0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Честито Рождество Христово и весела Коледа на всички. Пожелавам ви много положителни емоции и весели искри в очите на любимите ви хора.

« Последна редакция: Декември 25, 2006, 07:57:39 am от mini »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #1 -: Декември 25, 2006, 08:04:33 am »
Честито Рождество!!!

Пожелавам на всички много здраве и щастие! Целувам Ви, прегръщам Ви и винаги помнете, че на Коледа стават чудеса!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #2 -: Декември 25, 2006, 09:24:33 am »
Честито рождество Христово!
Нека новата година ви донесе само приятни емоции и весели трепети!
Матей - 1.04.2006 г
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #3 -: Декември 25, 2006, 09:34:15 am »
 mc101

*

    Хера

  • ****
  • 908
  • романтично люлякова
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #4 -: Декември 25, 2006, 09:50:55 am »
Честито Рожденство Христово!!!
Здраве, щастие и късмет желая на целия форум - създатели, модератори и потребители :balk_21: Весели празници момичета.
Моята зимна приказка - 21.09.2006
Пролетната приказка  - 21.04.2011
*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #5 -: Декември 25, 2006, 10:00:10 am »
Казват,че Коледната нощ е тиха, казват, че е свята,
но какво по-свято от това да я прекараме весело и шумно!
Пожелавам ви най-красивата и истинска Коледа. Нека всяка снежинка,която пада от небето е една ваша сбъдната мечта!




*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #6 -: Декември 25, 2006, 11:53:12 am »
                            Честита Коледа и тук
         на всичките ми прекрасни приятели в "Зачатие"!!!!
                            Бъдете щастливи!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #7 -: Декември 25, 2006, 13:01:34 pm »


ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ...
...ЕДИНСТВЕНО УСПЕХИ ЗАНАПРЕД!
САМО ХУБАВИ НЕЩА
ДА РАДВАТ ВАШАТА ДУША!

« Последна редакция: Декември 25, 2006, 13:05:22 pm от BLACK_ROSE »
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #8 -: Декември 25, 2006, 16:36:16 pm »
:babydust:Момичета  :babydust:
Пожелавам ви-
БЕЗБРОЙ ЧУДЕСА!

 :babydust:Мини :heartbeat: а на теб много скоро
малко съкровище у дома! :babydust:

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #9 -: Декември 25, 2006, 19:42:09 pm »
Весела Коледа! Бъдете здрави, нека винаги в очите ви светят слънца и усмивки! Да ви радват децата и да бъдат много здрави и послушни!
А на всички мами в очакване - много леко раждане и здрави бебета!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #10 -: Декември 25, 2006, 23:35:53 pm »
Весела Коледа и тук на всички. Нека новата година да донесе много желани бебета, да са  живи и здрави , а ние да бъдем по усмихнати и добри.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #11 -: Декември 26, 2006, 11:59:37 am »
Присъединявам се към пожеланията на Гането...но добавям и пожелания за все още незабременелите - на всички очакващи положителния тест НЕКА ТАЗИ ГОДИНА ВИДЯТ ДВЕТЕ ЧЕРТИЧКИ! ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #12 -: Декември 26, 2006, 17:11:52 pm »
ЧЕСТИТА КОЛЕДА на всички момичета. Благодаря ви, че ви има и  пожелавам много здраве на целите ви семейства, нека тази Коледа бъде вълшебна и ни донесе много мир, доброта и сбъдне най-съкровенните ни желания. Обичам ви.


*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #13 -: Декември 26, 2006, 17:46:49 pm »
Честита Коледа и от мен! Да си пожелаем да сме здрави пък всичко останало ще се нареди. Да се похваля-паричката от питката на бъдни вечер ми се падна на мен. Ходихме на гости на майка ми, но щерката провали намеренията за една тържествена семейна вечеря. Като влязхме у тях и като ревна това дете и с малки паузи не спря почти през цялото време. Нактая аз не издържах, тръгнахме си и в колата тя веднага млъкна, а като се прибрахме в къщи започна да раздава едни усмивки.
Наред с положителните емоции на нас Дядо Коледа ни донесе и малко притеснения. Малката от няколко дни е с нещо като разтройство. Тя обикновено акаше на 3-4 дни по веднъж ама качествено, вчера го направи само веднъж и аз тъкмо реших, че вече се оправя и тя сутринта ака 3 пъти един след друг. После цял ден нищо. Не кашля, не киха, няма температура. Странна ми е тая работа. А не е захранена и не смея да дам нито сок от моркови, нито оризова вода.


*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #14 -: Декември 26, 2006, 18:05:53 pm »
Честита Коледа и от нас  :D
Тъй като ние сме още дребни при нас идваха гостите, да обаче ние се скъсахме да ревем. Незнам вече и аз какво да правя, акаме по един път на ден но със зор. То са напъни, то е пръцкане, то е пищене. Знам че от АМ се запичат, но от седмица вече акаме по едни път на ден, но със много зор. Иначе си акаме както си трябва пълно пампи, но не е ли твърде малък още се питам аз и вас разбира се. педиатърът казва, че било нормално вече ад започва да ака по 1-2 на ден, да ама той почти не спи и само се пъне и реве. Притеснява ме да му давам овесена водичка все пак е глутен пък и ние още си имаме и колики, да не би да му се засилят още повече от нея. Майчета кажете вашите малки бебчета през какъв интервал от време спят, на колко часа се храните ние преминахем вече на 5 харнения  8O пак ми се види прекалено малко за него. На 05.01.07 ще видим колко сме наддали с това реване, неспане и вече и неакане.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #15 -: Декември 26, 2006, 20:30:10 pm »
Габи, спокойно можеш да й дадеш оризова вода и чай от шипки. Деската като се беше одрискала й давах и от двете, като имаш напредвид колко е малка. Нямаше никакви проблеми, даже водичката си я папкаше с охота. Аз й давах 2-3 пъти на ден преди ядене по 2-3 лъжички от оризовата вода, 2 дни, а чая 2 пъти на ден между храненията.

Наде, и ние акаме вече по 1-2 пъти на ден, но както казваш качествено :D
И няма начин да не я разбереш, че ака, яко се напъва, пъшка, ръмжи :lol:
Иначе за храненето не съм супер компетентна, но нашето педи казва, че трябва да ядем по 6 пъти на денонощие.
А за даването на каши не е ли много рано, нали чак към 5-я месец се дават?
*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #16 -: Декември 26, 2006, 22:07:50 pm »
Чефи не говоря за каши, става дума за овесена водичка. В 200 мл. вряща вода се слага една супена лъжица овесени ядки, действали разхлабващо. педиатърът ми казва че нямало проблем, ама аз все отлагах (пусти страх). Оф ще пробвам пък да видим, то ако се напъва еидн дваж пъти на ден ОК, ама ние сме нон стоп (цял ден даже и нощ) така докато не се изакаме  :( Храненето пък сме на поискване и той си определя затова сме 5 пъти на ден. График съставен от мен няма, надявам се той да си го състави в най скоро време (има изгледи)
Абе много плаче бе, Чефи вие как сте? Немога да напиша един пост като хората.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #17 -: Декември 26, 2006, 22:32:14 pm »
Мисля, че няма проблем да му дадеш водичка от сварени овесени ядки, Деската беше на месец и половина като й давах оризовата вода.
Иначе за плаченето какво да ти кажа, тя е кротка, почти не плаче, само като пригладнее тогава, защото и ние сме на поискване и понякога яде на 3 часа, на 3.5 часа, на 4 ..., а и с коликите нямаме проблеми, та така де, не сме от ревливите :D
*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #18 -: Декември 26, 2006, 23:10:44 pm »
ели като смени млякото се запече така и пробвах с овесена вода, въпреки че ме беше страх. беше на около 6 м, тъкмо бях вкарала и милумил. ами при нея не помогна овесената вода, пък и тя се мръщеше яко.от дуфалак направи алергия и накрая минахме на стар изпитан метод но доста неприятен за бебето - сапун в дупето вечер преди баня.известно време така ходеше, после се нормализира.някой ми беше казал, за алергия от овес, но  при ели нищо не стана.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Коледно- новогодишна тема с хубави изненади 25.12-31.12.2006
« Отговор #19 -: Декември 27, 2006, 09:31:43 am »
Благодаря ви момичета, дано помогне овесената водичка и какво друго ми остава освен да чакам да се подобри положението ни. Капките за колики ни свършиха, дано не ни се налага да купуваме нови (не че има много смисъл от тях) Иска ми се да ги спра макар и да са на билкова основа, може пък те да запичат детенце.
Чефи искрено и благородно ти завиждам за спокойното ти бебче, пу пу пу все така да сте. :lol:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!