0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

въпрос
« -: Април 26, 2005, 15:22:44 pm »
Каква е причината часовете тук да се разминават с реалните?
Не може ли да се направи настройка на часа, така че да отговаря на реалното време?
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
въпрос
« Отговор #1 -: Април 26, 2005, 15:56:38 pm »
Моооооооже!
Влизаш си в профила и избираш часовото време, което ти харесва :lol:
Доколкото забелязах, след смяната с лятното часово време, сървъра на Зачатие не реагира :roll:
Ако си настроиш в профила - GMT+3 ще ти показва вярно часа.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
въпрос
« Отговор #2 -: Април 26, 2005, 16:11:10 pm »
ей тва не бях забелязала, че не е отбелязало смяната на времето!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

въпрос
« Отговор #3 -: Април 29, 2005, 12:26:13 pm »
Благодаря, доколкото съм информирана ние сме в часовата зона по Гринуич плюс 3 часа. Сега ще опитам да си коригирам времето.
 8)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
въпрос
« Отговор #4 -: Април 29, 2005, 14:14:37 pm »
Цитат на: slavva
Благодаря, доколкото съм информирана ние сме в часовата зона по Гринуич плюс 3 часа. Сега ще опитам да си коригирам времето.
 8)


България е Гринуич+2!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
въпрос
« Отговор #5 -: Април 29, 2005, 16:59:05 pm »
Ама вече +3, защото сме лятното часово време.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
въпрос
« Отговор #6 -: Април 29, 2005, 18:03:57 pm »
Цитат на: Lali
Ама вече +3, защото сме лятното часово време.


те и у Гринуичко имат лятно часово време :P
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
въпрос
« Отговор #7 -: Май 02, 2005, 20:40:12 pm »
Имат, вярно, ама е +3 сега, а през зимата +2, незнам защо, пък и не ми се мисли.
въпрос
« Отговор #8 -: Май 03, 2005, 12:21:52 pm »
Цитат на: Lali
Имат, вярно, ама е +3 сега, а през зимата +2, незнам защо, пък и не ми се мисли.


Това е вярното, а причината е че Гринуича не се мести - и в Европа местят часовника по Гринуич: през лятото с един час повече, през зимата си е според часовата зона.