0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    гост Д

мисли за осиновяване
« -: Април 05, 2005, 16:40:13 pm »
Зравейте мили момичета,вие сте единствени,които могат да ме разберете,затова се обръщам към вас.Имам вече 4 неуспешни инвитро опита,не съм се предала съвсем,но в главата ми все повече си представям,че вече мога и да си осиновим дете.Споделих тези мисли с мъжа си и неговият отговор беше,че иска наше дете и не е готов на осиновяване,че той не се е предал и се надява.Аз го попитах,че ако изобщо не стане дали би си променил решението,а той,че не знае.Натъжи ме много това и сега съм объркана много,означава ли това,че той не ме обича достатъчно,че да остане с мен,какъвто и да е изхода на всичко и не ли това намек,че ако аз не забременея ще ме изостави.Знам,че в живота няма нищо сигурно,но тези мисли тревожат съзнанието ми от известно време.Благодаря.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
мисли за осиновяване
« Отговор #1 -: Април 05, 2005, 17:11:16 pm »
Мисля, че те обича много. И мисля, че му трябва малко време. Нещата са в твои ръце. Говори му - бавно, спокойно, показвай му любовта си.
Дори и да имате собствени деца, това не е гаранция за стабилен брак.
На колко сте години? От колко време пробвате?
*

    гост Д

мисли за осиновяване
« Отговор #2 -: Април 05, 2005, 17:14:40 pm »
Цитат на: Lali
Мисля, че те обича много. И мисля, че му трябва малко време. Нещата са в твои ръце. Говори му - бавно, спокойно, показвай му любовта си.
Дори и да имате собствени деца, това не е гаранция за стабилен брак.
На колко сте години? От колко време пробвате?



Пробваме от 4 год.Той е на 30,аз на 27.Благодаря ти.
*
мисли за осиновяване
« Отговор #3 -: Април 05, 2005, 17:17:12 pm »
Мисля, че на мъжете им трябва малко повече време за преосмисляне. Може би при нас надделява майчинския инстинкт.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
мисли за осиновяване
« Отговор #4 -: Април 05, 2005, 17:23:24 pm »
Точно така, Мари го е казала много добре.
Ей, 27 не е чак толкова много. Кога ви беше последното ин-витро? Лекарите какво казват? Каква е причината да не стане?
*
мисли за осиновяване
« Отговор #5 -: Април 05, 2005, 17:28:09 pm »
Здравей,
не мисля че мъж, който е минал през всичко за тези 4г. и  4 инвитро опита би те изоставил, напротив, той явно те обича и иска да бъде с теб, ти си неговото семейство :)
В доста случаи жената иска семейството да осинови дете, а мъжа не иска, дори и при нас е така, някой от момичета са чували теорията на моя мъж относно осиновяването и отглеждането на детето, няма да те занимавам с това, но мисълта ми беше, че с постоянство и мнооого търпение всичко се постига. Аз съм сигурна че ще убедиш съпруга си, но ти пожелавам първо да родиш вашето бебе и след това, защо не, да ощастливите още една невинна душичка :lol:
Успех
*

    гост Д

мисли за осиновяване
« Отговор #6 -: Април 05, 2005, 17:47:00 pm »
Цитат на: Lali
Точно така, Мари го е казала много добре.
Ей, 27 не е чак толкова много. Кога ви беше последното ин-витро? Лекарите какво казват? Каква е причината да не стане?



Миналия месец беше последния опит.Лекарите нищо не казват,няма причина да не стане.Знам,че още сме млади,но психически съм много зле.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
мисли за осиновяване
« Отговор #7 -: Април 05, 2005, 18:17:11 pm »
Едни позната /също с неуспешно ин-витро, но само едно, обаче по-възрастна/ докато убеди мъжа си за осиновяване, докато оправят документите, докато намерят подходящо дете за осиновяване /че искаха възможно най-малко/ отиде една година и тя взе, че забременя през това време по естествен път .
Така че, надежда винаги има. Стига да няма непоправими органични проблеми.
*

    гост Д

мисли за осиновяване
« Отговор #8 -: Април 05, 2005, 18:36:06 pm »
Цитат на: Lali
Едни позната /също с неуспешно ин-витро, но само едно, обаче по-възрастна/ докато убеди мъжа си за осиновяване, докато оправят документите, докато намерят подходящо дете за осиновяване /че искаха възможно най-малко/ отиде една година и тя взе, че забременя през това време по естествен път .
Така че, надежда винаги има. Стига да няма непоправими органични проблеми.


Проблемите наистина са необратими -тръбите са отстранени,единствен шанс е инвитро.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
мисли за осиновяване
« Отговор #9 -: Април 05, 2005, 19:12:09 pm »
Осиновете си.
Ще се успокоиш и пак може да опитате за свое.