0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
? към Мели
« -: Октомври 28, 2006, 15:56:17 pm »
   По съвет на нефролог ми е предписан профилактично уростим за 1 месец. Доколкото знам това е един вид ваксина - имуностимулатор.
   Предстои ми ин витро. Ако реша да го пия, колко време след това трябва да мине, за да мога да започна стимулация?
   
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: ? към Мели
« Отговор #1 -: Октомври 28, 2006, 16:35:36 pm »
Не зная, мила. Според мен не е нужно да се чака, но най-добре си питай лекаря, който ще ти прави стимулацията.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: ? към Мели
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2006, 17:37:40 pm »
 Благодаря ти, че се отзоваваш всеки път светкавично. Ще се посъветвам и с док.
Re: ? към Мели
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2006, 20:02:10 pm »
Tочно така - Уростима е имуностимулатор. Преди време и аз ги пих тези хапчета за засилване на имунната система. Не мисля че те по някакъв начин биха навредили, но все пак наистина е добре да се консултираш преди да се започне стимулацията.
Успех, Солей!
*
Re: ? към Мели
« Отговор #4 -: Октомври 29, 2006, 10:02:02 am »
   Мерси Розичке,
   ще го питам разбира се. Просто ме притесняваше това, че съдържа убити бактериални тела от следните видове: Escherichia coli, Proteus mirabilis, Enterococcus faecalis, Klebsiella pneumoniae.
   Това си е направо ваксина. Затова се притеснявам.