0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
10 ден след трансфер
« -: Октомври 12, 2006, 17:45:36 pm »
   

  Здравейте.Днес ми е 10 ден след трансфера ,но не издържах и днес направих кръвен тест и HCG-32.9.Смятам да повторя в събота 12 ден или наи-добре вторник тогава ще е 15.
*
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #1 -: Октомври 12, 2006, 17:51:42 pm »
Браво,звучи много добре  :D Стискам палци  :crossfingers: чудото да е станало.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #2 -: Октомври 12, 2006, 19:02:27 pm »
Прегнил слагат ли ти?
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #3 -: Октомври 12, 2006, 23:15:15 pm »
Loana,стискаме палци,дано да се удвои ЧХГ.
Успех! :bighug:
Как ти се отразява фраксипарина?Някакви болки имаш ли?И на мен ми увеличиха на 0.4.Помагат инжекциите,за да се задържи бебчето,да може да се храни,затова и по-голяма доза.Ако имаш въпроси ми пусни бележка.
« Последна редакция: Октомври 12, 2006, 23:22:25 pm от morkovche »
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #4 -: Октомври 12, 2006, 23:29:29 pm »
HCG-32.9???
Морковче, колко е минимума при бременност??? Ето какво копирах от сайта:

"Нива на ЧХГ по-ниски от 5mIU/ml се разглеждат като отрицателен тест за бременност, и всяко ниво по-високо от 25mIU/ml се разглежда като положителен тест за бременност." Тогава Йоана не е ли бременна?

На теб Йоана - ужасно силно ти стискам палци да си бременна. Пиши как си и как се развиват нещата!!! Кураж и успех!!!
« Последна редакция: Октомври 12, 2006, 23:33:28 pm от kassi »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2006, 06:29:12 am »
Loana, още вчера ти казах, че стойността е супер за 10 ден от трансфера :) Ще чакаме утре да е двойно повече :) Успех и много спокойствие сега и стига си го мислила! Трябва да си много спокойна за да е всичко наред до края :)
И се обади за кафенце!  :P

Цитат на: Lali
Прегнил слагат ли ти?
Доколкото знам там, където Loana прави, не слагат прегнил след трансфер, но нека все пак и тя каже.
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 06:33:18 am от cygnus »
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2006, 10:00:14 am »
Е, хайде честито Loana! мисля, че ЧХГ-то ти е добре и ще върви добре. Но ще чакаме с нетърпение вторите резултати. Много късмет!

Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2006, 11:43:33 am »
Лоана, страхотно :D Стикам палци следващият кръвен да покаже още нарастнало ЧХГ :D
Особено ако не слагаш прегнил, си си за Честито :D
Благодаря ти, Бени!







*
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2006, 11:50:45 am »
  Благодаря на всички за пожеланията.
Благодаря на Зачатие ,че го има и на всички Вас който влизате тук ,без информацията която почерпих от Зачатие  нямаше да стигна до тук.
  Сега направих и уринен тест и видях двете чертички ,макар да е по бледа едната все пак е само 11 ден.В къщи все още никой не смее да се зарадва,защото преди 2.5год.забременях нормално ,но в 9 седмица направих спонтанен.Смятам ,че сега преди ИКСИ се подготвихме мн. добре и истински се надявам този път да стигнем до края.Направих всички необходими изследвания -откриха ми хашимото,антикардиолипин
,генетични свързани с тромбофилия,но за всичките си има и решение и лекарства с ваша помощ смятам ,че намерих точните лекари те пък от своя страна да са намерили правилното лечение.
  Икси правих в Солун,стимулацията я направи д-р Даскалов от Торакс,мина мн. добре нямах хиперстимулация .Направих 12 фоликула,но ми извадиха 5 хубави яйцеклетки,4 се оплодиха и 3 ми върнаха на 3 ден-8а,7а,7аб.Да обесня 7 или 8 това е на колко се е разделила оплодената яйцеклетка,а означава ,че е с перфектно качество ,а аб добро ,но не перфектно.При трансфера ми ги бяха сложили в лепило или гел не разбрах точно ,за да се захванат по добре.А иначе организацията там е перфектна ,няма чакане,бавене и суетене, а и си прекарахме повече от чудесно.Сякаш бяхме на почивка.
  Прегнил ми сложиха на 28.09 преди пункцията ,после не.Болки нямам, само след пункцията около 1 седмица ме боляха яйчниците ,болят ме гърдите.
   В понеделник ще направя още 1 кръвен тест,а отсега ще трябва да се въоръжа с търпение ,а това никога не ми е стигало цял живот.Аз съм от хората дето казват -Дай ми Господи само търпение-ама сега го искам.
   Обичам Ви и Ви благодаря защото виждам малка светлина в тунела след 5 години лутане и терзания.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2006, 11:56:31 am »
Лоана, мила, това е положителен тест (ти си го знаеш, де). Стискаме палци всички в къщи да се удвои в понеделник!

