0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета ... и момчета :) /сигурно има и такива/,

Днес ходих при д-р Калчева и тя ми спомена, че нейна пациентка и е донесла нови резултати на мъжа й - за спермограма. Промяната била поразяваща :00001754: -   т.е. много добра. Това е станало тази или миналата седмица май /не съм сигурна/. Та понеже тя каза, че ще попита момичето какво е пил съпругът й   beer:::coffee: :beerdr:за да постигне това ми се иска и аз да Ви попитам - може пък да е някоя от Вас /или поне се надявам/ :wave:.
Защото колкото по-бързо науча ефективен метод за сериозна промяна толкова по-добре и за нас с мъжа ми -по-голям шанс за  :bfp:. Ще се радвам ако получа отговора от някоя от Вас. Знам, че много от Бургазлийки ходят при д-р калчева и силно се надявам някоя от тях да влиза в този форум и да се окаже вярното момиче.
 :blowingdust:


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Re: към Бургазлии - проблемът "мъжки фактор"
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2006, 15:48:52 pm »


  Котаранка,мисля че аз съм това защото ме пита как се повишиха стойностите ,каво е пил и си записа,явно за да го съобщи нА някой.Мъжа ми е моряк и работи само в Африка и това не е добре за него щото е опериран от варикоцеле,ама няма как.Като се върна май месец правихме спермограма при Тачева морфологията беше 4.5%,обем 1.8мл.,общ бр. 18.5мил.,обща подвижност47% от тях 36 нормокин.11% хипо,и 53% акинеза.Ходихме при д-рКацаров и той му даде 1 инжекция Nebido това е тестостерон доколкото разбрах ,но това е нещо ново и добре пречистено.Каза че го няма още по аптеките и е експериментално.Аз поръчах от аптеката в София на ул. Поп Богомил билки за който научих от тук който пи около 3.5месеца.Освен това му купих и пиеше оксибор форте, и Допел херц Цинк,вит.С и Е всичкото тов а го пи 3 месеца до като отидохме в Гърция а там резултатите бяха общо сто милиона и 80% подвижност и в клиниката бяха учудени защо сме писали че имаме и проблеми с мъжки фактор резултатите според лаборантите бяха на мнение че спермограта е перфектна , смятам че всичко това се дължи на тези лек. и витамини и още много е важно да се спрат или намалят цигарите и носенето на тесни слипове.
*
Re: към Бургазлии - проблемът "мъжки фактор"
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2006, 16:44:36 pm »
Котана съветвам ви да потърсите специализирана помощ. Това че д-р Калчева ти е споменала, че някой си е пил еди какво си и се е оправил, не означава че при вас нещата ще се стекат по същия начин. Интересно ми е спермограмата къде е правена, ако е в Бургас то просто забрави за верни резултати. Има клиники по стерилитет има и сепциалисти, които след обстоен преглед ще назначат нужните лекарства, витамини и добавки.При вески е различно и индивидуално. Можеш да почерпиш информация за килиниките от сайта, а аз ти перпоръчвам една консултация с д-р Даскалова (Мели).
Горе главата и се вземете в ръце, не губете ценно време в лутане по доктори в Бургас, няма все още такива които да разрешат проблема ви.
Кураж и късмет.   
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: към Бургазлии - проблемът "мъжки фактор"
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2006, 18:47:51 pm »


 Да, Надя е права,че трябва да се отиде при специалист и да се потърси мнението ,при нас това беше формулата.,но не означава че за вас това ще е решението на проблема.Предния отговор го писах в началото аз а после го оставих да го довърши мъжа ми и то си личи де!!!!''лаборантите" нали разбирате ,че са биолозите.
*
Re: към Бургазлии - проблемът "мъжки фактор"
« Отговор #4 -: Ноември 21, 2006, 20:33:52 pm »
  Котаранка,мисля че аз съм това защото ..............
 и още много е важно да се спрат или намалят цигарите и носенето на тесни слипове.
Loana много ти благодаря, че откликна - вече си мислех, че не е момиче от форума. Ние сме се запътили към София идния месец и ще ходим на преглед в клиниката на Щерев и при д-р Кацаров - така,че след консултация ще започнем лечение. Ако имам нужда от съвет - ще ти пиша - ако разрешиш естествено  :D

А за цигарите - моят мъж никога не е пушил.

