0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не6то за Белгия
« -: Декември 08, 2006, 12:16:44 pm »
Pi6a vi za da Vi razkaja za moiat slu4ai v Belgia.Ianuari mesez zabremeniah dva testa i dvata polojitelni.otidoh na doktor ,nemogat da me priemat bez da imam 4as.E dobre sled 1 mesez mi dadoha 4as.Otidoh pregledha me i mi kazaha "da bremenna ste"e dobre tova go znam.Nazna4iha mi 4as sled mesez,no polu4ih strahoten kravoizliv i otidoh s spe6na klinika.Obiasnih 4e sam bremenna v 11 sedmiza ,no sam polu4ila kravoizliv,napraviha mi kravni izledvania i sled  4as 4akane doktora doide s rezoltata"madam bremenna ste v 11 sedmiza"kazvam mu da nali tova vi obiasnih no tozi kravoizliv,a toi mi otgovori 4e ako ne smeniam po 9 prevrazki na den to tova ne bilo kravoizliv.Sled dva dni otidoh pri moia lekar /za6toto dva dni go molih po tel za 4as/i bebeto mi be6e martvo.Kurturaha me s kato mi dadoha niakakvi hap4eta koito me zamaiaha no use6tah vsi4ko.Tova e moiata istoria za BELGIISKITE lekari.Dano na nikoga ne se slu4va tova.Pozdravi na vsi4ki

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 11, 2006, 20:44:45 pm от Lali »
*

    Shakira25

Re: Не6то за Белгия
« Отговор #1 -: Декември 10, 2006, 23:54:37 pm »
Жолиа,зна4и парво проу4и клиниките и болниците след като си ги проу4ила и о с мажа си таи като тои владее френски отиди в определената болница и ти правят карта,което зна4и 4е става6 пациентка на опеделената болница,така...После като не се разбира6 с лекарите  какво ти говорят задалжително отиваи с мажа си,по лесно и нема се ядосва6 и примерно тои да ти намери или там в саответната болница 6те ви препора4ва лекар,които да те лекува парвият пат винаги се 4ака около месец за6тото не си само ти пациентка на този лекар и нали требва да те вмакнат в 4асовете му,но после зависи от ле4ението което 6те ти предпи6е просто е длажен да те наглежда и няма да има6 такива проблеми и таи като ти няма6 и здравна застраховка (помисли и затова)системата не е много сложна,но требва да я разбере6,аз сам много доволна,много са мили и ми дават много кураж и им вярвам
Аиде,скоро да се похвали6 такмо за рож.ден да му напраи6 подарак
Поздрави ...
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Не6то за Белгия
« Отговор #2 -: Декември 11, 2006, 20:45:00 pm »
Пиши на кирилица!
Re: Не6то за Белгия
« Отговор #3 -: Декември 12, 2006, 09:32:36 am »
Лали това писмо го писах преди да намеря кирилицата.Сега след като я открих пи6а само на кирилица :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Не6то за Белгия
« Отговор #4 -: Декември 12, 2006, 19:42:43 pm »
Браво! :lol: