0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какво ще кажете за идеята?
« -: Октомври 24, 2006, 09:49:21 am »
Имам идея за среща под наслов "Децата на "Зачатие", която да проведем напролет като поотраснат новите попълненея! Всъшност, то може и сега с поотрасналите, а на пролет нова среща! Но ми се иска да дойдат и бебета от страната, а и от чужбина не е зле!
Давайте предложения!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2006, 09:58:44 am »
Aщо трябва да е само една :) Кво пречи всеки месец?  :) Имаш бойната задача да намериш подходяща кръчма навън с градинка и с хубава бира ! И ние от "прованса" ще се включваме :) И да има подходящо място за паркиране :)
« Последна редакция: Октомври 24, 2006, 10:03:46 am от cygnus »
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2006, 10:09:40 am »
е, разбира се, че може всеки месец, пък новите ще се включват, когато могат! Добре, почвам да търся, ама с градинка през зимата ще етрудно! Сега се сещам за едни детски клуб в Бели брези, в който ходихме наскоро на РД - много е подходящ за мъници!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2006, 10:26:27 am »
Ама че страхотна идея,  :balk_47:
само че моето пиле ще се излюпи чаааак март месец живот и здраве.  :babyflips:
Затова и аз ви моля да не е само веднъж. Ако стане традиция ще е чудесно  :party:
*
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2006, 10:43:15 am »
Ами да, ще е супер, и да не съвпада по ден с голямата среща, която всеки месец се организира :) Просто да правим и по още една в месеца - при хубаво време и навън, на която да идват и малките :)
А нови попълнения Дай Боже непрекъснато да има :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2006, 13:33:11 pm »
И аз нямам нищо против, ама на нас ще ни е малко трудно ако е само в София. И без това си идваме само лятото, а кацаме във Варна :(
Иначе и аз съм за :D Ще е хубаво да се съберем. Ако има зимата сега и се прибираме - ще е до София, та евентуално и ние можем да се присъединим :D Ще следя с интерес и се надявам, че ще можем да участваме.
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2006, 14:06:19 pm »
ще има - вие само си елате!
Матей - 1.04.2006 г
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2006, 21:58:18 pm »
идеята е страхотна, дано да успеем да се съберем.
(че ние досега имаме само посещение на едно бебешко парти, завършило с пълен провал, щото оревахме орталъка)

а може и лятна среща на Варнаааааааа :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2006, 22:36:29 pm »
Хехе, Джами, аз съм с две ръце за :lol: Голям кеф - ще ги пуснем на пясъка ;)
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2006, 10:38:45 am »
Мммммммммм страхотна идея, макар и още да не сме се родили ще се радваме на такива срещи : :lol:
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2006, 17:45:36 pm »
Mного хубава идея :lol:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #11 -: Октомври 25, 2006, 17:55:56 pm »
Идеята е страхотна. Досега все нямах време за срещи, но си мисля че с бебчето вече ще ми е по свободно и ще смогна.  Живи и здрави пролетта сме на линия :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    tedi91

  • ***
  • 275
  • Аз обичам моя съпруг!
Re: Какво ще кажете за идеята?
« Отговор #12 -: Октомври 28, 2006, 08:59:50 am »
Аз сьм "ЗА" :D