0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Никъде не мога да намеря?
« -: Ноември 09, 2006, 13:26:50 pm »
Незнам темата дали е за тук, но никъде не мога да открия информация дали шийката на матката се променя при бременност в самото начало...
За определянето на фертилните дни и овулацията съм наясно...имам представа, че преди цикъл става по-твърда и по-ниско разположена, но ме интересува при бременност как е?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2006, 18:29:38 pm »
остава си твърдаи затворена. не си опипвай сама шийката, за да провериш дали си бременна, ако това ти е мисълта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2006, 18:40:50 pm »
 8O В никакъв случай нямах предвид аз..просто трябва утре да ходя да горя раничка се чудех ако съм бременна дали по шийката може да се разбере.Закъснява ми само 1 ден и не съм правила тест още!

Цял ден чаках за отговор и се отах в нета...благодаря много !!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2006, 08:54:23 am »
Направи един тест! :DУспех!
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2006, 08:56:51 am »
8O В никакъв случай нямах предвид аз..просто трябва утре да ходя да горя раничка ...
Неможе ли да го отложите за след менструацията, ако има такава?
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #5 -: Ноември 10, 2006, 09:06:23 am »
По добре отложи за няколко дни. Ще си направиш тест и ако е + няма да се гориш, ако е - си организирай така нещата че да ти е преди овуто следващия цикъл. Поне аз така бих направила.
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #6 -: Ноември 10, 2006, 10:46:40 am »
Хм...ми тя е следобяд на смяна и аз и звъннах сега.Каза,че и да има нещо няма да може да разбере, че щом е трябвало да ми дойде на 08.11. ще е много рано за узи и теста нямало да отчете.
Да съм отидела днес да изгори раничката /която е мн малка и е 1 група/ то нямало да окаже влияние....и след 10 дни ако не ми е дошло на узи!!!

И не разбарх защо се гори преди ову?

Много ме притеснихте....
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #7 -: Ноември 10, 2006, 11:16:03 am »
Ако ти закъснява, то по-добре изчакай с горенето. А онтосно съмнението за ранна бременност - пусни кръвен.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #8 -: Ноември 10, 2006, 11:58:28 am »
Не се притеснявай.
Щом е толкова малка раничката какъв и е зора на твоята лекарка  8O и толкова ли не може да се изчака един цикъл евентуално.
А за горенето преди овулация имам предвид, че по този начин със сигурност няма да си бременна когато ти е направена манипулацията и ще си спокойна. Ще ти заздравее мястото и ще работите за бебе от следващия месец.
Направи кръвен тест, дава резултат до няколко часа!
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #9 -: Ноември 10, 2006, 12:09:52 pm »
Момичета благодаря ви много. Просто няма да отида днес , ако до понеделник не ми дойде ща направя тестче.
Честна казано малко ме е страх...първи опит след мисед сме и предпочитам да тъна в неведение още няколко дни ,а не да направя кръвен и да се разочаровам бързо, бързо..

При всички положения ще пиша независимо от резултата...
Колкото до лекарката..ходя на свободен прием незнам али това обяснява решението и да иска да ме гори при положени,че зае колко много искаме дете и колко зл бях сле миседа.
*
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #10 -: Ноември 10, 2006, 13:00:15 pm »
Стискам палци!!!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Никъде не мога да намеря?
« Отговор #12 -: Ноември 11, 2006, 14:50:02 pm »
Цитат
предпочитам да тъна в неведение още няколко дни ,а не да направя кръвен и да се разочаровам бързо, бързо..
хм... точно това направих и аз, но след инсе. Но по принцип предпочитам известността, през незвестността.
Дано да е положителен резултата ти !!!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com