0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
МЕНОГОМ !
« -: Ноември 18, 2006, 19:20:50 pm »
Здравейте момичета.В момента съм в процес на изследвания,после мисля да продължа с инсета.Преди време бях направила 2 неуспешни инсета  стимулирани с Клостилбегит.....за жалост се получи голямо изтъняване на лигавицата.Док каза че след като направим изследвания ,може да направим 1-2 инсета ,но ще се наложи да си набавя поне 3-4 ампули МЕНОГОМ !
Та въпроса ми е колко струват тези ампули,каде да си ги намеря???колко време им е годноста и как се съхраняват.?
Искам по-отрано да си подготвя нещата!Много ви благодаря предварително. :D
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #1 -: Ноември 18, 2006, 19:24:16 pm »
Меногон се казва. Поръчай си ги в някоя аптека, ще ти ги доставят. Имай предвид, че аз обиколих доста аптеки в центъра на София и да не ти казвам, че в повечето не бяха и чували.
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #2 -: Ноември 18, 2006, 19:26:15 pm »
Ади, МеногоН. Това са инжекции от уринарен произход, струват всяка по 20-25 лв. Опитай при вносителя Фромвулеви http://www.fromvoulevs.com/ или с поръчка в някоя аптека. Съхраняват се на стайна температура, както всички останали инжекции - ан не повече от 25 градуса.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #3 -: Ноември 18, 2006, 19:28:29 pm »
Здравей, Ади!!! Аз също започвам с меногон 75, но за ИКСИ. Цената на която ще взема една ампула е 17.80. На мен ще са ми необходими 20 ампули. Вземам ги от една фармац. фирма. Ако искаш пиши ми, ще се опитам да ти помогна ако си от София.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #4 -: Ноември 18, 2006, 19:32:35 pm »
Е, там е работата, че не е и трябва да си ги поръча от аптека.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #5 -: Ноември 18, 2006, 19:36:29 pm »
Е, там е работата, че не е и трябва да си ги поръча от аптека.
8O  8O  8O


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #6 -: Ноември 18, 2006, 19:40:31 pm »
Ади, ако не можеш да ги намериш, драсни една бележка, ще ти ги пратя по куриер. Мисля, че няма да има проблем :bighug:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #7 -: Ноември 18, 2006, 20:38:21 pm »
Е, там е работата, че не е и трябва да си ги поръча от аптека.
8O  8O  8O

Не е от София и ще трябва да си ги поръча в аптеката в града, където живее.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #8 -: Ноември 18, 2006, 20:48:25 pm »
разбрах, ама чакам тя да ми отговори!!  :D


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #9 -: Ноември 19, 2006, 08:06:52 am »
Момичета ....Лали,Импреза,Касси,Зайко много много ви благодаря за бързите отговори! :DАз съм от Ст.Загора .Тези дни ще обиколя аптеките и ще видя дали мога да си ги поръчам!Имам още време........предстои ми един месец изследвания.........но неискам да се шашкам в последен момент.Надявам се че тук ще ми ги доставят.Ако има някакъв проблем....ще ви моля за помощ!Още един път благодаря за отзивчивоста. :D
*
Re: МЕНОГОМ !
« Отговор #10 -: Ноември 19, 2006, 10:29:15 am »
Имам позната от Стара Загора,правихме заедно процедурата.Знам че си беше взела лекарствата от там.