0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Въпрос от ВАРНА за лекар
« -: Октомври 07, 2006, 11:36:46 am »
  Здравейте момичета!!!Може ли да ми дадете инфо за др.Цветкова от Варна намира се на Битоля 1.Препоръчаха ми я.Пишете ми ако сте запознати.Благодаря предварително!!!! :dontknow: :?: :balk_160:
« Последна редакция: Октомври 07, 2006, 11:40:49 am от peroshinka »
*

    pisal

Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #1 -: Октомври 24, 2006, 14:20:55 pm »
ne poveriavai sdraveto si na tazi psevdo lekarka .Tia moje samo da omaiva s prikazki.Poznavam ia li4no.Snam,4e edno Sekcio ne e napravila.V grada ima tolkova dobri lekari
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #2 -: Октомври 24, 2006, 14:47:43 pm »
Аз ходя на женска консултация при д-р Цветкова. Много съм доволна! Верно, че не прави секцио, но тя и инвитро не прави :lol: Зависи за какво са ти я препоръчали.
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #3 -: Октомври 24, 2006, 14:54:26 pm »
  Доста се стреснах от информацията ти, защото съм си патила от лекари .Искам обаче да имам бебе.Мъжът ми сега го няма и ми се иска докато се върне да си намеря добър лекар, който да ми обърне внимание и ако е нужно да ми направи някои изследвания.Къде са тия добри лекари в града, че аз повечето ги обиколих и все нещо им куца!? :(Също така предпочитам да е жена ,чувствам се по конфортно, въпреки че казват , :butterfly:че мъжете гинеколози са по-добри.Благодаря ти!
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #4 -: Октомври 24, 2006, 15:00:04 pm »
  Боровинка, препоръчаха ми я като специалист по семейно планиране.Моя приятелка чака бебе и ходи при нея , много е доволна.Вече не знам при кого да отида във Варна.За Цветкова имам час за края на ноември.Значи ти си доволна така ли? 8)
*
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2006, 15:11:11 pm »
Семейно планиране звучи добре, но специалист по стерилитет е друго :lol:На теб какъв лекар ти трябва?Извинявай за въпроса, но незнам каква е ситуацията при вас, какви изследвания сте правили и т.н
*
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2006, 18:28:59 pm »
Аз от около 3 години ходя при Цветкова-като личен гинеколог. Наистина е много внимателна, обяснява на дълго и широко, това, което те интересува, според мен е добър диагностик, но не се занимава със стерилитет. точно два пъти ми се е случвало аптекарки да ме питат кой ми е назначил лечението с толкова добре синхронизиеани лекарства. Моето мнение е За нея, но отново казвам, тя не лекува стерилитет и ако намери нещо нередно със сигурност ще те препрати към подходящият специалист.


Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2006, 19:08:56 pm »
  Zinaz,аз вече ходих при нея.Наистина като човек ми допадна,но ми каза някои неща които нямат връзка едното с другото и това ме кара да се съмнявам в нея!След прегледа тя си каза каквото имаше да казва и аз не можех да я питам нищо,защото я чакаха 100 човека вънка.Назначи ми лечение с антибиотици и каза като свърша да отида да ме види!Илязох да си запиша час,тя влезе със следващата пациентка вътре!Сестрата ми каза,съжалявям,но всичките часове за 2 месеца напред са заети.Като ви свърши лечението идвате,седите тука и чакате и ми вика с усмивка дано да имате късмет!Еми мисля да не ходя ,щото все пак работя и не разполагам с всичкото време на света.Все пак благодаря ти за отговора и съжалявам, ако съм те засегнала с нещо.Да знаеш,че не съм искала! :flower:
*
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #8 -: Ноември 30, 2006, 17:52:43 pm »
Не си ме засегнала изобщо. аз просто исках да съм полезна. Между другото аз никога не съм си взимала час при нея, защото е почти невъзможно, обикновено ходя сутрин ок.9ч. и минавам за ок.1 час, винаги се отваря няакава пролука да мина. Но все пак това си е мое мнение и наистина ако ти не се чувсташ сигурна, по-добре е да намериш наистина добрият за теб лекар. Успех ти желая!


Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #9 -: Ноември 30, 2006, 21:04:48 pm »
  Благодаря ти Zinaz! :bighug:
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #10 -: Юни 27, 2007, 19:58:57 pm »
аз ходя при Цветкова и сам мн.доволна от нея,но не за инвитро,а заради проблеми с цикъла.За 4асове никога съм нямала проблеми
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #11 -: Юни 28, 2007, 09:21:57 am »
Аз бях при нея миналата година.Имах" късмет "да вляза при нея без час,защото нямаше такъв свободен.Но никога не ми е харесвало да говори за проблемите ми допълнително на вън пред останалите пациентки.После лично без да я моля ми даде номера на мобилния и каза че мога да и звъня когато искам да попитам за нещо.Платих си 50лв. и заминах.След 1 седмица ми се наложи да и звънна и то когато беше приключила-базирайки се на раб.и време и тя доста грубо ме отряза че нямала време  8O.Останах с впечатление че когато си плащам има-заболя ме.Лекувахме хламидии но продължаваше да доизяснява и други неща на вън.А когато я попитах няма ли да ми се прави и цветна снимка когато приключа с лечението-колко ще струва и какво представлява самото изследване каза че не виждала смисъл от това изследване.Това е моята лична история за срещите ми с нея.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #12 -: Юли 02, 2007, 00:19:43 am »
става въпрос за Петинка Цветкова,нали,и аз минах ,и то през двата и кабинета,внимателна е , но ми предписа хормони,без изследвания,и оттогава тъй надебелях,че няма оправяне
*

    Vali :)

  • *****
  • 1376
  • Вярата и надеждата винаги са с мен!
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #13 -: Юли 04, 2007, 10:12:58 am »
Незнам какво да ви кажа.Точно благодарение на нея имам 2 операции от които втората по спешност и сега съм без един яйчник и 2 тръби.Деца нямам,а колко искам :(..............
Правете си изводите добре и не търсете винаги доброто отношение,търсете специалисти.Ако някой иска още подробност да ми пише на ЛС да не разводняваме темата.


Д-р Стаменов,обичаме ви!
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #14 -: Юли 04, 2007, 11:13:14 am »
  И на мен ми направи впечатление ,че от към отношение е страхотна.Лекува ми обаче възпаление ,което всъщност нямам със супер силни антибиотици инжекции и вече почти година не мога да се отърва от ентерококи ,кандиди и други такива!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #15 -: Юли 04, 2007, 11:19:05 am »
Незнам какво да ви кажа.Точно благодарение на нея имам 2 операции от които втората по спешност и сега съм без един яйчник и 2 тръби.Деца нямам,а колко искам :(..............
Правете си изводите добре и не търсете винаги доброто отношение,търсете специалисти.Ако някой иска още подробност да ми пише на ЛС да не разводняваме темата.
:( :( :(Изводът е ясен... :(
*
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #16 -: Юли 05, 2007, 11:15:23 am »
Аз чак сега видях темата за Цветкова... :oops:  А толкова исках да разбера и други мнения за нея. ..

Ходя при Цветкова от три години. Не мога да ви опиша що лекарства изпих, що инжекции сложих, и на системи съм ходила по три пъти на ден при личната лекарка. Вярно, че за каквото ми беше назначила терапия /за кисти, поликистоза/, се оправях. Дори като разбра, че не мога да забременея доста време, веднага ми препоръча лапароскопия /познавам момичета, които са ги мотали по две години преди да ги пратят на лапароскопия/. След като видя резултата от лапароскопията каза, че нещата не са добри и ми препоръча пластика. Даже и лекар ми препоръча.
Последно ходих при нея през януари. Тогава ми назначи терапия с два антибиотика. След това уж всичко беше наред. Пия Дуфастон вече 6 месеца. Майка ми й казала, че бебе още няма /тя също ходи при нея/ и Цветкова поръчала да й се обадя да ме прати на цветна снимка, ама аз си правя оглушки още... Страх ме е.

Като лекар може да е добра, но тя наистина не е специалист по стерилитет. Семейното планиране е друго. Смятам вече да ходя при Маркова или Александров. Още не съм решила. А и всичкото с пари е свързано... Доколкото знам, не работят със здравната каса.
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #17 -: Юли 16, 2007, 20:21:39 pm »
Здравейте,някой може ли да ми каже нещо за доктор Саръев.Явно имам проблем със забременяването и от някъде трябва да започна-та мисълта ми е ще ми обърне ли достатъчно внимание или и той ще ми предпише 3 месеца мерене на БТ.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #18 -: Юли 16, 2007, 22:20:33 pm »
Казва се д-р Момчил Сариев.Много-добър акушер-гинеколог,работи в областта на стерилитета(инсеминации,цветни снимки,спермограми и пр.)Той обаче излиза в отпуска от 20 юли за 2 седмици.Обади се в Майчин дом( тел.332 000)и си запази час.Не е лошо да започнеш от него,работи в кабинета на доц.Маркова.Много е внимателен и отзивчив.Късмет!
Re: Въпрос от ВАРНА за лекар
« Отговор #19 -: Юли 17, 2007, 07:40:52 am »
Благодаря ти baracuda-утре съм на преглед.