0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте!
Не знам дали точно тук е мястото за питането ми, но все още не съм много ориентирана с форума, който между другото не е никак лош.
Надявам се, че няма да ме сметнете за много незнаеща след въпроса, който ще ви задам, но тепърва навлизам и изграждам половия си живот :)
Та въпросът ми е задължително ли е мъжът да се изпразни в жената, за да забременее. Става въпрос за това, ако дадена двойка прави секс и накрая той свърши извън нея възможно ли е тя да забременее, тоест има ли вероятност в нея все пак да са попаднали някакви сперматозоиди, въпреки че той се е изпразнил отвън?
Мисля, че не си формулирах много добре въпроса, но се надявам, че сте ме разбрали.
Благодаря ви!
« Последна редакция: Септември 29, 2008, 08:17:17 am от mini »
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Дали знаете? :)
« Отговор #1 -: Септември 30, 2006, 00:09:04 am »
 Май  не е тук мястото, но модераторите , вероятно Ще я преместят. Ами тоzи метод 3а предпа3ване от 3абременяване , не е много надежден. Има по надеждни методи.Тук в то3и форум, ние искаме да 3абременеем, а не да се па3им.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Дали знаете? :)
« Отговор #2 -: Септември 30, 2006, 00:24:15 am »
Има вероятност от забременяване, защото течността, която се отделя преди еякулата, т.нар. любовни капки, също може да съдържа сперматозоиди. Прекъснатият акт следователно не е достатъчно надежден предпазен метод.
Извън темата, Осиана вече е написала, защо постингът ти не е уместен тук.


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Дали знаете? :)
« Отговор #3 -: Септември 30, 2006, 03:42:28 am »
Забременяване е възможно и при така наречения прекъснат полов акт.
Re: Дали знаете? :) /прекъснат полов акт и забременяване/
« Отговор #4 -: Септември 30, 2006, 11:23:38 am »
Да, аз се усетих, че не и е мястото тук, но се надявам, че грехът ми не е прекалено голям :)
Питах, защото приятелят ми упорито настояваше, че не е опасно, а аз си знаех, че е...така или иначе вие разсеяхте съмненията ми, за което съм ви благодарна.
Да, Осиана знам, че вие искате да забременеете, което ми подсказва, че има доста опит и за това реших да се допитам до вас :)
Миники, много добро обяснение  :balk_602:
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Дали знаете? :) /прекъснат полов акт и забременяване/
« Отговор #5 -: Септември 30, 2006, 17:37:22 pm »
Само да добавя, че при повторение на прекъснат полов акт е въ3можно малка част от еякулата да остане в уретрата (канала на пениса) и , естествено това да доведе до бременност.
http://pmgbs.com/allaboutsex/main.php?page=prevention

Успех !          :goodluck:   
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Дали знаете? :) /прекъснат полов акт и забременяване/
« Отговор #6 -: Октомври 02, 2006, 11:25:00 am »
Питах, защото приятелят ми упорито настояваше, че не е опасно, а аз си знаех, че е...така или иначе вие разсеяхте съмненията ми, за което съм ви благодарна.
То е ясно че така ще ти каже, макар да си мисля, че и самите мъже добре осъзнават, че това не е надежден метод. За съжаление, ако стане нещо после жените носят последствията от нежелана бременност. Все пак ако беше безопасен, нямаше да има предпазни средства :)
Re: Дали знаете? :) /прекъснат полов акт и забременяване/
« Отговор #7 -: Октомври 03, 2006, 20:26:02 pm »
Да, Мъжете са способни да измислят какво ли само и само да не използват презервативи, разбира се има и отговорни типове :) или много често срещаната фраза "Няма, миличко аз ще те пазя (от забременяване) Е аз ще се радвам, ако и с мен се случи по невнимание, но за сега имам други приоритети.
BLACK_ROSE  да ти кажа може и да си права, но определено ние жените повече се контролираме, ако преценим, че има опастност. Само ние си знаем какво ни чака :)
Osiana, благодаря за допълнението  :D