0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Здравейте момичета.Преди седмица пратих писмо до доцент  Конова и още нямам отговор!Искам да ви питам,има ли такива които скоро са й писали и са получили отговор??? :DБлагодаря ви!
*
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #1 -: Декември 14, 2006, 08:31:28 am »
Здравейте, искам да ти кажа 4е Доц. Конова е много заета в момента и  затова не ти отговаря.Аз също миналата седмица и изпратих писмо но тя не ми отговори и аз звънах по тел. и си записах ас при нея. Вси4ко мина взеха ми кръв а за резолтатите тя ми каза 4е ще ми пише какво следва но ето 4е няма и отговор от нея тя сега е много заета и не може да отговаря на всеки.Не се притеснявай ще ти пише когато се освободи.

*

    balmi

Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #2 -: Декември 14, 2006, 08:57:32 am »
Аз съм писала няколко пъти на доц. Конова. Има ли възможност отговаря веднага или на следващия ден. Имало е случаи в които и аз съм чакала по седмица. Всичко зависи от това колко е натоварена в момента. Не се притеснявай, сигурна съм, че ще получиш отговор.
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #3 -: Декември 14, 2006, 09:37:13 am »
Здравейте, аз съм нова сред вас.
СКоро писах на доц. Конова и ми отговори, а вчера получих и резултатите от нея, така че.... имайте търпение!  :D
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #4 -: Декември 14, 2006, 13:46:35 pm »
Аз писах преди 10-тина дни, още нямам отговор, сигурно е заета. Ако съдя по предни подобни случаи, или отговаря горе-долу веднага, или въобще не отговаря. Ако е спешно - по тел. по-добре.
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #5 -: Декември 14, 2006, 18:13:14 pm »
СКоро писах на доц. Конова и ми отговори, а вчера получих и резултатите от нея, така че.... имайте търпение!  :D
Faithy, след колко време си получи резултатите? Моите трябваше да са готови най-късно до началото на декември, а още ги няма.
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #6 -: Декември 14, 2006, 19:58:05 pm »
Здравейте момичета!!!!!
Миналата седмица писах на доц.Конова и ще същия ден имах отгвор.
При мен трябваше да се уточни датата, на която ще бъде направено повторно изследване.
Добре е предварително да потвълдите и по телефона.
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #7 -: Декември 14, 2006, 21:03:00 pm »
СКоро писах на доц. Конова и ми отговори, а вчера получих и резултатите от нея, така че.... имайте търпение!  :D
Faithy, след колко време си получи резултатите? Моите трябваше да са готови най-късно до началото на декември, а още ги няма.
Кръв дадохме на 4.12.а резултатите от /само от имунологичните при д-р Конова/, получих на 13.12. На д-р Ковачева за генетичните трябва да се обадя утре -15.12, за да проверя дали няма да се наложи пак са даваме кръв. А пък те не е ясно точно кога ще станат готови. По принцип 3 седмици казаха, но четох че ги бавят повече.
И след това трябва да се обобщи всико. Това е.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #8 -: Декември 14, 2006, 22:05:38 pm »
На мен и двата пъти ми отговори на другия ден.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #9 -: Декември 14, 2006, 22:06:51 pm »
Благодаря ви за отговора! :DМай ще се забавят нещата.
Лошото е че сега нямам възможност да отида лично при Конова и да направя изследвания.Поради тази причина й описах как стоят нещата,за да може тя да ми препоръча какви точно изследвания да си пусна и кога да пратя серум. :D
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #10 -: Декември 14, 2006, 22:42:15 pm »
Ади мила и аз чаках доста докато се добера до резултатите си и особено до последните за НК клетките /за моя случай вече описах подробно/. Ако ти е спешно съветвам те да се обадиш на секретарката и да и обърнеш внимание. Просто ще ти се наложи да бъдеш много настоятелна, защото доц. Конова в момента явно наистина е страшно заета и не може да смогне. Късмет!!!!


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #11 -: Декември 15, 2006, 09:28:20 am »
Ади, напиши и ново писмо, за предпочитане в събота, струва ми се, че събота и неделя има повече възможност да отговаря.
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #12 -: Декември 15, 2006, 16:48:23 pm »
Аз съм и писала на 27.11 и все още нямам отговор. Не съм правила изследвания при нея, изпратих резултати от хормонални изследвания за коментар. Не мога да кажа, че ми е много спешно, но моят доктор ми препоръча да и ги изпратя. Така че.... продължавам да си чакам.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #13 -: Декември 15, 2006, 21:31:52 pm »
Ади, напиши и ново писмо, за предпочитане в събота, струва ми се, че събота и неделя има повече възможност да отговаря.
Ами Лали,нищо не ми пречи да напиша ново писмо,но незнам дали няма да й досаждам на Конова.Не бих искала да съм досадна,но пак от другата страна докато ненаправя тези имунологични и генетични
изследвания,немога да почна и инсеминации.Поне с док така се разбрахме.Оф направо незнам,как да постъпя.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #14 -: Декември 15, 2006, 21:42:42 pm »
Ами напиши и това, което написа тук. За притеснението ти да не и досадиш, за инсеминациите и т.н. И тя е човек и ако има време ще ти отговори.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #15 -: Декември 17, 2006, 10:46:13 am »
Ако неполуча отговор до вторник,сряда -пак ще й пиша! :D
Все пак надявам се да го получа скоро. :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #16 -: Декември 17, 2006, 10:49:21 am »
Днес е момента да и пишеш. Слушай кака ти Лали.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #17 -: Декември 17, 2006, 10:57:51 am »
Добре Лали,сега ще излизам но следобед съм си в къщи и ще напиша ново писмо. :DДано жената да ме разбере. :D
*
Re: Има ли момичета получили отговор от доцент Конова???
« Отговор #18 -: Декември 17, 2006, 19:52:49 pm »
Ади и аз чаках резултатите си около 20 дни.Явно  е заета докторката :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Здравейте момичета.
За съжеление ,мина месец и половина,и още не съм получила отговор от доцент Конова. :(
В понеделник се обадих в клиниката,...........от там ми казаха че Конова вече започна да отговаря на писмата и до няколко дена би трябвало да получа отговор!Явно има много писма.