Котана съветвам ви да потърсите специализирана помощ. Това че д-р Калчева ти е споменала, че някой си е пил еди какво си и се е оправил, не означава че при вас нещата ще се стекат по същия начин.

Естествено че няма да започнем самолечение Надя - така ли се казваш всъщност - видях, че loana така те нарича. :sorry: ако съм сгрешила .  Ние ходихме вече на едни изследвания и пак продължаваме с делата по бебеправенето  :lol:

Интересно ми е спермограмата къде е правена, ако е в Бургас то просто забрави за верни резултати. Горе главата и се вземете в ръце, не губете ценно време в лутане по доктори в Бургас, няма все още такива които да разрешат проблема ви.
Кураж и късмет.   

В Бургас са правени 3 спермограми - и трите са супер различни - така че отиваме в София.

А иначе не сме загубили кураж и надежда - напротив - действаме здраво
 :bed:

 :thankyousign: ви момичета за съветите.


Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

*
Re: към Бургазлии - проблемът "мъжки фактор"
« Отговор #5 -: Ноември 21, 2006, 23:49:50 pm »

   Когато решиш можеш да ми пишеш. :)
*
Re: към Бургазлии - проблемът "мъжки фактор"
« Отговор #6 -: Декември 25, 2006, 11:18:32 am »
  Котаранка,мисля че аз съм това защото ..............
 и още много е важно да се спрат или намалят цигарите и носенето на тесни слипове.
Loana много ти благодаря, че откликна - вече си мислех, че не е момиче от форума. Ние сме се запътили към София идния месец и ще ходим на преглед в клиниката на Щерев и при д-р Кацаров - така,че след консултация ще започнем лечение. Ако имам нужда от съвет - ще ти пиша - ако разрешиш естествено  :D

А за цигарите - моят мъж никога не е пушил.

Котана съветвам ви да потърсите специализирана помощ. Това че д-р Калчева ти е споменала, че някой си е пил еди какво си и се е оправил, не означава че при вас нещата ще се стекат по същия начин.

Естествено че няма да започнем самолечение Надя - така ли се казваш всъщност - видях, че loana така те нарича. :sorry: ако съм сгрешила .  Ние ходихме вече на едни изследвания и пак продължаваме с делата по бебеправенето  :lol:

Интересно ми е спермограмата къде е правена, ако е в Бургас то просто забрави за верни резултати. Горе главата и се вземете в ръце, не губете ценно време в лутане по доктори в Бургас, няма все още такива които да разрешат проблема ви.
Кураж и късмет.   

В Бургас са правени 3 спермограми - и трите са супер различни - така че отиваме в София.

А иначе не сме загубили кураж и надежда - напротив - действаме здраво
 :bed:

 :thankyousign: ви момичета за съветите.
препоръчвам ти в бургас спермограма във военна б-ца-от известна соф.кл-ка ми я препоръчаха.от собств.опит ще ти кажа че и 3-те ми спермограми в 1 и съща кл-ка в соф. бяха разл.2-та сперм.беше катастрофална-дължеше се на стресът от нощното шьоф.бургас-софия ,след,което пътувах с автобус и резултатите бяха съвсем различни.пиши какво стана от прегледа в соф.-може и на icq.В б-с няма спец.андролози-има голяма разлика м/у уролог и андролог и затова ходя в соф.
*
Re: към Бургазлии - проблемът "мъжки фактор"
« Отговор #7 -: Декември 25, 2006, 14:28:04 pm »
здравейте,момичета!!!
защо се заблуждавате - това е цяла наука,която в б-г все още не е много добре развита,представена и ...т.н.
всичко е до организма.според мен трябва да се обърнете към андролог в специализирана клиника.
а що се отнася до бургаските лаборатории-никаква вяра не трябва да имате!!!
при нашия случай в б-с резултатите бяха отлични,но..във варна при док.алексанров не бяха много добри!!!така,че...
не вярвайте на спермограмите независимо къде в б-с са направени!
успех на всички!!!и дано се сбъднат мечтите ви! :D :D :D