0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Инсеминация при запушена една тръба
« -: Ноември 21, 2006, 17:56:24 pm »
Моля за съвет:Някой  препоръчва ли ми инсеминация с една запушена тръба.Предварително благодаря.
« Последна редакция: Ноември 21, 2006, 18:13:34 pm от ana_ »
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Инсеминация при запушена една тръба
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2006, 19:21:21 pm »
Да. Имате ли мъжки фактор?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Инсеминация при запушена една тръба
« Отговор #2 -: Ноември 21, 2006, 19:50:44 pm »
Ако само това е проблем, да, но все пак зависи и от останалите показатели.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминация при запушена една тръба
« Отговор #3 -: Ноември 21, 2006, 22:33:36 pm »
ana_ аз също съм с една здрава и една запушена тръба!(Мъж.фактор е наред!)На мен ми препоръчаха да пробвам с инсе! :D
*
Re: Инсеминация при запушена една тръба
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2006, 22:56:30 pm »
Благодаря за бързите отговори.Очаквам и други разбира се.Опитвам се да забременея от една година и половина.Само ви моля,това което ще напиша да не се стори на някои безсмислено и да си кажат:Тази е за някой друг форум.Истината е че имам две деца,но искам и трето.Едната ми тръба е запушена,но знам че е възможно и с една.Следя форумите от три месеца и повярвайте ми ,изчела съм много неща-историите на jami,little_rabit,lali и много други.Повярвайте ми, въпреки,че имам две деца съм съпричастна с всички.Правихме спермограма на мъжа ми през юли и диагнозата беше астенозооспермия.Благодарение на вас и на форумите,които изчетох,му давам Трибестан,витамини и чай от бабини зъби.Преди месец направихме втора спермограма и резултата беше нормозооспермия.Никъде обаче в форумите не срещнах инсеминация при една тръба.За това реших да споделя....Забравих да кажа,че съм на 37 години,а часовникът тик-така...
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Инсеминация при запушена една тръба
« Отговор #5 -: Ноември 22, 2006, 07:43:38 am »
Ана взела си хубаво решение за трето дете! :DЖелая ти много скоро борбата ти да се овенчае с успех!! :D
*
Re: Инсеминация при запушена една тръба
« Отговор #6 -: Ноември 22, 2006, 08:24:59 am »
Благодаря ти Ади.Някой знае ли колко време може да се пие трибестан.
Re: Инсеминация при запушена една тръба
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2006, 20:45:07 pm »
Ана, много е хубаво, че искаш трето дете. Прекрасно е! Късмет и дано скоро да се похвалиш!

За трибестана мисля, че няма ограничение във времето на прием.