0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #20 -: Ноември 09, 2006, 16:03:53 pm »
Трогнат съм от вниманието, което отделяте по въпроса! Бъдете спокойни - не се обиждам от нищо! Даже и от това, че ме мислите /някои от Вас/ за гей! А аз съм си един хетеросексуален мъж на 33 години! Не съм искал да Ви засегна, Дами, напълно разбирам проблема с майчината топлота за едно дете! Може би наистина е много егоистично моето желание! Нали затова ги има тези форуми - за приятелски съвети към хора, които имат нужда от такива! Целувам всички Ви {}
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #21 -: Ноември 09, 2006, 16:10:20 pm »
Ех, сладур - на 33, неженен... искащ дете... Толкова ли свършиха свободните жени, че не можеш да намериш една в която да се влюбиш и да имате нормални отношения, деца и т.н.??? Има толкова мъже дето зарязват жените си, а ти искаш от една яйциклетка да замести майката... Какво да ти кажа - огледай се, ослушай се, пък може нейде там да те чака твоята жена с твоето дете. Късмет ;)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #22 -: Ноември 09, 2006, 16:16:22 pm »
Ха така, хетеро и на 33. Ти хубаво посещаваш форуми, но не си за този  :D За Meetic 4увал ли си младежо? Там ти е мястото  :D
Поздрави и недей се от4айва - има време да срещнеш не само жена-матка, а  жена лиубима :D
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #23 -: Ноември 09, 2006, 16:32:46 pm »
Младежо, на 33, внимателен и любезен,хетеро и желаещ дете - че това ако е вярно ти си мечтата на всяка девойка. Правилно ти казват момичетата огледай се и ще намериш ТВОЯТА жена, която ще е и приятел и майка на децата ти. Успех!
*
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #24 -: Ноември 09, 2006, 17:59:06 pm »
Трябва да ти кажа, че ако беше гей по-щях да те разбера, честно! Сега просто не виждам да имаш някакъв проблем... :D
*
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #25 -: Ноември 10, 2006, 09:09:07 am »
Ха така, хетеро и на 33. Ти хубаво посещаваш форуми, но не си за този  :D За Meetic 4увал ли си младежо? Там ти е мястото  :D
Какво е Meetic? :roll:
*
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #26 -: Ноември 10, 2006, 09:43:24 am »
Това е сайт за запознанства.
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #27 -: Ноември 10, 2006, 10:58:18 am »
Международен и ефикасен  :D. Познавам няколко сегашни или бивши двойки, запознали се благодарение на него.
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #28 -: Ноември 21, 2006, 16:07:32 pm »
А на мен лично ми се струва, че твойта приятелка от съжаление е казала, че ще ти даде яйцеклетка. И то само защото знае, че нищо няма да се получи. Едва ли приема нещата като "някой, който да ми отгледа още едно дете" или "след като е решил така дали ще е моя яйцеклетка или чужда". На мен лично не ми изглежда сериозно.
Иначе нежен го разбирам. Изпаднал е в някаква емоционална криза. И определено би се справил с отглеждането на едно дете. Но ако след 5 години намери "жената", какво ще направи с това дете?
Ако жена разсъждаваше така - "търся някой да ми направи дете", всеки би я разбрал. Защо и мъж да не поиска нещо такова...
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Мъж съм и искам дете, дайте ми съвет
« Отговор #29 -: Ноември 21, 2006, 16:31:38 pm »
Да има го и този момент, аз веднага мога да кажа за един приятел , на който жена му загина в инцидент и си има малка дъщеричка от нея , но бере ядове с втората си жена. Тя  не желае да му гледа "чуждото" за нея дете откакто му роди свое. Голям проблем се оказа - чак на развод вървят нещата.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание