0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #280 -: Декември 07, 2006, 17:20:59 pm »
Куки, слава Богу 4е си се разминала без драскотина. Снощи и на мен ми се слу4и нещо ужасно, което ми помага да приемам нещата по-спокойно, ако не позитивно.
 Оставих колата, паркирана неправилно, влязох за 5 мин в офиса на мъжа ми и като излязох имаше паднал на земята велосипедист, 3 линейки, пожарникари! щях да припадна на място, помислих веднага 4е е заради мен. Сърцето ми все едно спря. Мъжа ми изти4а и видя 4е 4овека лежи доста по-дале4е. Но като преместих колата, видях 4е извадиха електрошоковия апарат :( Това е най-лошото.
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #281 -: Декември 07, 2006, 17:36:07 pm »
Куки, миличка, не мога да повярвам - цял ден нямах комп и цял ден ти пресмятах стойностите и направо още не ми се вярва, че се е случило... Прегръщам те силно и естествено, сили за следващия път! Аз при предишния ми опит, веднага бях направила план какво и кога да изследвам, лапаро да направя, срокове и графици - помагаше ми да не полудявам...
А, за спирачките - знам какъв кошмар е, случвало ми се е и искрено се радвам, че си добре!
 :bighug:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #282 -: Декември 07, 2006, 17:38:08 pm »
Честито Бора! Куки, толкова бях сигурна за теб, че се е получило.  :( А ккакво каза д-ра за високото ЧХГ, все пак не е отрицателен разултата при 40 ЧХГ? Ти си силна жена, горе главата, следващия път ще успееш! 
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #283 -: Декември 07, 2006, 17:40:57 pm »
Cookie, много съжалявам за случилото се. Самата аз преживях абсолютно същото миналия месец и знам колко боли.  :bighug:
Котаранке, много съжалявам, че нещата са се развили по този лош начин.  :( Пожелавам и на двете ви следващия път много късмет.

Пожелавам успех на всички момичета и много положителни резултати!
Бора, честито!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #284 -: Декември 07, 2006, 18:11:30 pm »
Фрешо, стискай ги МНОГО силно тез палци... само едно ембрионче е станало.... толкова ми е ... и аз незнам... някаква безнадежност ме е обзела, ама все си казвам - ще стане ...  :)

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #285 -: Декември 07, 2006, 18:17:03 pm »
Може да е едничко, но дано то е правилното, Рали! Много палци стават, да знаеш  :D
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #286 -: Декември 07, 2006, 21:03:33 pm »
 Дойде и моят ред да се включа в зимната серия от тази вечер почнах стимулацията. Вече си дадох д...то за  :cul2: :needleani: . Много съм развълнувана, много се притеснявам, но и съм заредена с много положителна енергия.  :balk_102:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #287 -: Декември 07, 2006, 21:08:13 pm »
Ини, кураж и успех!
Ще стискам палци  :D

lb2f
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #288 -: Декември 07, 2006, 21:15:06 pm »
... само едно ембрионче е станало.... толкова ми е ... и аз незнам... някаква безнадежност ме е обзела, ама все си казвам - ще стане ...  :)
Миличка Рали, щом само то е станало, значи е боец и може би, точно то е... Много силно се надявам, че ще стане. Успех, от все сърце!

Ини, и за теб, също!
« Последна редакция: Декември 07, 2006, 21:17:18 pm от raja »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #289 -: Декември 07, 2006, 21:48:52 pm »
Еххх, Иринка, радвам се, че се решихте! Казвам ти няма страшно!! С теб съм!!! И успееееех!  :balk_104:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    bi

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #290 -: Декември 07, 2006, 22:20:48 pm »
Е хайде и аз да се запиша като взела участие:

1я ми опит бе февруари 2006 - 4 яйцеклетки, 3 оплодени и 3 върнати, Резултат (-) :(
2я ноември 2006 - 7 яйцеклетки, 6 оплодени и 2 хубави ембриона върнати. Резултат от вчера 06.12 (-) :(

Мили момичета крепи ме мисълта, че с всеки следващ опит резултатите се подобряват и се надявам 3я ми опит да даде (+) резултат :)
Имам един въпрос???: какъв е периода от време за които огранизма се възстановява от една такава процедура.
Аз лично смятам че минимума е 6 месеца, след които може да се започнат планове за нова стимулация, за да даде разбира се и добър резултат.Тези хормони с които се тъпчем все пак не са безвредни-за яйчниците.

Вие какво мислите??? Какъв е периода от време между опитите Ви?

Благодаря, че Ви има, Вие ми давате 99 % надежда, че и аз ще стана МАМА един ден  :D :D :D 



 
 
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #291 -: Декември 08, 2006, 07:24:51 am »
Куки съжелявам мила.Как то ти писах в друга тема,това е загубена битка,но войната ще я спечелим ние!

