0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Здравейте!
Предстои ми In Vitro /за първи път!/ Прочетох доста информация за страничните ефекти от хормоналната стимулация,тази информация е процентна и вероятна.
Моля ви споделете с мен реални впечатления,от момичета минали по този път,използвали In Vitro метода.
Благодаря ви!
Желая успех на всички момичета,които са се насочили към Асистирани репродуктивни методи!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Хормонална терапия моля,отговорете ми!
« Отговор #1 -: Април 02, 2005, 01:11:33 am »
Здравей,
понеже сьм в стимулация в момента 6те ти кажа как аз я понасям.  Пьрвата ми бе6е с малка доза пурегон и менопур ни6то не усетих но и няма6е ефект.  Втората е в момента ударна доза( направо не4ове6ка!!) но пак нямам големи оплаквания освен 4е имам леко сьрцебиене, малко се 4увствам подута, и днес на 9 ти ден от на4алото на стимулацията малко ми се гади това е а пак ти казвам тази доза която аз си биа е много голяма...няма стра6но не се притеснявай
userLoginName=poly7]

[/url]
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Хормонална терапия моля,отговорете ми!
« Отговор #2 -: Април 02, 2005, 12:16:32 pm »
Благодаря ти Поли,
твоето мнение ме успокои,наистина  се притесних.Моята стимулация ще бъде с Pregnyl 4 amp. Puregon 23 amp.Decapeptyl 1amp.
Виждам,че за всяко едно момиче хормоналните стимуланти са почти еднакви (но все пак има различия)сигурно зависят от индивидуалното състояние на жената.
От цялото си сърце ти желая успех!
Нека Бог да те благослови!
Ще се радвам ако пишеш!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Хормонална терапия моля,отговорете ми!
« Отговор #3 -: Април 02, 2005, 16:11:23 pm »
Благодаря ти! Оставих ти бележка.
Успех и на теб!
Мисли за мен и кажи една молитва в вторник в 11 4аса :wink:  тогава ми е пункцията :)
userLoginName=poly7]

[/url]
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Хормонална терапия моля,отговорете ми!
« Отговор #4 -: Април 03, 2005, 14:56:41 pm »
Ще се молим за теб Поли!И аз и съпругът ми!
Той е до мен и чете всички съобщения,много е развълнуван от нашите проблеми!
Поздравявя те и те насърчава,че дори и 2 фоликула ще стигнат!
Успех!Ние сме с теб!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Хормонална терапия моля,отговорете ми!
« Отговор #5 -: Април 05, 2005, 23:44:28 pm »
:D Желая Ви успех момичета  а по повод страничните ефекти те се изявяват предимно след това аз имам доста опити и имах възможноста да си наблюдавам организма но в крайна сметка като сме се хванали на това хоро мися че това няма голямо значение нали е в името на .........бебчо :lol:
*
Хормонална терапия моля,отговорете ми!
« Отговор #6 -: Април 27, 2005, 10:40:04 am »
Освен да родим дете е важно и да го отгледаме. Ако стимулацията ще ми съсипе zдравето, аz няма да бъда пълноценна маика. Има ли смисъл тогава?