0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Бутони?
« -: Октомври 20, 2006, 12:18:52 pm »
Какво става с бутоните "Форум" и "Начална страница" от най-горното меню на страницата? При мен не действат.
Когато чета лично съобщение и натисна "форум" ми дава грешка. Когато съм във форума и искам да отида на началната страница, натискам съответния бутон, но упорито си стоя във форума или пак дава грешка?
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бутони?
« Отговор #1 -: Октомври 20, 2006, 12:24:36 pm »
Лан и аз го имам този проблем от няколко дни. Понеже съм си вкарала в предпочитани направо форума на зачатие, като искам да мина на началната страница и от там в календара не ще. Просто си остава на главната страница на форума. И затова направо въвеждам адреса на зачатие
Re: Бутони?
« Отговор #2 -: Октомври 20, 2006, 12:28:23 pm »
http://www.zachatie.org/
Тук отиваш на начална страница.
Колкото до преминаването от лични съобщения във форума - натискай ЗАГЛАВНА СТРАНИЦА, а не ФОРУМ. Тези връзки още не са оправени. Много неща трябваше да се видят, за да се оправи фрума, след като имаше проблеми. Предполагам Бийста скоро ще ги оправи, но сега е малко зает  с новата жена в семейството си
;)
*
Re: Бутони?
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2006, 12:51:10 pm »
 :DЩом е такава работата - ще изчакаме колкото е необходимо! Жените вкъщи преди всичко!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Бутони?
« Отговор #4 -: Октомври 20, 2006, 13:36:33 pm »
А, верно че е зает човека - дай боже всеки му.
То бутоните не са болка за умиралка.
*
Re: Бутони?
« Отговор #5 -: Октомври 20, 2006, 14:19:03 pm »
Здравейте,
тези бутони за съжаление не мога да ги оправя - аз опитвах още същата вечер след като ни преместиха форума на другата машина, но нямам достъп до нея.
Засега ще са така, а се надявам скоро да си имаме собствен сървър и нещата там ще са оправени както трябва.

Пак се извинявам че известно време ще са малко объркани линковете на бутоните в хедъра.
*
Re: Бутони?
« Отговор #6 -: Октомври 20, 2006, 17:44:42 pm »
beast,
всъщност притеснението ми беше, че грешката е в моя компютър, че нещо се мизери напоследък...Ще изчакаме колкото трябва :balk_5:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Бутони?
« Отговор #7 -: Октомври 20, 2006, 19:44:15 pm »
Имаме технически затруднения, в момента се обсъжда финансовото състояние на сружението /което е малко в затруднение/, за да се прецени дали може да се вземе нов наш сървър, на който да се преместят календарът и сайтът.
Надявам се да успеем. :lol:
*
Re: Бутони?
« Отговор #8 -: Октомври 20, 2006, 20:15:00 pm »
А ако ги направим временно с абсолютни пътища? Пък после да ги редактираме  обратно?
*
Re: Бутони?
« Отговор #9 -: Октомври 21, 2006, 11:16:55 am »
А ако ги направим временно с абсолютни пътища? Пък после да ги редактираме  обратно?
Няма как да стане - не виждаме папката където е разположен форума през панела :-(
Форума, сайта и календара сега са на 3 различни машини а имаме достъп само до машините на календара и на сайта.
*
Re: Бутони?
« Отговор #10 -: Октомври 21, 2006, 13:07:32 pm »
Нямаме ли достъп до самите файлове на форума? Става въпрос за корекция в php-тата на шапката.
*
Re: Бутони?
« Отговор #11 -: Октомври 22, 2006, 00:08:23 am »
Нямаме ли достъп до самите файлове на форума? Става въпрос за корекция в php-тата на шапката.
Нямаме - на друга машина са.

И да споделя моята лична драма - повреди ми се твърдия диск на лаптопа в петък. Едвам спасих работната папка на календара с една много стара линукс дистрибуция която не ползва LVM и не ми проверява дисковете при стартиране.
В момента пиша от едно Live CD с изваден твърд диск, защото като го сложа и ми забива компа при зареждането на ОС-а от Live CD-то.
В понеделник ще се купува нов диск. За съжаление почти нищо друго не може да се спаси освен работната ми папка - тва документи, снимки, книги, музика, филми, инсталации, акаунти и пароли, bookmarks - замина.

Съвет към всички - НАПРАВЕТЕ СИ АРХИВИ ДОКАТО МОЖЕТЕ :-) 
*
Re: Бутони?
« Отговор #12 -: Октомври 22, 2006, 13:27:18 pm »
Съвет към всички - НАПРАВЕТЕ СИ АРХИВИ ДОКАТО МОЖЕТЕ :-) 
Ако знаехме и как  :(. Ще гледам да убедя Милото да ми направи, а ако не успея, дано някой не ми вземе ника...междувременно.
Съжалявам за загубата ти ,beast! Знам как компютърджиите преживявате такива неща!
*
Re: Бутони?
« Отговор #13 -: Октомври 22, 2006, 15:38:03 pm »
Момент,
май не си ме разбрала.
На форума, сайта и календара нищо им няма, не може никой да ти пине ника и с пръстче :-).
Проблема е в моя телевизор. Все едно да ти се счупи телевизора. Пак трябва да си нагласиш всички канали като си земеш новия. Е това имах на предвид като казвах че всичко е заминало - на нещата които са по сървърите в интернет проблеми няма.
Колкото до загубата - беше малко или много очаквана. Имайте на предвид че живота на един средностатистичски твърд диск е около 3-3.5 години. Вярно има такива които изкарват и много повече, но минат ли 3 години вече се подготвяй за смяна и е по-добре ти да го смениш, отколкото да се случи подобна случка като на мен. Аз доста отлагах със смяната на диска и това ще ми излезе малко соленичко, но ще се преживее :-)
Пък за архивите - вие си знаете вече :-)
*
Re: Бутони?
« Отговор #14 -: Октомври 22, 2006, 16:55:32 pm »
 :lol: Уф, заграях най-сетне, съветът е безплатен за вкъщи, аха! Мерси! :D
*
Re: Бутони?
« Отговор #15 -: Октомври 23, 2006, 18:47:41 pm »
Ти си прави архиви на  проектите, че тогаз е много кофти, особно ако не са предадени.
Re: Бутони?
« Отговор #16 -: Октомври 24, 2006, 18:45:28 pm »
Архив, архив, бекъпи и прочие... то това мнооого добре... ама като Outlook-а ми е саааамо 5,4 GB... Кажете ми как  8O

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!