0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #60 -: Декември 01, 2007, 17:34:41 pm »
... нали посочената сума е, когато си поемаш всички разходи (без нищо да е отпуснато от касата), т.е. ти си плащаш твоите плюс тези разходи, които ще се направят на жената донор?...
Точно така - разходите по моята процедура плюс разходите за процедурата на донора.Искахме да знаем колко е мах. сума.
За първи път чувам да откажат на реципиент заради възрастта  :balk_113:най-вероятно не са те разбрали.Има ограничение за донора-казаха ми ,че ще търсят до 30год.
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #61 -: Декември 03, 2007, 21:58:40 pm »
Здравейте и от мен.На мен също ми се налага да се включа в донорска програма.Аз посещавам д-р Стаменов.Ще се радвам ако ми дадете информация и за д-р Владимиров.Благодаря ви предварително.Радмам се ,че има с кой да си споделиш проблемите
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #62 -: Декември 04, 2007, 08:28:19 am »
Здравейте и от мен.На мен също ми се налага да се включа в донорска програма.Аз посещавам д-р Стаменов.Ще се радвам ако ми дадете информация и за д-р Владимиров.Благодаря ви предварително.Радмам се ,че има с кой да си споделиш проблемите

Златка, а ти разговаряла ли си с д-р Стаменов за включване в донорска програма, и би ли споделила малко по-подробно в какво се състои, има ли изисквания, за колко време се осъществява, колко би струвало?
Дано слънчо огрее и моят дом ...
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #63 -: Декември 04, 2007, 22:07:14 pm »
последно бях при д-р Стаменов на 01,12,07г.Говорих ме точно за това.Каза ми че ще струва около 5 хиляди лева.Ако подготвим документите през януари,през февруари или март ще може да се осъществи донорството а и оттам може би и забременяването.Тъй като не съм от София ми каза че само два пъти ще ходя до там
*
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #64 -: Декември 05, 2007, 09:59:16 am »
http://www.iakentro.com/index.php?option=com_content&task=view&id=77&Itemid=146&lang=en

Здравейте и от мен.
Може би бих могла да помогна с тази информация.В Якентро има програма за донорството. Цената е 6100 лева.
Донорите са до 32 години. За една донорка са 2 семейства.
http://www.vocalicious.com/empty_arms/empty_arms_mod.html

We we waited for 33 entire months our marvel and passed from all these stages.
Wishes the Virgin Mary she gives in all of you the child that so much lahtarate and you wait for.
*
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #65 -: Декември 06, 2007, 15:13:24 pm »
http://www.iakentro.com/index.php?option=com_content&task=view&id=77&Itemid=146&lang=en

Здравейте и от мен.
Може би бих могла да помогна с тази информация.В Якентро има програма за донорството. Цената е 6100 лева.
Донорите са до 32 години. За една донорка са 2 семейства.

BENJI не е ли всъщност Албена - координаторката от клиника Якентро?
Ако е така, хубаво е, че търси възможности да рекламира клиниката си... :oops:
Добър начин...
*
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #66 -: Декември 09, 2007, 16:57:02 pm »
http://www.iakentro.com/index.php?option=com_content&task=view&id=77&Itemid=146&lang=en

Здравейте и от мен.
Може би бих могла да помогна с тази информация.В Якентро има програма за донорството. Цената е 6100 лева.
Донорите са до 32 години. За една донорка са 2 семейства.

BENJI не е ли всъщност Албена - координаторката от клиника Якентро?
Ако е така, хубаво е, че търси възможности да рекламира клиниката си... :oops:
Добър начин...
http://www.vocalicious.com/empty_arms/empty_arms_mod.html

We we waited for 33 entire months our marvel and passed from all these stages.
Wishes the Virgin Mary she gives in all of you the child that so much lahtarate and you wait for.
*
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #67 -: Декември 09, 2007, 18:14:33 pm »
Здравей Sofia,
Ти на всякъде ли виждаш - Албена и Якентро?
Одавна чета тук и ти, само за това си писала.
НЕ САМ АЛБЕНА. Одавна си сменихме регистрацйте.
Бях донор в Якентро. Почти 3 години.Спряха ме заради възраста.
Но не бих дарила, нито една от яйцеклетките си, на теб.
За цената от 750 евр. се подложих на болезнени инжекций и маниполаций. Изседвахаме като мишка за да се установи, че сам здрава.
Надявам се семействата, на които сам помогнала, да не мислят като теб.  :Oops:
http://www.vocalicious.com/empty_arms/empty_arms_mod.html

We we waited for 33 entire months our marvel and passed from all these stages.
Wishes the Virgin Mary she gives in all of you the child that so much lahtarate and you wait for.
*
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #68 -: Декември 10, 2007, 15:06:58 pm »
Здравей Sofia,
Ти на всякъде ли виждаш - Албена и Якентро?
Одавна чета тук и ти, само за това си писала.
НЕ САМ АЛБЕНА. Одавна си сменихме регистрацйте.
Бях донор в Якентро. Почти 3 години.Спряха ме заради възраста.
Но не бих дарила, нито една от яйцеклетките си, на теб.
За цената от 750 евр. се подложих на болезнени инжекций и маниполаций. Изседвахаме като мишка за да се установи, че сам здрава.
Надявам се семействата, на които сам помогнала, да не мислят като теб.  :Oops:
Бенджи, ако не си видяла, бях написала АКО!!!
Ако ти не си онази Албена, се извинявам!
Шапка свалям на момичетата, които са съгласни да бъдат донори и никога не бих казала нещо лощо против тях.
Съжалявам, че го казвам, но твоят неграмотен отговор също ме кара да се радвам много, че нямам нищо общо с теб!

P.S. Направих си труда да прочета отново всички публикации на потребителя BENJI от последните две години. Начинът на изразяване и "грамотността" на този потребител са идентични с тези на Албена от Якентро. Подробните мнения, които този потребител е давал, също са в сферата на професионалните задължения на Албена.
Не знам кога и какви регистрации са сменяни, но за мен съвпадението е твърде голямо...
« Последна редакция: Декември 10, 2007, 16:25:56 pm от Sofia »
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #69 -: Декември 18, 2009, 22:08:41 pm »
Здравейте, аз съм майка на 3 здрави деца и се замислям за донорство без никакво заплащане, но не ми е ясно как се извършва процедурата, а и имам условие,което незнам дали би могло да се приеме и то е да знам жената на която бих станала донор, защото е много вероятно след години примерно някое от моите деца да се влюби в нейното. Много е тъпо така да не знаеш жената и е много вероятно да се зароди връзка между моите момчета и нейно момиче примерно. И също ме притеснява факта, че докторите биха могли да замразят мои яйцеклетки и да ги продадат без мое знание и колкото повече се замислям май се отказвам........Дали е възможно това или е само моя фантазия?
*
Re: донорство на яйцеклетки
« Отговор #70 -: Декември 19, 2009, 11:04:37 am »
Здравейте, аз съм майка на 3 здрави деца и се замислям за донорство без никакво заплащане, но не ми е ясно как се извършва процедурата, а и имам условие,което незнам дали би могло да се приеме и то е да знам жената на която бих станала донор, защото е много вероятно след години примерно някое от моите деца да се влюби в нейното. Много е тъпо така да не знаеш жената и е много вероятно да се зароди връзка между моите момчета и нейно момиче примерно. И също ме притеснява факта, че докторите биха могли да замразят мои яйцеклетки и да ги продадат без мое знание и колкото повече се замислям май се отказвам........Дали е възможно това или е само моя фантазия?
Фантазия е добро предложение :-)
Но вече идеята е описана в доста слаб булеварден роман от доста слаба българска "писателка" :lol:.