0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Някой може ли да ми каже колко горе-долу може да продължи стимулацията при ин-витро? Знам, че всичко е индивидуално, но имам проблеми с отпуски и болнични, затова ме интересува приблизително. Благодаря ви предварително!  :D
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън
*
Re: Колко продължава стимулацията за ин-витро?
« Отговор #1 -: Октомври 09, 2006, 19:33:20 pm »
От поставянето на първия Гонал до транфера минаха 18 дни. Ще трябва да си отделиш поне две седмици.
Успех!
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Колко продължава стимулацията за ин-витро?
« Отговор #2 -: Октомври 10, 2006, 09:56:24 am »
При първото ми икси стимулацията продължи около 2 седмици. При второто около 10-12 дни. Но не е нужно да си взенаш отпуск или болничен за нея. Можеш спокойно да си ходиш на работа(стига да не правиш стимулацията в друг град).
Успех!

*
Re: Колко продължава стимулацията за ин-витро?
« Отговор #3 -: Октомври 10, 2006, 11:18:05 am »
Много е индивидуално - обикновено от 10 до 20 дни. Обаче после има пункция и трансфер с пауза между тях. Абе един месец си трябва  да си отделиш.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Re: Колко продължава стимулацията за ин-витро?
« Отговор #4 -: Октомври 10, 2006, 14:41:33 pm »
При първото ми икси излезнах в отпуск 2 седмици: от пункцията до теста. Уж да се пазя от болести, уж да ми е по-спокойно, уж това, уж онова......и кво??? Разболях се след трансфера в къщи, тресях се от нерви и бебето не стана. При второто ми икси го раздавах по-така, по-нормално. Ходех си на работа през цялата процедура, с изключение на 3-4 дни от пункцията до трансферът. Лежах единствено в деня на трансферът, а 5-6 дни след него даже се наложи да се возя в маршрутка от единият край на София до другият. Е, забременях след всичките тези изпитания. Когато му е писано да стане, ще стане.

Re: Колко продължава стимулацията за ин-витро?
« Отговор #5 -: Октомври 10, 2006, 20:41:06 pm »
Много ви благодаря за отговорите!   :D Оganche дано бремеността ти премине спокойно и безпроблемно!  stork-boy
"Надеждата" е създание хвъркато,
което се загнездва в душата,
пее ни без думи
и никога не спира...не спира..."
                     Емили Диксън