0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IgG рубеола - завишени
« -: Ноември 22, 2006, 18:07:10 pm »
Мили момичета, последвах съвета за изследване на токстоплазмоза и рубеола преди бременност и изскочиха завишени антитела срещу реубеола. При норма IU/ml 0 - 14.9, моите са 176.6. Какво се прави в такъв случай?





МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #1 -: Ноември 22, 2006, 18:17:56 pm »
Какво се прави в такъв случай?

Е как какво? Парти. Събират се момичетата от зачатие и се черпи.  :wine:

Защото имаш имунитет срещу рубеола и по време на бременност няма да се притесняваш за нея.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2006, 18:22:32 pm »
Ее, и аз така си помислих, но викам, чакай да попитам. Ама ще черпя, то това е ясно. Тююю, чак имейл-запитване на д-р Владимиров написах по тоя повод.
Но защо тогава IgG хламидия над горна граница следва да се лекува?  Поради съмнения от остатъчи някакви ли?

РS: Това хипохондрията не прощава, ей!!!
« Последна редакция: Ноември 22, 2006, 18:24:43 pm от Миники »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #3 -: Ноември 22, 2006, 18:24:38 pm »
Ами заболяванията са различни. Срещу рубеола има траен имунитет. Срещу хламидия - не.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #4 -: Ноември 22, 2006, 18:25:20 pm »
Ами заболяванията са различни. Срещу рубеола има траен имунитет. Срещу хламидия - не.

Мели,  :youwoman:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2006, 00:35:35 am »
РS: Това хипохондрията не прощава, ей!!!

 :lol: :lol: :lol:
Ти само с рубеола искаш да се обзаведеш, ела да видиш аз какви диагнози си поставям...

lb2f
*

    Puzzle

Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #6 -: Ноември 23, 2006, 13:18:37 pm »
Днес сутринта като взех резултатите от хламидията да ги покажа на моита докторка. Тя ми каза следното "Следващото изследване, което трябва да си направиш е с психотерапевт"  :lovedock: :balk_50:
Не казвам, че да се информираш е лошо, но мисля, че повечето жени са склонни към преувеличаване и с всяка прочетена статия се търсят "симптоми" на проблем. :balk_138:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #7 -: Ноември 23, 2006, 13:23:16 pm »
Ти защото четеш само тук, а аз познавам огромен брой жени, които не само че не са склонни да преувеличават, ами точно обратното - не обръщат внимание на здравето си, не се грижат за себе си, не ходят на лекар, боледуват и не се лекуват правилно и т.н. Шарен свят.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2006, 13:27:20 pm »
Миники,поздравления за добрия резултат. :)
*

    puzzle

Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #9 -: Ноември 23, 2006, 13:47:53 pm »
Даааммм Шарен свят...
Преди да започна бебеправенето и по точно преди спонтанния аборт, аз също нито четях, нито се интересувах, нито се изследвах... :?
Всеки на определен етап от живота си се сблъсква с разни проблеми и в желанието да ги разбере, затъва още повече...
Re: IgG рубеола - завишени
« Отговор #10 -: Ноември 23, 2006, 13:59:10 pm »
Миники,поздравления за добрия резултат. :)

Благодаря!!! :balk_21:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika