0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Рецептата с мед
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2006, 17:13:57 pm »
vmg7   напиши моля те повече за вашата рецепта и за разликата в показателите! Благодаря ти предварително.Вече сме решили да изпробваме всякакви рецепти пък да видим от къде ще изкочи зайчето. :fridge:

Re: Рецептата с мед
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2006, 17:32:50 pm »
Магарешкия бодил е за повишаване на потентността на мъжа и качеството на спермата, има и лекарство , каето се прави от магарешкия бодил /карсил/ . Знам , защото във фабриката в Казанлък правят извлеците от всякакви лечебни и маслодайни растения. :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Рецептата с мед
« Отговор #22 -: Ноември 24, 2006, 15:24:53 pm »
Дидони за теб и за другите момичета, които се интересуват - тази рецепта действа.Може да звучи несериозно, но е така.

Преди три месеца правихме първа спермограма имаше 4лоши показателя -
нормокинетични- 42% след това 47%
нормална морфология -4% после 12%
вискозитет -3 после 2/норма 0-2/
ph 8,5 след 7,5
обем:2,1мл с бр. сперматозоиди 41 125 000, а след това:2,6 с бр.47 597 500;

 :) :) :)Много бяхме щастливи.Всичко това след три месеца яко хапване на мед и сусам и хомеопатичното, което беше започнал.Не пие и не пуши.Нищо друго не е правил.


Меда и сусама действат и на потентността - поне така твърди мъжа ми :D.

А рецептата е много лесна: суров сусам /продават го в диабетичните щандове/ се мели в мелничка за подправки и се смесва със същото количество мед.Яде се по две, три лъжици на ден, когато се сети.Много е вкусно.
« Последна редакция: Ноември 24, 2006, 15:28:29 pm от vmg7 »
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Рецептата с мед
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2006, 20:53:22 pm »
Много ти благодаря мила, ще я предложа на моето мило, пък дано да има положителен ефект и при нас!
УСПЕХ Ви желая!

:00001754:

Re: Рецептата с мед
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2006, 22:43:14 pm »
 :blowingdust2:

Успех на всички и пишете, ако има резултат!!!
Re: Рецептата с мед
« Отговор #25 -: Ноември 25, 2006, 18:01:41 pm »
Момичета никъде не мога да намеря пчелен прашец, а исках да започнем и ние тази рецепта. Може ли да се замин с нещо или пък да почваме без него  :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Рецептата с мед
« Отговор #26 -: Ноември 25, 2006, 18:22:01 pm »
Аз го купувам от м-н за диетични храни и добавки - това е в Русе, не знам от къде си, но ако не можеш да намериш в твоя град, ще ти изпратя.

Re: Рецептата с мед
« Отговор #27 -: Ноември 25, 2006, 19:29:40 pm »
Колкото мед толкова и сусам ли?Моля те изясни. :D
Re: Рецептата с мед
« Отговор #28 -: Ноември 25, 2006, 21:22:26 pm »
Аз го купувам от м-н за диетични храни и добавки - това е в Русе, не знам от къде си, но ако не можеш да намериш в твоя град, ще ти изпратя.
Благодаря ти мила, аз досега съм проверявала само в аптеките и все ми предлагат пчелно млечице. Ще потърся в магазин за диетични храни и ако не го намеря ще ти пиша на лични.

=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #29 -: Ноември 25, 2006, 21:28:20 pm »
Провери и по пазарите, на щандовете за мед.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Рецептата с мед
« Отговор #30 -: Ноември 28, 2006, 10:25:49 am »
vmg7, хомеопатичното лекарство, което е приемал мъжът ти да не е cactus agnus? И на моя му изписаха това, но още не го е започнал да го приема. Иначе това със сусама звучи много вкусно и аз бих си го хапвала с него  :lol: Ако не помогне, поне ще ни е сладко ;)


Re: Рецептата с мед
« Отговор #31 -: Ноември 28, 2006, 12:35:56 pm »
... аз досега съм проверявала само в аптеките и все ми предлагат пчелно млечице.

На пазара, на щандовете за мед. Можеш да си избираш има два вида едното е пчелен прашец /от кошера и изглежда гадничко, но е обогатен с ензими от самата пчела/, а също има  и цветен прашец /малки жълтеникави топченца/. Принципно е едно и също, различно е от къде е взето. Това е пашеца, полепнал по краченцата на пчелите, събира се със специални прахоуловители в кошера.
Мъжа ми много го обича така меда, казва че се чувства като Бамзе  :lol: :lol: :lol:
Re: Рецептата с мед
« Отговор #32 -: Ноември 28, 2006, 16:21:39 pm »
vmg7, хомеопатичното лекарство, което е приемал мъжът ти да не е cactus agnus? И на моя му изписаха това, но още не го е започнал да го приема. Иначе това със сусама звучи много вкусно и аз бих си го хапвала с него  :lol: Ако не помогне, поне ще ни е сладко ;)

 :) :) :)
Не на моят мъж му изписаха Sulfur -за всезнайковци.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Рецептата с мед
« Отговор #33 -: Ноември 29, 2006, 11:11:42 am »
:) :) :)
Не на моят мъж му изписаха Sulfur -за всезнайковци.
:lol:
А на кой хомеопат ходихте и в кой град?


*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #34 -: Ноември 29, 2006, 13:37:24 pm »
А не може ли двете рецепти с мед да се смесят в една?Така ми се струва най-добре-сусама при орехите и т.н. :D :lol:
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #35 -: Ноември 29, 2006, 14:33:23 pm »
Линда, точно това си мислех и аз снощи, докато мелих орехите за едната от рецептите.  :cool:
Сега и аз с теб ще почакам някой да ни открехне за тази рационализация  :balk_69:
Re: Рецептата с мед
« Отговор #36 -: Ноември 30, 2006, 18:08:49 pm »
Ми то ще стане много вкусна калорична бомба, да му мислим после  :scale:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание