0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Цитат на: andi
:roll:


Какво лошо има???
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Когато е налице непоправим мъжки фактор, защо - не? Ще се насладите на всеки ден от бременността, ще изживеете всеки миг от раждането, ще обичате заедно малкото създание...
*
Абе ако ме питате мене, много по евтино би излязно да имате един мъж под ръка с когото жената да прави секс и да забременее (имайки предвид че не е морално и етично) без да му казвате дали е бременна или не - и да се наслайдавате от колкото да се тормозите със изследвания, изкуствени осеменявания и т.н.

Знам че мнението ми е БРУТАНЛО но е написано от финансова гледна точка...
Бигбен, напълно те разбирам. Обаче - виж и ти моята гледна точка: искам дете само от мъжа ми. А знам, че винаги мога да забременея от друг, ама - не искам...
*
Цитат на: little_rabbit
Бигбен, напълно те разбирам. Обаче - виж и ти моята гледна точка: искам дете само от мъжа ми. А знам, че винаги мога да забременея от друг, ама - не искам...


Да така е, но ако мъжа НЕ СТАВА - какво правим тогава - опитваме по изкуствен начин които  случайно не е ЕВТИН
Готова съм на всичко, само и само да имам дете от мъжа ми. Дори съм готова и въобще да нямам деца... т.е. или от него, или от никой...
*

    ammi

Зачеване от анонимен донор. Момичета, моля ви за мнение..
« Отговор #7 -: Февруари 10, 2005, 19:30:20 pm »
[ние ребихме да правим инсе от донор, 4броя не успе6ни
но винаги има моменти на самнения и като по4не6 да си мисли6 и направо ти идва да зареже6 вси4ко и ни6то да не прави6 (ж момента сме се спрели и ни6то не правим)
всеки триабва да ре6и за себе си не е лесно ре6ението
*

    didi_788

  • **
  • 64
  • Няма невъзможни неща..винаги има решение
Аз съм съгласна..нали важното е постигане на най-важната цул..така мечтаното бебе.Знам ;че за донори се използват млади;здрави мъже на възраст о т21-25г.Те трябва да отговарят на много критерии и да са напълно здрави;непушачи;рядко употребяващи алкохол..ит.н.Аз бих се съгласила ако имаме непоправим мъжки фактор..незнам..Имаме приятелско семейство от Бургас-нямат вече 10г.именно заради мъжки фактор;опитаха два пъти ИКСИ-неуспешно.Той е с азооспермия и много нисък процент преживяемост на сперматозоиди и възможност за оплождане.Тя мисли за донор но..той е категоричен..Тя иска осиновяване..но той е категоричен и..така са без детенце..а времето си минава и изпускат много подобни шансове.Всеки решава сам за себе си ..аз лично съм съгласна;а съпруга ми винаги ме подкрепя...Незнам..трудно е да се вземе дори такова решение..изобщо всичко е сложно..но имаш шанс и надежда..а след време ще си забравил/а проблема..и ще се радвате на малкото слънце в дома ви.. :D
didi_788
*
Абе ако ме питате мене, много по евтино би излязно да имате един мъж под ръка с когото жената да прави секс и да забременее (имайки предвид че не е морално и етично) без да му казвате дали е бременна или не - и да се наслайдавате от колкото да се тормозите със изследвания, изкуствени осеменявания и т.н.

Знам че мнението ми е БРУТАНЛО но е написано от финансова гледна точка...

Според мен семейството се състои от двама което значи пак според мен, че тези неща се решават пак от двамата. Аз не съм се омъжила за някого който да ми служи за разплод  8O И след като аз съм причината да нямате деца това значи ли, че моят мъж трябва да си направи дете с друга жена!!! А, ако причината  беше той и направя дете с друг мъж мисля, че не бих живяла с тази лъжа в душевен мир със себе си!
*
Извинявай, но се разпалих и не ти отговорих на въпроса.
Разбира се че съм ЗА когато сте взели това решение.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Тя темата е отпреди година и половина все пак, не че не ми беше интересно да си я припомня :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*

Тя темата е отпреди година и половина все пак, не че не ми беше интересно да си я припомня :D
Цитат

 :sorry: :oops:
Но това не променя мнението ми. Ха Ха Ха  :balk_70:
Аз повече чета отколкото пиша, но просто не се въздържах.....Както има мъжки, така има и женски фактор....Но ако се открие проблем в мен и не успеем да се преборим с него, лично аз бих дала свобода на човека до себе си!!Сърце не би ми дало да го лиша от най-сладкото и прекрасно усещане - да стане баща!!!Не искам и не мога да го лиша от това най-съкровено усещане на света!!!Само се моля проблемът ни да не се окаже голям и да си имаме наше си детенце..... :? :
Много ми се иска и аз да видя двете чертички :bfp1:, но не се знае кога..... :?

Готова съм на всичко, само и само да имам дете от мъжа ми. Дори съм готова и въобще да нямам деца... т.е. или от него, или от никой...

Заек, заслужаваш медал- Съпруга на годината! Връчвам ти го лично, ама ти ми знаеш мнението за теб де. така или иначе. :D
Рейви, изчервих се  :oops: