0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Рецептата с мед
« -: Ноември 11, 2006, 01:43:43 am »
Здравейте момичета,
Можете ли да ми кажете дозировката на бърканицата от мед, пш.зародиш, пчелен прашец и орехи. Видях, че Мини е забърквала в голям буркан мед по 200 гр. от останалите съставки, ама не разбрах какво количество от сместа да се приема дневно? 1-2 лъжици или колко? Моля ви кажете ако знаете!
Re: Рецептата с мед
« Отговор #1 -: Ноември 11, 2006, 12:25:22 pm »
По две лъжици, така го е приемал мъжът на Мини :) Сутрин и вечер.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #2 -: Ноември 11, 2006, 16:27:43 pm »
Взимаш един буркан мед, 200 грама смлени орехи, малко пшеничен зародиш и едно пакетче пчелен прашец. Объркваш всичко в един буркан, по-голям, ако имаш, докато се получи течна консистенция. Може да се наложи да прибавиш малко повече мед, за да не бъде много гъсто.
Сместа се приема на гладно сутрин и вечер по 1 суп. лъжица. Моят мъж я пиеше с чай от магарешки бодил и бабини зъби.
Успех!
Re: Рецептата с мед
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2006, 23:19:53 pm »
Да, и аз имах предвид общо две лъжици. По една сутрин и вечер :D


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
Re: Рецептата с мед
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2006, 01:01:24 am »
Сърдечно ви благодаря момичета!
От утре започваме с бърканицата :)
Стискайте палци.
Пожелавам на всички ни успех!
Моля се за вас.
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2006, 02:12:04 am »
Heart, току-що прочетох рецептата ти за меда,
Благодаря ти много, на нас също ще ни бъде от полза( на мен и съпруга ми).
Надявам се, че този път правилно съм изпратила отговора си.
Успех и от мен на всички.
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2006, 16:58:11 pm »
Рецептата наистина е много добра - пожелавам ви успех!
Re: Рецептата с мед
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2006, 17:45:37 pm »
За тази рецепта и аз съм чувала от един доктор,случайно това лято, когато бях на морето. Чух го  да я препоръчва на един човек,,който явно имаше проблем.Но не разбрах точните съставки. Благодаря ви момичета за разяснението. Успех на всички! :wave: :ballons:
Re: Рецептата с мед
« Отговор #8 -: Ноември 13, 2006, 12:19:33 pm »
Ние забъркваме рецептата с мед от магарешки бодил. Продава се на пазара и така си пише, че е от цветовете на бодила. Или пък даже на някои етикети пише - мъжки мед  :lol:
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #9 -: Ноември 14, 2006, 09:29:24 am »
Момичета, а чая от магарешки бодил и бабини зъби как се прави: букет от двете билки ли се запарва или единия ден давате едната билка, на другия другата? Или как?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Рецептата с мед
« Отговор #10 -: Ноември 14, 2006, 09:32:14 am »
аз варях в 500 мл по една супена лъжица от двата вида билки, като след прецеждане Ник пиеше на два приема количеството.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #11 -: Ноември 14, 2006, 09:40:37 am »
Благодаря, Мини
от неделя сме на C+Zink+E и алое, от утре мисля да включа и чай с бърканица. И да видите след 3 месеца какво ще стане... Донор очаквайте ;)
А за чая има ли някаква препоръка колко време да се пие? Някакви почивки правят ли се или се пие до откат?
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Рецептата с мед
« Отговор #12 -: Ноември 14, 2006, 09:46:43 am »
Аз лично го давах около 3 месеца, после продължихме на витаминки, бърканица и цигапан. Пробвахме всякакви варианти, поне да сме сигурни че сме опитали всичко възможно. Пожелавам ви и на вас 9 месечно дебелеене скоро  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #13 -: Ноември 14, 2006, 10:01:51 am »
Благодаря! За рецептите и пожеланията!
Re: Рецептата с мед
« Отговор #14 -: Ноември 16, 2006, 01:12:16 am »
Благодарим Мини.
Живи и здрави да сте.
Аз имам въпрос за Л-карнитина, който е приемал Ник.
Пишеш, че го е вземал 3х2. От колко милиграма бяха капсулите - 250 мг или 500 мг?
Късмет ти желая и леко бременеене :D
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Рецептата с мед
« Отговор #15 -: Ноември 16, 2006, 07:56:23 am »
От 500- за нашия случай трябваше тежката артилерия да се включва.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    lilе

