0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
второ неуспешно инвитро
« -: Декември 01, 2006, 12:05:36 pm »
Ето  че мина и втория ми  инвитро опит, но неуспешен. В момента ми е доста тежко, но вече мисля за следващия опит. Но не мога да проумея защо не се получи. При първия с един, единствен ембрион се получи бременност,макар и за кратко /плода не се разви/, но имах положителен и кръвен и уринен тест, а сега хем вляхме и имуновенин, хем бяха две ембриончета, но не се получи. Защо се получава така се питам?! Незнам колко сили ще трябват на човек, за да продължи да се бори, след толкова мъки и многото неизвестни неща, но явно се намират. Пожелавам успех на всички тръгнали по този толкова трънлив път, дано всичко си заслужава и намерим скоро щастието, което толкова ни липсва сега!!!
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #1 -: Декември 01, 2006, 12:27:09 pm »
Мила Аничка,точно както го каза,един ден ще се
радваш много,да знаеш.
Съжалявам за неуспеха,но не се отчайвай,
имаш сили да го преодолееш,сигурна съм.
Така е било писано,следващия опит ще се  радваш много,
ще успееш!
Целувам те!
"Всеки неуспех е една крачка към успеха!!!"


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #2 -: Декември 01, 2006, 12:33:24 pm »
Благодаря ти сами, многоблагодаря!
*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #3 -: Декември 01, 2006, 12:38:21 pm »
Аничка,стегни се!
Знай,че има някой,който те рзбира напълно.


http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #4 -: Декември 01, 2006, 12:39:08 pm »
Аничка,
абсолютно те разбирам как се чувстваш. И аз съм в труден период в момента.
Незнам защо не се получава, незнам дали и докторите могат да отговорят.
Бъди силна, знам че можеш.
Желая ти много кураж.... :)
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #5 -: Декември 01, 2006, 12:39:25 pm »
Само не се разстройвай, защото психогенния фактор е много важен за успеха. Гледай да се успокоиш и ще стане - бъди сигурна и ще видиш! Подкрепям те напълно. Понакога качеството на яйцеклетките не е достатъчно , за да се развият хубави и жизнени ембриончета, а другото което става  се получават т.нар. мисед аборти са грешки в хромозомите , настъпваще след оплождането-често случващо се явление.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #6 -: Декември 01, 2006, 13:01:11 pm »
Аничка, мила поплачи си дай воля на чувствата си не ги сдържай в себе си. После се изправи и продължи напред! :bighug:
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #7 -: Декември 01, 2006, 14:14:40 pm »
 Мила ,незнам дали някой би ни съчувствал толкова колкото ние които знаем че е страшно тежко .
Аз от личен опит знам какво е да очакваш да стане и изведнъж ... :(
Но ,наистина ще ти е нужно малко време и да се стегнеш за следващия си опит .
Аз преди 1-месец претърпях 4- неуспешен опит и не знаех на кой свят съм .
Но ...и аз вече мисля за следващия опит , живот и здраве януари февруари .
Но -преди това ще имам едно лапаро защото най-вероятно едната ми тръба ми изигра лоша шега . Дано вече за всички да е успешно , мисля че го заслужаваме тези които от душа и сърце и с неистови мъки се борим за така желаното бебе. КЪСМЕТ
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #8 -: Декември 01, 2006, 14:33:06 pm »
Аничка, съжалявам за неуспеха :(
Все пак, както всички знаем, за съжаление не става винаги. Но при теб щом първия път е станало, пак ще стане, няма как!

Прави ли стимулация при първия и при втория опит и каква?


Поздрави!
Благодаря ти, Бени!







Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #9 -: Декември 01, 2006, 14:35:18 pm »
Аничка, много съжалявам. Силно се надявам следващият път да завърши с  :babyflips:. Не се отчайвай, борбата продължава, прегръщам те  :bighug:
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #10 -: Декември 01, 2006, 14:44:36 pm »
Аничка....мило,нежно момиче...
Думите,който така лесно ми идват винаги,нещо сега ми изневеряват!
Ти си силна и много,много смела!Ще превъзмогнеш мъката....
А и мисля че си направила първата крачка,щом мислиш напред!
Много са остри камъните,дето карат сърцата ни да кървят...
Но ти имаш дух....и аз знам,че ще успееш....
     СИЛА и ОБИЧ!
                    :heartbeat:Мария!
« Последна редакция: Декември 01, 2006, 18:51:35 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #11 -: Декември 01, 2006, 14:46:30 pm »
Аничка,  :bighug:

Съжалявам, миличка. Дано да се възстановяваш бързо и да продължиш борбата за бебче. Наистина трябват много сили, за да преодолее човек тези удари, но целта си заслужава.  :kiss:
*

    Ani4ka78

  • ***
  • 220
  • Моята принцеса
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #12 -: Декември 01, 2006, 15:03:33 pm »
Благодаря ви момичета, много сте мили. Да, дано завършим борбата с победа, дано скоро да постигнем мечтата си.
Фрешче, да със стимулация бях и двата пъти. Първия минах по касата с Гонал и Меногон, втория бях на Фостимон, менопур, меногон и оргалутран - конски дози. Аз реагирам много трудно и затова толкова много лекарства ми трябват. Следващия път се чудя дали да не говоря с док да започнем с най-скъпите лекарства и ако образувам повече фоликулчета да спрем на 4-5 ден със скъпите и да продължим с най-евтините, че иначе не ми се мисли, цяло състояние ще трябва да дам. Незнам, много ми е объркано още и явно ще ми трябва време, за да реша, а и ще говоря с док той какво мисли. Успех желая на всяка една от вас! :)
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #13 -: Декември 01, 2006, 17:24:23 pm »
Фрешче, да със стимулация бях и двата пъти...
Аничка, благодаря за подробностите. Много неприятно, най-вече от финансова гледна точка :( Дано намерите начин с Док за схема, която ще ти пасне най-добре.
Все пак, много оптимистично ми се вижда, че първият път е регистрирана бременност.

Така си мечтая и аз поне веднъж да имам такова преживяване, ще ми даде сили да пробвам пак и пак.
Благодаря ти, Бени!







Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #14 -: Декември 01, 2006, 17:46:21 pm »
 :sorry:Ани желая ти успех следващият път.Не мога да намеря подходящите думи за утеха но знай,че не си сама НИЕ сме с теб.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #15 -: Декември 01, 2006, 22:12:00 pm »
Аничка, не знам какво да ти кажа, защото само ти знаеш как се чувстваш. Прегръщам те и вярвай, че следващия път ще стане!! Защото го заслужаваш!!! :balk_104: :balk_103:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #16 -: Декември 01, 2006, 22:14:57 pm »
Ани, ти си силна и ще се справиш. Следващият път ще е последният - УСПЕШНИЯТ! :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #17 -: Декември 02, 2006, 00:22:04 am »
Aничка, мила сега видях темата. ужас направо. аз даже не съм разбрала , че си направила втория опит.нали скоро ме беше питала за цени за лекарства и аз мислех, че ще е по нататък.каквото и да ти кажа ,няма да промени нищо освен да събираш сили, нерви и финанси и да продължаваш.дано другия пък да е последен и успешен
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #18 -: Декември 02, 2006, 01:07:13 am »
Аничка, съжалявам, мила :( Надявам се скоро да стане. Нали казват, че три пъти е за щастие. Дано при теб се получи! Прегръщам те много силно и няма отказване - само напред и нагоре!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: второ неуспешно инвитро
« Отговор #19 -: Декември 02, 2006, 10:23:37 am »
Аничка, много съжалявам мила! Знам, че е ад това, което преживяваш, но трябва да бъдаш силна! Следващият път ще стане, вярвай в това и смело напред!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]