0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Седмична тема 16.10-22.10
« -: Октомври 16, 2006, 08:29:22 am »
Почна се и тази така дългоочаквана от мен седмица, в която ще съм все още с корем. В нейния край и началото на другата седмица с голямо нетърпение чакам срещата с нашето мъниче и поставянето на новото начало в живота ни. Пък и като се замисля, че другата седмица точно малко преди рождения ми ден ще получа най-чакания подарък всичко става някак си много хубаво и едно такова много необичайно.
Пожелавам на всички едно добро начало за новите 7 дни и да Ви върви по вода.
Чакам с нетърпение и новинки за още бебоци от октомврийската серия. :D
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #1 -: Октомври 16, 2006, 09:59:51 am »
Желая ти леко раждане, Силви, и много щастие.  ylinfant
Ох, как и аз нямам търпение да дойде и моят термин. Ама ще си почакам още няколко месеца, нямам избор.
При мен започва поредната нормална седмица. Само трябва да ида да дам кръв за поредните изследвания.
Хубава седмица на всички! :balk_127:

*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #2 -: Октомври 16, 2006, 10:27:27 am »
Silwi25, леко раждане и на финала здраво и хубаво бебче:)
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2006, 11:56:26 am »
Силви, желая ти леко да мине раждането и скоро да пратиш снимки на щастлива мама с розово бебе!

Аз ще почвам 33 г.с. (не е за вярване!), стандартните изследвания и ултразвук -това е програмата за тая седмица. Дано хемоглобина не е паднал драстично, че освен магнезия ще трябва и желязо да пия. А, и килограмите ще следя, щото един зимен апетит ме е нападнал... не е за разправяне :)

Много усмивки през седмицата!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2006, 12:22:46 pm »
Здравейте и от мен! На Силви желая много сили, за да се справи с най-дългоочаквания и сладък момент от живота и. Силви, хайде, в другата седмична тема чакаме новините от теб. На всички желая много шастливи дни и дано имаме още хубави вести в тази тема. Мисля, че днес чакаме Loana, нали! Късмет, мацки. Каси


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2006, 12:39:59 pm »
Силви, леко раждане. Сигрна съм, че всичко ще мине безпроблемно за всички. И чакаме снимки на бебето.Успех на всички чакащи срещата с бебето .
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #6 -: Октомври 16, 2006, 13:02:12 pm »
Силве, леко раждане и много прекрасни мигове с новия член на семейството :)
С Лоана одеве се чухме  по телефона ама няма да издавам, нека тя си каже  :)
Боровинче, вижда му се края вече, по това време вече си стягах багажите вече да идвам при вас  :)
Мойте хора днес за първи път опитаха пюре от ябълка на HiPP, доста се чудеха какво е това и какво се прави в устата, защото досега бяха яли само от биберон :) Рано е да се каже дали им харесва :) Ще видим следващите хапвания.
Весела и успешна октомврийска седмица на всички !
« Последна редакция: Октомври 16, 2006, 13:08:46 pm от cygnus »
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #7 -: Октомври 16, 2006, 17:07:28 pm »
Стискам палци на jam! Нали тази седмица и е изпитанието.

*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #8 -: Октомври 16, 2006, 18:07:04 pm »
 Silwi25, леко раждане  :D !
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #9 -: Октомври 16, 2006, 18:43:17 pm »
Здравейте и от нас.
Много късмет на Джама, стискам и плаци всичко да мине успешно.
Силви, леко раждане на теб.
Дони, вие сте три седмици преди нас, аз мисля да почна на 5 навършени месеци.Макар, че Боби хапва по 160 грама на ядене, и явно има нужда от повече"папо".Тони и по -нежен и се задоволява с 120.
Една мама от бгмамата на месец и половина започна да дава сокчета  8O, направо се опулих, ама всеки си знае.
Иначе ние сме добре, първата комбинирана ваксина мина без проблеми, след два месеца втората.
Иначе стават все по забавни, смеят се и много се радват на големия ни телевизор  :lol:

Това е за сега от нас
Поздрави и целувки на всички :babyflips: :babyflips:

