0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    donnaa

  • *
  • 10
  • Върви ,напред и се бори !!!
Алкохол и билки
« -: Октомври 15, 2006, 20:06:53 pm »
Пият ли алкохол мъжете Ви когато пият билки ?
Не става въпрос за системно пиене
БЛАГОДАРЯ
Не за да бъда всевластна незнайница ,а да гребете от мене и никога да не ме изгребете до края !!!
Петя Дубарова
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Алкохол и билки
« Отговор #1 -: Октомври 15, 2006, 20:07:36 pm »
Щом не е системно, няма значение.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Алкохол и билки
« Отговор #2 -: Октомври 15, 2006, 20:24:05 pm »
Предпочитам мъжкото да си пие 100 грама ракия /не сме с мъжки фактор/.
Re: Алкохол и билки
« Отговор #3 -: Октомври 16, 2006, 12:43:38 pm »
Не. Независимо, че сме с мъжки фактор....Дори и да не бяхме, пак нямаше да пие....Пак ще се повторя от предната ти тема, но след като се е стигнало до пиенето на билки може да се направи компромис с алкохола! Няма значение дали е системно или не. Алкохола си е алкохол.
*
Re: Алкохол и билки
« Отговор #4 -: Октомври 16, 2006, 16:53:20 pm »
   Ние сме с мъжки фактор и по моя преценка му отпускам веднъж седмично 100 грама(все забравяме да питаме докторите за минимално допустимата доза). И той пие билки. Мацки, кажете, това лошо ли е, или да минава на съвсем сух режим? :D
Проблемът е възможност да покажеш на какво си способен.
Re: Алкохол и билки
« Отговор #5 -: Октомври 16, 2006, 20:24:10 pm »
И на мен ми се струва, че тъй като алкохолът не носи никакви важни витамини и минерали на организма, може да бъде напълно спрян, тогава когато се налага вземане на драстични мерки за преодоляване на мъжки стерилите. Но мъжът сам трябва да стигне до това заключение!!!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: Алкохол и билки
« Отговор #6 -: Октомври 17, 2006, 11:33:01 am »
Щом планираме бременност най-добре е да се спре алкохол, цигари - поне така са ни казвали доктори.
Е, по 100гр концентрат при събиране с приятели едва ли ще навреди чак толкова. Само да не е редовно пийването ;)