0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Има ли надежда ?
« -: Октомври 24, 2006, 12:47:56 pm »
 Привет на всички ! :(
 Дано не стана досадна с въпроса си ,но ще съм благодарна ако ми дадете съвет.
Преди 13 дни ми беше първия трансфер на 4-бр. перфектни ембр.
след още 2-дни имах втори трансфер на 2-бр. -бласт.-ци. За щастие имах възможност да ги видя на монитор преди да ми бъдат върнати  8O :( 8O.Бласт-те ,бяха тръгнали да се излюпват / извинете ме за образното изказване /.
т.е дават по-голям шанс за закрепване и по-нататъшно развитие .Бях впечатлена както и лекарите !
Днес както написах ми е 13- ден -и питането ми е следното :
Възможно ли е преди 1-2 дни през деня да правя тест и излиза една бледа черта ,а днес правих два и нищо не видях.
Да вмъкна ,че след тран-р не ми е слаган  ПРЕГНИЛ. В момента съм още на ЕСТРАДИОЛ : УТРОГЕСТАН : 
Има ли надежда  все пак ?????  Да ще направя и кръвен ,но все си мисля ,че би трябвало да има лек зачатък на теста или греша ????
 Още веднъж Благодария и ме извинете ,но ще ми се пръсне сърцето това ми е 4-опит и незнам дали разбирате как се чувствам !!!!
*
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2006, 13:37:05 pm »
Мисля , че надобре варвят нещата...тичаи за БТЧХГ. Моя приятелка роди след инвитро наскоро и при нея на 13-ти ден на уринарен нямаше нищо, чак на 17-ти ден се появи. Зависи и какъв тест си използвала, някой са по-чувствителни, други не чак толкова. Според мен новините ти са оптимистични!Стискам ти палци!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2006, 13:54:18 pm »
Искам да те успокоя да не се тревожиш, защото при мен на третото инвитро при което забременях тестовете за беменност в началота ми имаха само една чертичка а бета ЧХГ-то се удвояваше и утрояваше през ден, така че споко, защото притесненията и стресовете могат да изиграят лоша шега. За съжаление при мен приключи бременността със спонтанен аборт. На теб ти пожелавам успех и преди всичко вярвяй в доброто развите на нещата и те ще станат. Аз през третото инвитро си бях вътрешно решила че ще стане и то стана, но както казах по-горе за кратко. Пожелавам ти успех. Разсейвай се с приятни неща, порадвай се на слънчевите дни и си помечтай за бъдещото майчинство пък дано да стане!!! :ballons:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2006, 14:33:56 pm »
Здравей jimn!
Разбира се, че има надежда, само не се предавай! Преминала си през твърде много изпитания, за да се отчайваш точно на финалната права! Горе главата, имам предчувствие, че този път ще ни зарадваш с хубави новини много скоро. Само се успокой и мисли позитивно, ние сме с теб и ти стискаме палци  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2006, 15:05:18 pm »
Мила и аз си мисля, че има надежда :) И стискам силно палци - пиши като видите с док 2 точици ;)  newsm04


*
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2006, 16:58:54 pm »
естествено, че има възможност теста да е грешен и естествено, че трябва да направиш кръвен! И естествено, че ние силно стискаме палци и те прегръщаме  :bighug:
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #6 -: Октомври 25, 2006, 13:55:54 pm »
 :) Много ,Много , ВИ благодария за подкрепата и тонуса който ми вдъхвате . Радвам се че ви има , когато човек може да сподели вълненията си ,наистина е по леко .
  Днес ,ми е 14 ден и мисля да отида за кръвен тест ! Мисля ,че няма значение дали е сутрин или следобяд ?
  Още веднъж много Благодария за подкрепата .Ще ви пиша веднага .
   ПРЕГРЪЩАМ ВИ ГОРЕЩО И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ !
*
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #7 -: Октомври 25, 2006, 14:10:31 pm »
Стиснати палци и от мен, мила.
Няма никакво значение часа, храната и кафетата. Важен е високият резултат.
Късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2006, 14:17:30 pm »
Ох, много ме развълнува!!! Чакаме добри новини!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2006, 14:40:43 pm »
Мила Джими, от сърце ти желая резултата от кръвния тест да е ОГРОМЕН!!!!!! Дай боже да ни зарадваш с хубави новини. Пиши веднага как се развиват нещата при теб!! Поздрави и стискам палци!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2006, 07:23:50 am »
Джими миличка,възможно е да е станало чудото!Направи непременно кървен тест!Ние сме с теб и упорито ще стискаме палци!Успех мила и дай Боже да ни зарадваш!Пиши как са нещата!Кървен можеш да го пуснеш по всяко време! :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Има ли надежда ?
« Отговор #11 -: Октомври 27, 2006, 18:00:30 pm »
Ей, Джими какво става? Продължаваме да стискаме палци  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]