0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Atanaska

Термин на бременност
« -: Април 11, 2005, 21:02:42 pm »
Искам да попитам как определяте термина на бременност...Правили сме много пъти секс без предпазни средства и чак на 3-тия месец се случи...бременна съм..но не зная коя е точната  датата на зачеване.Просто не зная коя дата да считам за най точна.Помогнете...
Термин на бременност
« Отговор #1 -: Април 11, 2005, 21:11:29 pm »
(датата на последната редовна менструация + 7 дни) - 3 месеца. това е по дебелите книги

успех и сладко бебче накрая :D
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
*

    Anonymous

Термин на бременност
« Отговор #2 -: Април 11, 2005, 21:15:41 pm »
Цитат на: eternity
(датата на последната редовна менструация + 7 дни) - 3 месеца. това е по дебелите книги

успех и сладко бебче накрая :D


благодаря дано да е точната дата -:)))
*

    Атанаска

Термин на бременност
« Отговор #3 -: Април 11, 2005, 21:18:58 pm »
Цитат на: Anonymous
Цитат на: eternity
(датата на последната редовна менструация + 7 дни) - 3 месеца. това е по дебелите книги

успех и сладко бебче накрая :D


благодаря дано да е точната дата -:)))


Благодаря за инфото...
Искам да питам също някой след като е забременял...има ли повишено желание за секс...при мен е много силно...не зная дали е нормално....съпруга ми продължава да се празни вътре и количеството на спермата е доста...доставя ми огромно удоволствие...но не зная да не навредим на бебчето...Помогнете ако някой знае нещо по въпроса!
Термин на бременност
« Отговор #4 -: Април 11, 2005, 21:25:56 pm »
*
Термин на бременност
« Отговор #5 -: Април 11, 2005, 23:13:05 pm »
При мен също имаше повишаване на желаниета за секс особено във втория и третия месец, макар че бремеността не се разви -  това не е причината. А дали ще навредите на бебето - ако бремеността се развива нормално мидсля че не. Относно този въпрос доктора ми препоръча да правя секс , когато имам желание .