 :grouphug2:
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #10 -: Октомври 16, 2006, 19:26:39 pm »
Силве леко раждане и бързо възстановяване. И аз след около има няма три седмици, ще те последвам. :D
При мен иначе седмицата започва с интернет проблеми, няма да мога да ви чета и пиша до края на седмицата. Мдааааа точно когато най много ми трябва , точно тогава ще ми се случи. Това се очакваше де, тъй като откакто започнахме да се стягаме за раждането на  Мечо Бечо, всичко у нас започна да се разваля последователно... Що за поличба е това, един бог знае. Дано с компютъра се сложи край на битовите ни неуредици.
Лека и безаварийна седмица на всички. :lol:
« Последна редакция: Октомври 16, 2006, 19:28:23 pm от Perdeto (бивш Nadin74) »
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #11 -: Октомври 16, 2006, 19:35:16 pm »
Дони, вие сте три седмици преди нас, аз мисля да почна на 5 навършени месеци.Макар, че Боби хапва по 160 грама на ядене, и явно има нужда от повече"папо".Тони и по -нежен и се задоволява с 120.
Една мама от бгмамата на месец и половина започна да дава сокчета  8O, направо се опулих, ама всеки си знае.
Ема, и аз така смятах ама реших малко да избързам с 2 седмици, дотогава (навършени 5) смятам да съм въвела ябълката и моркова само. Нашите хапват от 130-150 на хранене, ама е голям зор, хранят се по цял час, на почивки.
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #12 -: Октомври 16, 2006, 20:09:45 pm »
Успешна седмичка и от мен. Силви пожелавам ти всичко да мине бързо и скоро да гледаме снимки на малкото съкровище.
Успех на Джам, стискаме палци.
Аз да се оплача, свеки една седмица се мъкна в нас на гости болна всеки ден. Предупредих я, че ще ми лепне някой вирус, тя каза, че била настинала. Е днеска съм с гърлобол и хрема. А утре като се появи, ще и дам една настинка :bonk: :bonk: :bonk: :bonk: :bonk:
Утре съм на преглед, да видим бебка колко е наддала. Време е и за изследванията този месец. Тъкмо ще питам лекарката какво мога да пия, да не я тормозя по телефона.
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #13 -: Октомври 16, 2006, 21:03:02 pm »

 Силви ,желая ти най-хубавото бебе и стискам палци .
    Днес е 14 ден от трансфера ми и ЧХГ ми е 227.13 ,но някак странно се чувствам ,99% бях сигурна ,че съм бременна и сега като съм сигурна на 100 не съм в преповдигнато настроение и чак се чудя какво ми е, май тр. да излезем на ресторант с мъжа ми да празнуваме.
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #14 -: Октомври 16, 2006, 22:43:33 pm »
Желая успешна седмица на всички момичета във форума !
  На тези ,които ще раждат да им е леко ,на тези ,които ще опитват да забременяват да е успешно ,а на Джам стискам палци да мине възможно най-добре операцията и бързо да се възстанови ,че малкия Марти ще я чака  :balk_602:
Желая успех и на себе си ! Имам чувството ,че ще ми се случи нещо много хубаво .... :balk_69:
*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #15 -: Октомври 17, 2006, 08:58:03 am »
Имам чувството ,че ще ми се случи нещо много хубаво .... :balk_69:
Успех миличка :) От сърце ти го пожелавам!  :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #16 -: Октомври 17, 2006, 09:28:11 am »
Лоана, честито!!! Отивайте да празнувате с мъжлето. Много се радвам за теб!!!
Джам, желая ти успех от сърце и да пишеш как си? Поздрави на всички момичета!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #17 -: Октомври 17, 2006, 09:35:52 am »
Silwi25, стискам ти палци за леко и безпроблемно раждане.
също и на Jam стискам палци за добър развой на нещата.
loana честито ти ЧХГ. А за преповдигнатото настроение и аз бях така. Трябваха ми близо 2 месеца докато почна да вярвам, че се е случило и да се радвам на събитието.
На всички пожелавам лека седмица, които си чакат цикъла - да не го дочакат и само хубави новини.
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #18 -: Октомври 17, 2006, 11:23:33 am »
Здравейте и от нас. Ние от около две седмици си имаме сериозни проблеми с нощния сън - мъчат ни зъбите и е нещо страшно :( Ревем сърцераздирателно и се чудим вече с какво да помагаме :(

Силви, успешно раждане и много положителни емоции от тук нататък!

Боровинка, надявам се твоите изследвания да са добре и всичко да е наред с теб и бебето!

Джами, на теб лека операция и добри резултати! Чакаме те скоро пак тук с хубави новини!

Лоана, всички май сме минали по тоя път на неосъзнаването. Радвай се, усмихвай се. Колкото си по-щастлива по време на бременността, толкова по-весело бебе/та ще имаш :D

Лиде, вземай мерки, бабешки лекове ако трябва, но да се оправиш.

Ели, пожелавам ти много късмет и много хубави неща накуп!

Дони, и нашия беше много интересен с първите опити с лъжицата. Сега обаче зяпа като шаранче :lol:

Успешна седмица на всички момичета и да имаме повече хубави новини и поводи за радост :D
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Седмична тема 16.10-22.10
« Отговор #19 -: Октомври 17, 2006, 12:39:00 pm »
loana,честито:)Наслаждавай се на тия мигове