0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Съвет!Писмо до Конова!
« -: Декември 03, 2006, 09:18:24 am »
ЗСдравейте момичета!Другата седмица мисля да напиша писмо на Конова,за да може тя да реши какви изследвания да ми пусне!Нямам възможност да отида лично при нея.
Та въпроса ми е ....как точно да формирам това писмо?
Благодаря ви предварително. :D
*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #1 -: Декември 03, 2006, 09:27:32 am »
Здравей, Ади! Аз когато писах  на доц. Конова писмо миналата година си описах подробно цялата история с молба тя да ми каже според нея какви изследвания още има нужда да се направят. При което тя освен че ми отговори, беше препратила писмото ми и до нейн колега гинеколог, който също ми отговори. В последствие се срещнах с нея и мога да ти кажа че това е една страшно  очерователна и мила жена, както и невероятен професионалист. Успех! Сигурно и други момичета ще споделят с теб и ще избереш най-добрият вариянт.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #2 -: Декември 03, 2006, 09:33:30 am »
Д-р Конова е много внимателна. Ще я улесниш, ако си задаваш въпросите в точки. Така тя вмъква отговорите си лесно под всеки въпрос. И колкото повече неща и разкажеш, обаче кратко и ясно, толкова по-добре.
*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #3 -: Декември 03, 2006, 11:35:08 am »
Здравей Ади,
Напълно споделям мненията на другите момичета - Доц.Конова е прекрасен човек и голям професионалист.
Опиши си подробно и ясно ситуацията.
Аз лично написах моя е-майл на латиница и кирилица, но тя ми отговори на латиница, така че - ползвай си латиницата спокойно.
Сигурна съм , че тя ще то отговори бързо и ще те насочи правилно.
Желая ти успех.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #4 -: Декември 03, 2006, 15:01:18 pm »
Благодаря ви момичета за съветите.Бързам да ги направя тези имунологични и генетични .....преди да съм пристъпила към новите инсеминации,за да не се окаже че всичко е напразно.
В вторник ще ми донесат резултати от хормоналните изследвания и в сряда мисля да напиша писмото и да го пратя. :D

Имам още един въпрос........после горе-долу  след колко време излизат резултатите ??? :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #5 -: Декември 04, 2006, 11:40:23 am »
Благодаря ви момичета за съветите.Бързам да ги направя тези имунологични и генетични .....преди да съм пристъпила към новите инсеминации,за да не се окаже че всичко е напразно.
В вторник ще ми донесат резултати от хормоналните изследвания и в сряда мисля да напиша писмото и да го пратя. :D

Имам още един въпрос........после горе-долу  след колко време излизат резултатите ??? :D

Желая ти добри резултати в сряда, Ади! Аз съм много за тези имунологични изследвания!!! Действайте и дано да си по-спокойна, като ги направиш. Имунологичните ми излязоха за 7 дни при Д-р Стаменов. Късмет и пиши в сряда!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #6 -: Декември 04, 2006, 11:53:33 am »
Имам още един въпрос........после горе-долу  след колко време излизат резултатите ??? :D
Цитат


Имунологичните се изготвят доста бързо - максимум до седмица.
Генетичните - около месец. И то зависи какви. Например ДНК анализ се изготвя за около 10-14 дни, но хромозомния отнема около месец време.
(Поне такива са сроковете в Плевен).
Хайде кураж и успех!
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #7 -: Декември 04, 2006, 18:05:15 pm »
Ади, от личен опит - напоследък доктор Конова май няма възможност да отговаря на имейли - така че, ако не ти отговори, или направо ако имаш възможност - уговори си час по телефона и отиди на място - там ще те изслуша за изследванията и проблемите до тук и ще ти назначи изследвания, които да направиш на място.
Просто не разчитай много много на имейл.

Успех, миличка! :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #8 -: Декември 04, 2006, 18:43:46 pm »
Ади, от личен опит - напоследък доктор Конова май няма възможност да отговаря на имейли - така че, ако не ти отговори, или направо ако имаш възможност - уговори си час по телефона и отиди на място - там ще те изслуша за изследванията и проблемите до тук и ще ти назначи изследвания, които да направиш на място.
Просто не разчитай много много на имейл.

Успех, миличка! :D
Фреши, аз пък вече и писах, мислиш ли ,че няма да има възможност да ми отговори
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #9 -: Декември 04, 2006, 21:45:45 pm »
Фреши миличка,лошото е че сега нямам никаква възможност да отида лично в Плевен. :(Дано да имам късмет и Конова да ми отговори!Когато имам отговор пак ще ви информирам.
Аз май изгубих някаде имейл на Конова.Може ли да ми го дадете пак??????Много ще съм ви благодарна!
Момичета благодаря ви за вашата подкрепа,радвам се че ви има!!! :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #10 -: Декември 04, 2006, 21:52:35 pm »
eikonova@abv.bg
На мен ми отговори веднага.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #11 -: Декември 07, 2006, 14:45:40 pm »
И на мен, когато и писах, дори няколко пъти ми, бързо и точно. Страхотна е!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #12 -: Декември 07, 2006, 14:49:08 pm »
явно аз просто нямам късмет, защото вече седмица нямам отговор. нищо, ще опитам в София
п.п. Каси благодаря ти за телефоните и въобще за бързия отговор
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #13 -: Декември 07, 2006, 15:02:53 pm »
Може би наистина е доста ангажирана. Аз също чакам отговор от две седмици.

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #14 -: Декември 07, 2006, 15:25:50 pm »
Възможно е да е доста ангажирана, тъй като преди десетина дни бях в Плевен и поисках да се срещнем с нея за коментар на резулатите ми, но секретарката и ми отговори, че временно не се провеждат консултации.
А що се касае до електронната кореспонденция - на мен ми отговори светкавично на първото писмо, а и резултите после ми изпрати доста бързо.
Къде в София се правят такива изследвания?
*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #15 -: Декември 07, 2006, 17:54:38 pm »
И според мен доктор Конова е много заета в момента. Аз също и писах, но не получих отговор и тогава се обадих и си записах час. Сега също резултатите ми се бавят.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #16 -: Декември 07, 2006, 19:19:11 pm »
Благодаря ви момичета за съветите.Бързам да ги направя тези имунологични и генетични .....преди да съм пристъпила към новите инсеминации,за да не се окаже че всичко е напразно.
В вторник ще ми донесат резултати от хормоналните изследвания и в сряда мисля да напиша писмото и да го пратя. :D

Имам още един въпрос........после горе-долу  след колко време излизат резултатите ??? :D

При Стаменов!!! Сряда и събота!!! Звънни на стационарния телефон на клиниката и си запиши час за изследванията!!

Желая ти добри резултати в сряда, Ади! Аз съм много за тези имунологични изследвания!!! Действайте и дано да си по-спокойна, като ги направиш. Имунологичните ми излязоха за 7 дни при Д-р Стаменов. Късмет и пиши в сряда!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #17 -: Декември 07, 2006, 19:20:13 pm »
При Стаменов!!! Сряда и събота!!! Звънни на стационарния телефон на клиниката и си запиши час за изследванията!!



София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #18 -: Декември 07, 2006, 22:43:58 pm »
Момичета вчера написах и пратих писмото .Надявах се да ми отговори бързо,но след като прочетох вашите коментари....май нещата ще се забавят доста. :D
*
Re: Съвет!Писмо до Конова!
« Отговор #19 -: Декември 12, 2006, 22:33:38 pm »
Здравей Ади искам да те попитам къде правиш инсеминациите?