0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
трибестфордс - някой ползва ли го?
« -: Април 22, 2005, 09:03:58 am »
В чата някой беше споменал за това лекарство. Може ли да дадете повече инфо за него? Благодаря ви предварително
трибестфордс - някой ползва ли го?
« Отговор #1 -: Април 22, 2005, 09:30:26 am »
Tribulus terrestis-250 mg и creatine-50 mg. Противопоказания-не се наблюдават. Начин на приложение-3 пъти по 2 капсули. Някои сапунини наподобяват предшествениците на половите хормони. Увеличават мускулния синтез. Креатинът доставя допълнителна енергия чрез макроергичните молекули на креатинофосфата. Има подчертано позитивно действие върху гладката и напречната мускулатура на всички двигателни органи и системи.
В комбинация с билката креатинът стимулира организма за отделяне на собствен тестостерон без странични явления.
Регулира функциите в енергитичния обмен и сърдечните мускулни клетки. Възстановява либидото и ерекцията при мъжете. Увеличава броя и подвижността на сперматозоидите.
Ами това пише на шишенцето. Мъжът ми го пие вече година и мисля, че има резултат.
трибестфордс - някой ползва ли го?
« Отговор #2 -: Април 22, 2005, 11:01:00 am »
Значи това Трибеста е някаква билка или аз нещо не разбрах? Може ли да се пие самостоятелно, без рецепта?
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
трибестфордс - някой ползва ли го?
« Отговор #3 -: Април 22, 2005, 11:16:01 am »
Тутто много ти благодаря за бързия отговор!
Това може ли да се пие заедно с трибестана - Мели му препоръча трибестан, спимен, и още хиляда витамини и тн
*
трибестфордс - някой ползва ли го?
« Отговор #4 -: Април 22, 2005, 11:21:31 am »
Мъжът ми пие трибестан. И аз се чудя каква е разликата между него и Трибестфорса и кое е по-добро.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
трибестфордс - някой ползва ли го?
« Отговор #5 -: Април 22, 2005, 16:31:55 pm »
Аз лично имам добър опит с трибестан и никакъв с трибестфорс.
Принципно не виждам проблем единият препарат да замества другия, но да се пият и двата не е нужно.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
трибестфордс - някой ползва ли го?
« Отговор #6 -: Април 24, 2005, 23:16:25 pm »
Цитат на: novalexa
Значи това Трибеста е някаква билка или аз нещо не разбрах? Може ли да се пие самостоятелно, без рецепта?

  Можеш да си го купиш от аптеката без рецепта.За Спиман или Спиман турбо или форс(не си спомням как се казваше точно вторият вид)не си струва да си харчиш парите,направо си вземай Трибестфорс.Благодарение на него ве4е почти 6 месеца от водичка ,каквато му беше в началото сега спермата му е гъста и бяла.
Отиди в "Хранителните добавки"-да или не ,там сам писала по-подробно.
трибестфордс - някой ползва ли го?
« Отговор #7 -: Май 04, 2005, 12:58:51 pm »
Билката е бабини зъби, вирее и в България - по високите места, продава се в дрогериите.
Моя мъж приемаше таблетките, по съвет на приятели културисти тъй като влияе на тестостерона, влияе доста и на либидото  :oops:
А и доста жени пият трибестан по време на климакса.