0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
без заглавие
« -: Октомври 11, 2006, 17:45:34 pm »
тук при нас има едно изложение и има лаиф-музика, свирят рок едни момчета. добре свирят. и аз си седя на балкона, слушам и си мисля. добре, че не е извънматочно. трудно понасям упоиките. не че държа толкова на тръбите си. но ми писна тая болнична атмосфера. а втори аборт правя, имам основание да скоча от балкона. ама не ми се скача. много готино свирят момчетата.
мазол ли съм?
*
Re: без заглавие
« Отговор #1 -: Октомври 11, 2006, 17:57:44 pm »
Нямаш основание да скачаш от балкона.
Имаш основание да гледаш напред и надалеко!
Alexandra
*
Re: без заглавие
« Отговор #2 -: Октомври 11, 2006, 18:11:38 pm »
Миличка, не се отчайваи така. Горе главата и се бори, не се предаваи.  :bighug:
Re: без заглавие
« Отговор #3 -: Октомври 11, 2006, 18:27:06 pm »
Eй, кафенце  :balk_21:
Това състояние ми е толкова познато.
С разликата, че аз седях на прозореца,
и никой не свиреше под него. :)
Предполагам всеки от нас е минал през
такива депресивни състояния.
На всеки един от нас са му минавали и
отминавали такива мисли в главата.
На мен също....нали и аз съм човек  :lol:
Но сме на ниско да му се невиди - само на 4-я етаж....
пък и дърво има.....най-много да се закача на него
и да си вися, докато някой ме свали от там  :lol:
Разбирам какво ти е, но знам че имаш сили
да се изправиш и да продължиш напред!
Само напред и нагоре......остави тия мисли за
земната гравитация....че ако и ти имаш дървета там,
много ще бием на очи закачените по клоните ;)
Целувки: Вени

Не започвай да се отказваш и не се отказвай да започваш!



*
Re: без заглавие
« Отговор #4 -: Октомври 11, 2006, 19:06:35 pm »
 :!: Няма да скачаш никъде, слушаш рокендрола и знаеш, че щом два пъти става значи ще стане и трети и вече ще продължи до края! Това трябва да ти даде още повече сили за борба! Целувам те, миличка.  :balk_21: Ще изгрее слънцето, повярвай ми!  :sunshine: 
Пипе, правила ли си имунологични?
« Последна редакция: Октомври 11, 2006, 19:10:55 pm от cygnus »
*
Re: без заглавие
« Отговор #5 -: Октомври 11, 2006, 19:56:38 pm »
Kaffee, недей така. Може и да не държиш на тях, но на мен лично тръбата си ми липсва. Пък като започнат черните мисли "сега шансовете са наполовина по-малки", или не дай си Боже "ами ако стане пак :(". Мен също ме налягат себеразрушителни мисли, но скачането е за край на живота, не отива на човек, който иска да постави ново начало. Двете с теб го искаме от цялото си сърце, нали! :bighug:
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: без заглавие
« Отговор #6 -: Октомври 11, 2006, 20:00:52 pm »
Хей, злато :) Защо не се обади? Щях да дойда да те видя. И никакви такива мисли да не виждам написани! Ако ще скачаш - има до нас басейн - там е разрешено :)
Чудех се какво става с теб и защо не се обади :(
Няма да се отказваш - ще се бориш и ще видиш, че ще стане. Вече няма къде да ходи, трябва да стане.  :bighug: :balk_21:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: без заглавие
« Отговор #7 -: Октомври 11, 2006, 20:06:03 pm »
Ааа, музиката е голяма работа! Само тя ме е вадила успешно от локви, дупки, че и от доста дълбоки ровове. Слушай си как свири бандата, лека полека отпусни сърцето, свий юмруците - продължаваш напред!
*
Re: без заглавие
« Отговор #8 -: Октомври 11, 2006, 20:12:39 pm »
Кафенце мила :) Предполагам че е трудно, но ти си силна и смела и неведнъж си ни го показвала!
Горе главата и гледай напред!

И никакви скокове.
Танци може   :bighug:

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
Re: без заглавие
« Отговор #9 -: Октомври 11, 2006, 20:21:37 pm »
Сигурно ти е тежко, но погледни от тази гледна точка - ако няма прераждане, ако ада и рая са ала-бала и душата ни не е вечна ... ами че ти имаш само този живот, момиче! Само този!!! Оттук до края на вечността теб ще те има само веднъж! Имаш да се радваш на толкова неща и да видиш толкова много, да изживееш прекрасни усещания ...  в този живот, не друг!!! Така че ако обичаш, без скачане през терасата, нали?  :P

