0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Просто питам
« -: Март 22, 2005, 17:05:29 pm »
Момичета, нормално ли е според вас Докторът, при който ще правим ИКСИ по Програмата на НЗОК, да иска пари само за това, че ни събра изследванията за пред РЗОК? Та нали тепърва ще започва процедура при него и тогава ще се плаща...
Незнам, доста съм огорчена...
*
Просто питам
« Отговор #1 -: Март 22, 2005, 17:50:25 pm »
Ами не, не е нормално, изобщо не е нормално, това е безобразие :oops:  Та на него нали това му е работата и какво значи събрал документи за касата, той подготвя това, което трябва да подготви - епикриза, заключение и т.н., а ти си плащаш всички останали изследвания.
Извинявай, че реагирам така остро, ама се ядосах, нищо лично :lol:
Успех ти желая, дано поне всичко мине нормално :D
Просто питам
« Отговор #2 -: Март 22, 2005, 18:28:26 pm »
Жужка къде ги намираш тези лекари. До колкото знам това е безплатно.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Просто питам
« Отговор #3 -: Март 22, 2005, 19:15:27 pm »
На сайта на 1 АГ са обявили официално цена за изготвяне на документите-80 лв. Незнам въобще дали е правилно. Между другото аз съм си набавила почти всичко. Остава ми само експертното решение. Не мисля, че е кой знае какво да направят такова на базата на изследванията и да сложат подписите си. Незнам дали да правя инвитро в нашите клиники при положение, че ще ми излезе пак толкова, ако го направя и в чужда клиника с доста по-висока успеваемост...Много съм разочарована от отношението и печалбарството на нашите лекари :(!
Просто питам
« Отговор #4 -: Март 22, 2005, 22:33:02 pm »
:roll:
Благодаря ви!
Като че ли се почувствах по-добре като знам, че и вие мислите като мен! Поне това..
Пък докато сме в позиция на потърпевши, ще си плащаме, макар и с мълчаливо несъгласие!
И дано си струва!
Успех на всички ни! :)