0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ще се побъркам, да знаете...
« -: Март 30, 2005, 14:40:05 pm »
Направо отка4ам ве4е. Днес ми е 15 ден след връщането на ембриона. теста беше негативен в понеделник, а мензиса го няма. Нямам и никакви признаци, 4е ще Дойде. Обадих се в болницата и сестрата ми вика"Няма страно, ще дойде" :x  Аз не то4но това исках да 4уя де. Та сега тая последна надеждица ме крепи, но в същото време ще се взривя от напрежение.  4етох някъде, 4е прогестерона, който взимах до в4ера може да забави менструацията. И все пак не спирам да се надявам. Не искам да си правя друг тест, защото ще се побъркам, ако е негативен.
Объркано ли ви зву4и. Извинете ме за това. То и в главата ми е такова.
*
Не се притеснявай
« Отговор #1 -: Март 30, 2005, 14:52:00 pm »
Не се притеснявай може теста да не е показал правилно! Според мен не спирай прогестерона докато не ти дойде и там витамините който пиеш. Надежда има. Аз след първото инвитро на 20 ден имах отрицателен тест, и на другия си направих пак контролен който беше положителен!!!
Ще се побъркам, да знаете...
« Отговор #2 -: Април 01, 2005, 08:53:41 am »
Аз също правих скоро инвитро и от прогестерена ми се забави доста менструацията. На 21 ден от ЕТ направих кръвен тест и той беше отрицателен. Тогава спрях приема на прогестерон и се почна едно зацапване в продължение на цяла седмица... После имах леко усилване на мензиса. Абе този прогестерон страшно ми обърка цикъла..
*
Ще се побъркам, да знаете...
« Отговор #3 -: Април 01, 2005, 10:40:30 am »
Да, да...надеждата умря :cry:  :cry:  :cry:
Снощи имах такова главоболие, 4е нямам думи. При мен това си е показател за М. Тази сутрин се по4на...имам кафяво зацапване...и след безбройните тестове(без кръвен) ве4е няма съмнение за изхода от моя първи опит. Е, това беше.  :cry:  :cry:
Ще се побъркам, да знаете...
« Отговор #4 -: Април 02, 2005, 15:03:02 pm »
Не се отчайвай и не губи надежда, не винаги става от първия път. Сега си почини, лятото се зареди с витамини и слънчева енергия и на есен можеш да опиташ пак. Желая ти успех.