Каси, Лоана е бременна, но всички момичета, минали през АРТ, както и ние като специалисти, не смеем да се зарадваме много силно на такъв ранен срок на бременността. Затова и Морковче е умерена в изказването си.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #10 -: Октомври 13, 2006, 11:58:22 am »
Сега направих и уринен тест и видях двете чертички ,макар да е по бледа едната все пак е само 11 ден.

Я, писали сме едновременно. Нищо, че е по-бледа, ще потъмнее тия дни. :)
« Последна редакция: Октомври 13, 2006, 12:08:21 pm от Мели »


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #11 -: Октомври 13, 2006, 12:07:49 pm »
Миличка, трябва да си спокойна от все сърце ти желая всичко да е наред.
*
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2006, 12:14:34 pm »
Ами то си е за ЧЕСТИТО  :D .Дано,дано,дано да станеш мама след 9 месеца.Пожелавам ти го от сърце и силно стискам палци цялата бременност да мине нормално и да родиш едно здраво и хубаво бебенце :bighug:
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2006, 12:50:32 pm »
супееееееееееееееер!!!!  :D  :D  :D С теб сме!!!!!  :P  :P  :P


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #14 -: Октомври 13, 2006, 13:42:04 pm »
Лоана, браво, стискаме палци, всичко ще е наред. :lol:
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #15 -: Октомври 13, 2006, 13:51:43 pm »
Браво, Лоана!
Честито.
Много положителни емоции.

*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #16 -: Октомври 13, 2006, 14:04:01 pm »
Може да е рано, но си е за едно голямо ЧЕСТИТО!!!!!! :lol:
Стискам ти палци за лека бременност и здраво бебче!!!
Лоана, ти и другите момичета като теб, който не са се отказали и са продължили да се борят, и са успяли, ми давате НАДЕЖДА - а това е най-ценният дар, който може да даде един човек!!!!
Благодаря ти, че сподели радостта си с нас и дано да има още мнооогооо такива новини!
Успех :bighug: :bighug:
*
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #17 -: Октомври 13, 2006, 14:50:15 pm »

  Токущо ми се обадиха от Солун да ми кажат ,че 1 оплодена яйцеклетка която не ми сложиха се е развила до прекрасен блостосцист и са ми го замразили за 5години.С което още повече ме карат да вярвам че нещата се развиват добре,щото те би трябвало да са ми сложали най-добрите,а дори и този се е развил.
     Пожелавам на Всички който са в процедура на инвитро или им предстой същия или още по добър късмет от моя,който се надявам да не ми изневери и за напред.Успех. :goodluck: :ballons:
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #18 -: Октомври 13, 2006, 15:05:10 pm »
Честито  loana!  :D Пази се много и дай Боже всичко да мине успешно! Стискам ти палци!  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: 10 ден след трансфер
« Отговор #19 -: Октомври 13, 2006, 15:10:21 pm »
Е, след тази новина, дано прекараш следващите 9 месеца на :cloud9:

И след някоя седмица кажи колко са бебетата :)