛХАТА!



*

    aii

  • ***
  • 386
  • На мама чудото :)
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #48 -: Декември 31, 2006, 13:31:20 pm »
Ей, моме, какви са тия приказки! Нали знаеш,че на нашия док може да звъниш по всяко време.Ако искаш пък да му пишеш и ако му няма мейла ми кажи да ти го пратя.Праща отговор веднага.Но аз да ти кажа в началото на бременността си капах капки,щото иначе не можех да дишам.Айде оправяй се и стискай до края!!! :P
На всички момичета пожелавам весело посрещане на НГ и да им се сбъднат всички мечти!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #49 -: Декември 31, 2006, 15:13:28 pm »
piera, можеш да си капеш детски Ксилометазолин по 1-2 пъти на ден, по 1 капка в ноздра, но не за повече от 1 седмица.
има и билкови капки за нос.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #50 -: Декември 31, 2006, 16:10:02 pm »
ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА НОВАТА ГОДИНА

МНОГО ПРИЯТНИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ ЗА ВСИчКИ МОМИЧЕТА И БЛИЗКИТЕ ИМ


На Антъни проби зъбче вчера и сме много радостни

 :lol: :D :D

целувки на бебоците и на коремчетата

ема2
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #51 -: Декември 31, 2006, 20:09:36 pm »
Весело посрещане на Новата година! Нека през нея малчовците растат здрави и весели! Нека мамите в очакване да имат леко раждане!
Пожелавам ви цяла една нова вселена от усещания през Новата година!
Бъдете много щастливи и ви благодаря за това, че ви има, че бяхте до мен и сте мои приятелки!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Честита Новата 2007!
Желая на всички ви много здраве!
Нека надеждите ви придобият реални измерения - за положителен тест на бебеправещите, за безпроблемно раждане на бременните, за благополучни стъпки в откриването на света за малките бебчовци и за всичко, на което се надявате през Новата година!
Благодаря и аз за това, че ви има! :thankyousign:
Наздраве! :balk_14: