0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Страхлив

Относно хормоните
« -: Май 19, 2004, 20:27:38 pm »
Мили мои, много ме е страх да не напълнея ужасно след като пия хормонални таблетки. Искам да напълнявам от бременност, а не от хапчета. Може ли някой да ме осветли по този въпрос?
*

    emilia.k

Относно хормоните
« Отговор #1 -: Май 20, 2004, 05:26:22 am »
zdravejte,
azsusto pisja hormoni - tova e Clomid, sled purvata sexmzia veche talijtaja mi beche s 4 prusta razlika, nikoj ot blizkite mi ne mi vjarva che  e ot hapchetata, no az ne sum promenila nachina si na zivot. Tkak cxhe - namaj hljaba i poveche dvigenie, inache ot tja hapcheta tova e resultata. Az pitah doktorut, toj mi kaza che ne e ot tova, no nali se sestach - toj ne gi e pil za da bude siguren, az pravja tezi probi. Tkak che - ne boj se sled povecheto hormoni, tjalaoto ti spada kato spukan balon v momenta v kojto gi sprech( ili spre vuzdejstviteto im)

Ajde pishi ni kkavo piech.
Uspeh.
Emili.k
*

    Страхлив

Относно хормоните
« Отговор #2 -: Май 20, 2004, 15:58:04 pm »
Аз пия Дуфастон и всички приятелки ми казаха, че от него се пълнее - това е синтетичен аналог на прогестерона. Но има и приятни ефекти от хапчетата - почти станах нимфоманка :D . Направо преследвам мъжа ми и той вече бяга, като ме види :D
Относно хормоните
« Отговор #3 -: Ноември 11, 2004, 12:04:05 pm »
Аз пия Clostylbegit и Utrogestan от четири месеца. За този период качих около 2 - 3 кг /като не съм променила начина ми на хранене :eating: / . Най-вече ми се отрази на бюста и като никога не отказвам на партньора ми, даже съм инициаторката особена около овулация.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Относно хормоните
« Отговор #4 -: Декември 19, 2004, 13:29:42 pm »
Аз пък от Дуфастона не напълнях.После обаче пих Диането и задържах много вода,все бях подута с отекли крака,но по време на приема му не напълнях.От 3 месеца вече не го пия,а съм качила 4 кг. :cry:  без да съм променила начина си на хранене. Поне да имаше ефект,а то нищо-пак не ми идва вече 2 месеца и половина,а тестовете са отрицателни.
<br />