На всички момичета в АРТ процедури желая много много късмет!Дано Дядо Коледа да им донесе най-прекрасния подарък
под елхичката. :D
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #292 -: Декември 08, 2006, 09:33:28 am »
 Каси, Джазибейби, Рая много Ви благодаря за подкрепата.

 Каси, ще ти стискам палци всичко да мине наред и дай боже, ако ни е писано да си разхождаме количките заедно.  :stroller: :stroller:

 Ралинка, едничко но то ще е твоя късмет ще видиш и ти с нас на разходка. :balk_103:
 
   Дядо Мраз ще се погрижи за всичкини
    :balk_2: :balk_2: :balk_2: :balk_2:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #293 -: Декември 08, 2006, 09:49:47 am »
Мила Бисквитке...
Така бях сигурна,че ще се радвам на твое бебе,растящо в коремчето...
Не е било време...Явно няма лъвчета да отглеждаме..Може би едни амбициозни козирози.....
Успех на всички момичета,не забравяйте,че трябва да се радваме на вашите бебета...Чакам с нетърпение някой да се похвали..!!
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #294 -: Декември 08, 2006, 10:26:02 am »
Имам един въпрос???: какъв е периода от време за които огранизма се възстановява от една такава процедура.
Аз лично смятам че минимума е 6 месеца, след които може да се започнат планове за нова стимулация, за да даде разбира се и добър резултат.Тези хормони с които се тъпчем все пак не са безвредни-за яйчниците.

Вие какво мислите??? Какъв е периода от време между опитите Ви?

Съжалявам, Bi.  :( Дано 3-ия да е последен и успешен.

Различни доктори - различни мнения по въпроса. Някои наистина смятат, че по-рано от 6 месеца, не е желателно. Най-добре е, да се консултираш с твоя док. А и всеки организъм се възстановява различно от хормоналната стимулация и от различните лекарства. Аз направих 3 опита през 2006 г: февруари, юли, декември. 
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #295 -: Декември 08, 2006, 11:14:21 am »
Благодаря, момичета! от сега клатя пръст на Каси, Ини и всички в процедура - само да сте посмяли да ме повторите!

Аз седя сега и пресмятам - защо казват, че с всеки следващ опит шансът се повишава? Не мисля, че е така - не е ли една и съща вероятността всеки път?

Аз сега имма план - януари месец - имунологични. И като видим резултатите, веднага действаме за следващия опит. Само това ме крепи. ама защо не стана, защо...?? Просто малшанс ли е ,какво е?!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #296 -: Декември 08, 2006, 11:21:43 am »

Аз седя сега и пресмятам - защо казват, че с всеки следващ опит шансът се повишава? Не мисля, че е така - не е ли една и съща вероятността всеки път?

Аз това не смея и да го мисля, че с всеки следващ път, при мен нещата стават все по-зле.  :( Ама, нали все някой трябва да оборва статистиката.  :?

Важното е да има план за действие. Така чакам февруари...
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #297 -: Декември 08, 2006, 11:35:59 am »
Котаранка, и аз, ама ще го почна още от януари все едно - имунологични... диферилинче... ехее...  и с нов хъс ще се действа пак.

Само дето ако занете как ме ядоса днес една приятелка. Тя е гинеколог, обаче е много черногледа, като човек. И в опита си да ме успокои ми каза "нали знаеш, че ако три пъти не стане трябва да се мисли за други варианти.."

Как така три опита бе? АЗ ЩЕ ПРОБВАМ ДО ОТКАТ! Докато има пари и яйцеклетки ще проблам!

Та и вие така.

Момичетата дето са в серия да си запушат ушите и да вярват, че ще стане!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #298 -: Декември 08, 2006, 11:40:00 am »

Само дето ако занете как ме ядоса днес една приятелка. Тя е гинеколог, обаче е много черногледа, като човек. И в опита си да ме успокои ми каза "нали знаеш, че ако три пъти не стане трябва да се мисли за други варианти.."

Как така три опита бе? АЗ ЩЕ ПРОБВАМ ДО ОТКАТ! Докато има пари и яйцеклетки ще проблам!


Ами аз по тази логика - да спирам! Ама ха! Все се изказва някой неподготвен! И аз ще продължавам до откат! Да видим после кой прав, кой крив!  :)
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #299 -: Декември 08, 2006, 11:42:54 am »
Фрешо, стискай ги МНОГО силно тез палци... само едно ембрионче е станало.... толкова ми е ... и аз незнам... някаква безнадежност ме е обзела, ама все си казвам - ще стане ...  :)
Рали и при мен е само едно,но не спирам да се надявам до дупка - докато със сигурност не се уверя че не е станало. Вялно е, че вероятността за едно е три пъти по-малка от инплантирани три ембриона, но трябва да вярваме. Поне аз имам още четири дни да вярвам - до теста...