Re: Рецептата с мед
« Отговор #16 -: Ноември 19, 2006, 12:11:47 pm »
може ли някое момиче да ми каже колко време би му трябвало на мъжа ми за да има ефект рецептата с мед?от вчера пие трибестан, оксибор форте и яде по 150гр. сурови ядки
Re: Рецептата с мед
« Отговор #17 -: Ноември 19, 2006, 12:45:06 pm »
Лиле, чудесно би било, ако всичко беше таймирано и сигурно, но уви. За съжаление ефект може и да няма, не само от меда, просто от нищо. Нещата са непредвидими, всеки организъм реагира по свой начив.
Желая ви успех, дано при вас се докаже добрият ефект, дай Боже!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #18 -: Ноември 19, 2006, 14:58:15 pm »
За какво точно я дават че помага тази рецепта?
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
Re: Рецептата с мед
« Отговор #19 -: Ноември 23, 2006, 15:41:08 pm »
Здравейте!
Мъжът ми изпробва друга рецепта и е много доволен.За три месеца - три пъти му се повишиха показателите :)
Става въпрос за мед и смлян сусам в равни количества.Пие се по няколко пъти не ден.Успех на всички!
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Рецептата с мед
« Отговор #20 -: Ноември 23, 2006, 17:13:57 pm »
vmg7   напиши моля те повече за вашата рецепта и за разликата в показателите! Благодаря ти предварително.Вече сме решили да изпробваме всякакви рецепти пък да видим от къде ще изкочи зайчето. :fridge:

Re: Рецептата с мед
« Отговор #21 -: Ноември 23, 2006, 17:32:50 pm »
Магарешкия бодил е за повишаване на потентността на мъжа и качеството на спермата, има и лекарство , каето се прави от магарешкия бодил /карсил/ . Знам , защото във фабриката в Казанлък правят извлеците от всякакви лечебни и маслодайни растения. :lol:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Рецептата с мед
« Отговор #22 -: Ноември 24, 2006, 15:24:53 pm »
Дидони за теб и за другите момичета, които се интересуват - тази рецепта действа.Може да звучи несериозно, но е така.

Преди три месеца правихме първа спермограма имаше 4лоши показателя -
нормокинетични- 42% след това 47%
нормална морфология -4% после 12%
вискозитет -3 после 2/норма 0-2/
ph 8,5 след 7,5
обем:2,1мл с бр. сперматозоиди 41 125 000, а след това:2,6 с бр.47 597 500;

 :) :) :)Много бяхме щастливи.Всичко това след три месеца яко хапване на мед и сусам и хомеопатичното, което беше започнал.Не пие и не пуши.Нищо друго не е правил.


Меда и сусама действат и на потентността - поне така твърди мъжа ми :D.

А рецептата е много лесна: суров сусам /продават го в диабетичните щандове/ се мели в мелничка за подправки и се смесва със същото количество мед.Яде се по две, три лъжици на ден, когато се сети.Много е вкусно.
« Последна редакция: Ноември 24, 2006, 15:28:29 pm от vmg7 »
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Рецептата с мед
« Отговор #23 -: Ноември 24, 2006, 20:53:22 pm »
Много ти благодаря мила, ще я предложа на моето мило, пък дано да има положителен ефект и при нас!
УСПЕХ Ви желая!

:00001754:

Re: Рецептата с мед
« Отговор #24 -: Ноември 24, 2006, 22:43:14 pm »
 :blowingdust2:

Успех на всички и пишете, ако има резултат!!!
Re: Рецептата с мед
« Отговор #25 -: Ноември 25, 2006, 18:01:41 pm »
Момичета никъде не мога да намеря пчелен прашец, а исках да започнем и ние тази рецепта. Може ли да се замин с нещо или пък да почваме без него  :?
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Рецептата с мед
« Отговор #26 -: Ноември 25, 2006, 18:22:01 pm »
Аз го купувам от м-н за диетични храни и добавки - това е в Русе, не знам от къде си, но ако не можеш да намериш в твоя град, ще ти изпратя.

Re: Рецептата с мед
« Отговор #27 -: Ноември 25, 2006, 19:29:40 pm »
Колкото мед толкова и сусам ли?Моля те изясни. :D
Re: Рецептата с мед
« Отговор #28 -: Ноември 25, 2006, 21:22:26 pm »
Аз го купувам от м-н за диетични храни и добавки - това е в Русе, не знам от къде си, но ако не можеш да намериш в твоя град, ще ти изпратя.
Благодаря ти мила, аз досега съм проверявала само в аптеките и все ми предлагат пчелно млечице. Ще потърся в магазин за диетични храни и ако не го намеря ще ти пиша на лични.

=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #29 -: Ноември 25, 2006, 21:28:20 pm »
Провери и по пазарите, на щандовете за мед.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Рецептата с мед
« Отговор #30 -: Ноември 28, 2006, 10:25:49 am »
vmg7, хомеопатичното лекарство, което е приемал мъжът ти да не е cactus agnus? И на моя му изписаха това, но още не го е започнал да го приема. Иначе това със сусама звучи много вкусно и аз бих си го хапвала с него  :lol: Ако не помогне, поне ще ни е сладко ;)


Re: Рецептата с мед
« Отговор #31 -: Ноември 28, 2006, 12:35:56 pm »
... аз досега съм проверявала само в аптеките и все ми предлагат пчелно млечице.

На пазара, на щандовете за мед. Можеш да си избираш има два вида едното е пчелен прашец /от кошера и изглежда гадничко, но е обогатен с ензими от самата пчела/, а също има  и цветен прашец /малки жълтеникави топченца/. Принципно е едно и също, различно е от къде е взето. Това е пашеца, полепнал по краченцата на пчелите, събира се със специални прахоуловители в кошера.
Мъжа ми много го обича така меда, казва че се чувства като Бамзе  :lol: :lol: :lol:
Re: Рецептата с мед
« Отговор #32 -: Ноември 28, 2006, 16:21:39 pm »
vmg7, хомеопатичното лекарство, което е приемал мъжът ти да не е cactus agnus? И на моя му изписаха това, но още не го е започнал да го приема. Иначе това със сусама звучи много вкусно и аз бих си го хапвала с него  :lol: Ако не помогне, поне ще ни е сладко ;)

 :) :) :)
Не на моят мъж му изписаха Sulfur -за всезнайковци.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Рецептата с мед
« Отговор #33 -: Ноември 29, 2006, 11:11:42 am »
:) :) :)
Не на моят мъж му изписаха Sulfur -за всезнайковци.
:lol:
А на кой хомеопат ходихте и в кой град?


*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #34 -: Ноември 29, 2006, 13:37:24 pm »
А не може ли двете рецепти с мед да се смесят в една?Така ми се струва най-добре-сусама при орехите и т.н. :D :lol:
Всичко,което не ме убива,ме прави по-силна!
*
Re: Рецептата с мед
« Отговор #35 -: Ноември 29, 2006, 14:33:23 pm »
Линда, точно това си мислех и аз снощи, докато мелих орехите за едната от рецептите.  :cool:
Сега и аз с теб ще почакам някой да ни открехне за тази рационализация  :balk_69:
Re: Рецептата с мед
« Отговор #36 -: Ноември 30, 2006, 18:08:49 pm »
Ми то ще стане много вкусна калорична бомба, да му мислим после  :scale:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание