0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ентерококи
« -: Декември 22, 2006, 21:10:01 pm »
първо ми откриха стрептокок, пих 7 дни далацин, и сега след като взеха секрет се оказа че имам масово ентерококи, лекува ли се това чудо.питам защото искам да забременея, но предполагам че с тези бактерии не е желателно
отделно чакам да се излекуват бактериите за да може да горим раничка с хпв 2 група-май се въртя в омагьосан кръг.
отчаяна съм
....
 
« Последна редакция: Декември 22, 2006, 21:32:41 pm от edno_momiche »
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: ентерококи
« Отговор #1 -: Декември 22, 2006, 21:12:51 pm »
Първо се излекувай.
*

    дел

Re: ентерококи
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2009, 15:18:05 pm »
искам да попитам възмойно ли е жената да има уреаплазма ,а партнъорът и да няма,защото на мен това ми се случи
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: ентерококи
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2009, 18:57:43 pm »
първо ми откриха стрептокок, пих 7 дни далацин, и сега след като взеха секрет се оказа че имам масово ентерококи, лекува ли се това чудо.питам защото искам да забременея, но предполагам че с тези бактерии не е желателно
отделно чакам да се излекуват бактериите за да може да горим раничка с хпв 2 група-май се въртя в омагьосан кръг.
отчаяна съм
....
 
Не си писала скоро. Ако все още влизаш в този форум, сподели как се развиха нещата с теб, защото при мен ситуацията е същата както при теб. Първо се изолира Стрептокок гр. Б, после след лечение с Ципрофлоксицин, се изолира Ентероко - сега го лекувам и много се надявам да е успешно. Много ще се радвам да споделиш развръзката при теб!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    ева

Re: ентерококи
« Отговор #4 -: Май 11, 2009, 20:10:54 pm »
първо ми откриха стрептокок, пих 7 дни далацин, и сега след като взеха секрет се оказа че имам масово ентерококи, лекува ли се това чудо.питам защото искам да забременея, но предполагам че с тези бактерии не е желателно
отделно чакам да се излекуват бактериите за да може да горим раничка с хпв 2 група-май се въртя в омагьосан кръг.
отчаяна съм
....
 
Не си писала скоро. Ако все още влизаш в този форум, сподели как се развиха нещата с теб, защото при мен ситуацията е същата както при теб. Първо се изолира Стрептокок гр. Б, после след лечение с Ципрофлоксицин, се изолира Ентероко - сега го лекувам и много се надявам да е успешно. Много ще се радвам да споделиш развръзката при теб!


При мен положението е същото - първо се изолираха klebsiella pneumoniae и streptococcus agalactiae,лекувах се 5 дена с Далацин,след новата МБ излиза че имам ентерококи.Утре ще ходя за рецепта,но по телефона лекарката каза,че ще ми предпише Полижинакс.Моля,споделете как се развиха нещата при вас!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: ентерококи
« Отговор #5 -: Май 11, 2009, 22:49:18 pm »
Ева, ето в тази тема съм обсъждала много подробно проблемите си с Ентерококите:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=32556.0
Повече не съм си правила микробиология - стигнах до извода, че винаги има известно количество бактерии във влагалището и с допълнителни АБ - само ще стане по-зле. А аз нямам и оплаквания, така че - мисля, че засега има за какво друго да си давам парите, вместо да наливам в бездънна яма ...
 Успех ти желая !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.