0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #20 -: Октомври 17, 2006, 09:25:41 am »
И аз стискам палци  :crossfingers: Дано да стане от първия път
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #21 -: Октомври 17, 2006, 10:04:48 am »
Муци, и аз им стискам палци, но! не може от епикризата само да съди, че всичко е наред с тръбите... Минало е време от тази операция, не се знае какво и как са се развили нещата при снаха ти....

Дано всичко да е наред, но наистина ще е добре да им препоръчаш да сменят лекарката... Не може така да си играе с мечтите и желанията на хората, и да си прави както тя си науми....

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #22 -: Октомври 17, 2006, 10:25:54 am »
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Ще чакаме вест!
А колко фоликула има?
*
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #23 -: Октомври 17, 2006, 22:25:48 pm »
Благодаря ви момичета много сте мили, знам си аз че може да се разчита на вас:)Успеееееееех на всички:)

*
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #24 -: Октомври 21, 2006, 01:02:13 am »
Момичета за съжаление инсето на снаха ми няма да е с положителен резултат :( Не се е спукал фоликула, док е казала че другия месец пак ще опитат.

*
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #25 -: Октомври 21, 2006, 09:03:45 am »
Съжалявам много :sorry:! Нека все пак да се обърнат към специализирана клиника,и то още от сега,защото много трудно ти дават час(първия път). Дано всичко се нареди добре и още 2007 да станеш леля... и ...мама :kiss:!
*
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #26 -: Октомври 21, 2006, 09:30:29 am »
Знаеш ли,веднъж и на мен не ми се спука фол. и ми сложиха втора инжекция Прегнил.На другия ден се спука.Не че нещо произлезе от това,но възможностите не трябва да се изпускат!
*
Re: Цветна снимка и инсеминация?
« Отговор #27 -: Октомври 21, 2006, 14:30:11 pm »
Благодаря за пожеланието Le да ти се връща тъпкано:)
:bighug: те!