Прегръдки и кураж!  :balk_21:
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: без заглавие
« Отговор #10 -: Октомври 11, 2006, 21:37:34 pm »
Кафенце  :flower: това е само един кофти момент. Ще мине. Просто човек претръпва,вече не боли сякаш толкова,а всъщност си свикнал със самата болка..Случвало ни се е на всички. Какво да ти кажа. Получавала съм от теб истинска морална подкрепа . Искам да знаеш ,че и ти имаш моята.
 Знам ,че всичко ще си дойде на мястото. Има и хубави неща - ето музиката,природата с нейните гледки и ухания, любимия човек ,добрите приятели . Струва си да живеем дори само заради тях ! Миличка ,събери сили и давай смело напред ! Ние сме с теб !  :grouphug2:
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: без заглавие
« Отговор #11 -: Октомври 11, 2006, 22:32:10 pm »
Kaffe,гадно е,трудно е и много боли! :bighug:Понякога се питам,това живот ли е?!?Всички ние те подкрепяме и се молим по-скоро да се оправиш и да "влизаш в релси"! :sunshine:Силна си,не се депресирай и се бори! :balk_21:
*
Re: без заглавие
« Отговор #12 -: Октомври 12, 2006, 08:58:07 am »
 :bighug:
*
Re: без заглавие
« Отговор #13 -: Октомври 12, 2006, 10:34:53 am »
тук при нас има едно изложение и има лаиф-музика, свирят рок едни момчета. добре свирят. и аз си седя на балкона, слушам и си мисля. добре, че не е извънматочно. трудно понасям упоиките. не че държа толкова на тръбите си. но ми писна тая болнична атмосфера. а втори аборт правя, имам основание да скоча от балкона. ама не ми се скача. много готино свирят момчетата.
мазол ли съм?

Миличка, нека го кажа така. Аз съм с 3 спонтанни аборта! Усещането което пресъздаваш, минала съм го 3 пъти! Сега стоя от позицията на човек, който е застанал в страни от събитията. Знаеш ли какво? В сегашната ми ситуация съм благодарна, че нещата са се развили така. Искам дете, желая го, но явно не е трябвало да бъде от този човек...

С риск да ми се накарате за казаното по-горе, жива и здрава си! Това е най-важното!
*
Re: без заглавие
« Отговор #14 -: Октомври 12, 2006, 11:04:03 am »
тук при нас има едно изложение и има лаиф-музика, свирят рок едни момчета. добре свирят. и аз си седя на балкона, слушам и си мисля. добре, че не е извънматочно. трудно понасям упоиките. не че държа толкова на тръбите си. но ми писна тая болнична атмосфера. а втори аборт правя, имам основание да скоча от балкона. ама не ми се скача. много готино свирят момчетата.
мазол ли съм?

Кафенце, мила, какво ти е се е случило :bighug:
Толкова се чудих къде си...
Искам да дойда, да те прегърна и да те утеша...
Моля те не се предавай. 3нам, че е трудно.
В болница ли си? Къде си?
Да дойда ли в събота?
Много кураж мила. Никакво скачане. Ще 3абременееш пак, ще видиш. И тоя път всичко ще е наред.
Прегръщам те и съм с теб.
*
Re: без заглавие
« Отговор #15 -: Октомври 12, 2006, 15:03:24 pm »
Благодаря ви момичета! Благодаря ви, че ме разбрахте и че не ме оставихте!

Аз ще се оправя, не защото съм силна, а по навик. 4 години съм падала и ставала, и сега ще стана. Незнам само като стана, какво ще правя.  След тези години съм друг човек, вече и аз не знам каква съм.

Утре съм пак за кръв, следят дали ЧХГ/то пада. Ако всичко е наред, няма да има абразио, ще чакам само да падне. Ако не пада, ще влезна в болница за абразио. Докторът е оптимист, твърди, че ще пропусна абразиото.
Всички изследвания сме направили, знаини и незнаини.
Не съм оптимист, по- скоро се чувствам в безнадежност.

Има за какво да се живее, знам. Но ми е толкова кухо, че не мога да го почувствам. Убито ми е, дори сетивата са ми убити.
Вече не съм сигурна, дали искам да съм оптимист. Незнам дали и искам да се качвам пак на тая въртележка със забременяването.

Дано времето да ми помогне!

Благодаря ви за всичко! И за това, че ви има!
*
Re: без заглавие
« Отговор #16 -: Октомври 12, 2006, 15:54:13 pm »
Миличка, няма начин да те оставим. Това не е в стила ни. Ще бъдем до теб, ще плачем с теб и отново ще се изправяме.
Незнам защо трябва толкова да боли, сигурно никога няма да го разбера.
Сигурна съм обаче, че слънце има и рано или късно изгрява. Доказали са го момичетата тук.
Желая ти от сърце времето на възкръсването да дойде скоро, да се почувстваш отново цяла и жива. Другото ще си нареди.
Ти си здрава, прекрасна и обичана жена. Някой го нямат цял живот.
Прегръщам те!


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: без заглавие
« Отговор #17 -: Октомври 12, 2006, 16:14:11 pm »
Пипе, пипееееее! Има и добра новина мила! Станало е веднъж. ЩЕ СТАНЕ И ВТОРИ ПЪТ! Обещавам ти. Има господ - нали знаеш.

Само че ако скочиш от балкона, със сигурност няма да стане. Затова ние тук ще те държим здраво, здраво ей така -  :bighug:

Незнам защо господ ни подлага на тия изпитания, вероятно защото сме му скъпи и иска накрая да ни поднесе огроооооомна награда. Всички тук я заслужаваме.

Прегръщам те много неваляшке сладка
В очакване ....
*
Re: без заглавие
« Отговор #18 -: Октомври 12, 2006, 18:21:25 pm »
Kaffee,
каквото и да ти напиШа, едва ли мога да те утеШа. Болката е жестока и zа съжаление и времето не я лекува. Просто се научаваме да не и обръЩаме внимание и я zабутваме в някой ъгъл на съzнанието си, с надеждата да я zабравим... :(  Надяваме се скоро да бъдем толкова Щастливи, че тя все по-рядко да ни навестява. Дай Боже!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: без заглавие
« Отговор #19 -: Октомври 12, 2006, 19:51:04 pm »
Кафе, съжалявам за това, което преживяваш. :(