0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #40 -: Декември 09, 2006, 11:42:49 am »
миличка ,съжалява,че този път не се е случило,но стискам палци скоро да стане.
 Успех на лапароскопията!А защо,ще правят и лапаротомия-аз съм чувала,че забелването е остарял и вреден метод.Аз също имам лапароскопия и при нея ,така да се каже "надупчиха" яйчниците,което е много по-щадящо и поне при мен имаше ефект.


Искат да правят лапаротомия защото тези кисти са удебелили драстично яйчника. Попитах док дали не става с лапароскопия и той обясни че в някои случаи става но с временен ефект за 2 месеца. Честно да ти кажа незнаех за това че обелването е вредно?! Кажи ми нещо повече ако знаеш по този въпрос.
И все пак не се знае дали ще се стигне до там защото имам само една тръба и вече се съмняват че и тя пропуска нормално. На цветната снимка ми казаха че двете са увредени и не дават много шансове, но нека да пробваме...нищо не се знае. Толкова много ми писна от цялата тая история че няма накъде повече. Ходя механично на доктор вече без да се замислям какво правя даже... За сега ще го слушам какво казва и ще се съветвам с вас, пък дано и аз да имам малко късмет в тоя живот
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #41 -: Декември 09, 2006, 12:48:13 pm »
ами не знам подробности,просто моя лекар така ми беше казал.А за ефекта от лапароскопията-на мен ми казаха поне 2г.,а не два месеца.Просто не е логично да е само 2 месеца-все пак то 1м. само се възстановяваш и не ти дават и секс да правиш.Иначе и при мен беше така-ципата беше много удебелена.Аз от както имам цикъл,все съм била с ПКЯ и ми идваше 2-3 пъти в годината,а след лапарото-на 36 дни.
 Стискам палци и ти желая много късмет,а за другата Коледа-да имаш вече едно малко бебче в къщи! :D
<br />
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #42 -: Декември 09, 2006, 12:55:53 pm »
ами не знам подробности,просто моя лекар така ми беше казал.А за ефекта от лапароскопията-на мен ми казаха поне 2г.,а не два месеца.Просто не е логично да е само 2 месеца-все пак то 1м. само се възстановяваш и не ти дават и секс да правиш.Иначе и при мен беше така-ципата беше много удебелена.Аз от както имам цикъл,все съм била с ПКЯ и ми идваше 2-3 пъти в годината,а след лапарото-на 36 дни.
 Стискам палци и ти желая много късмет,а за другата Коледа-да имаш вече едно малко бебче в къщи! :D


z22 а какъв беше ефекта след твоята лапароскопия? Забременя ли и изчезнаха ли ти кистите?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #43 -: Декември 09, 2006, 12:57:11 pm »
и двете :DПратих ти лично съобщение.
« Последна редакция: Декември 09, 2006, 13:01:17 pm от z22 »
<br />
*
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #44 -: Декември 09, 2006, 14:49:08 pm »
Много съжалявам,Криси :(..Така се надявах да е станало...Добре-кистите са си кисти,а това,което се виждало в матката?Нали приличало на бременност?Какво казаха?
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #45 -: Декември 09, 2006, 19:37:35 pm »
le откъде да знам и аз какво са видяли?! Беше много учуден как на прегледа не са видяли дори фоликул на тоя яйчник и изведнъж - хоп киста пак и отново. Сега ми даде да пия 3 дни Примолут за да ми предизвика менструацията.
*
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #46 -: Декември 09, 2006, 20:06:12 pm »
Наистина звучи абсурдно...?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #47 -: Декември 09, 2006, 20:15:09 pm »
kriska съжелявам мила :(.
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #48 -: Декември 09, 2006, 21:34:43 pm »
Момичета какво да кажа освен "Майната им на тея моменти и смело напред!" Продължаваме да се бориме с всички сили.  :balk_198:
le странно е наистина, но кажи ми какво да си мисля? И аз незнам
*
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #49 -: Декември 09, 2006, 21:42:04 pm »
Ми не ни остава друго,освен да вярваме на докторите,макар че аз известно време мисля да пия билки и да видим дали ще има ефект.
Важното е да си убедена,че взимаш правилното решение! :biglove:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #50 -: Декември 09, 2006, 21:45:58 pm »
С докторите никога не съм била убедена...  Пробвай с билките наистина, може и да има ефект! От какво са?
*
Re: Отрицателно ЧХГ-Възможна ли е бременност?
« Отговор #51 -: Декември 09, 2006, 22:31:38 pm »
1.турта
2.клинавиче
3.блатен...?..
4.бял равнец
5.петопръстник
6.цариче     :coke: