0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Лекарката ми назначи лапароскопия на 12 ден от началото на цикъла ми, при това положение ако има овулация няколко дни след това, може ли да се забременее?
Мими, след лапарото Не трябва да имаш полови контакти за известно време. Поне 2 седмици. Така че няма как да забременееш :)

:evil:  :twisted:
Същият цикъл след Лапаро може ли да има бременност?
« Отговор #3 -: Април 07, 2005, 10:36:08 am »
Лапароскопията поема ли се от здравната каса и ако не каква е цената и? :?:
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
*
Същият цикъл след Лапаро може ли да има бременност?
« Отговор #4 -: Април 07, 2005, 22:47:08 pm »
За Шейново знам, че цената за лапароскопията е 400 лв + задалжителни изследвания 70 лв. + очистителни 20 лв. + престой 3 лв. на ден , това прави 500 лв.
*

    Anonymous

Същият цикъл след Лапаро може ли да има бременност?
« Отговор #5 -: Април 10, 2005, 12:41:08 pm »
Лапароскопията се поема от здравната каса, както и изследванията преди това, така че това, за което се сещам, че трябва да си купиш, е очистителното - под 10 лева е, а ако си предния ден в болницата, сигурно ти го дават и него.

И на мен ми е много интересно може ли в месеца на лапарото да се правят опити .. все си мисля, че трябва да се изчака една М, обаче пък като гледам във FF по категорията "laparoscopy cycle" - има яко хиксчета :wink:  и доста положителни тестове в края на месеца... 8O

Някой ако може да обясни?
Същият цикъл след Лапаро може ли да има бременност?
« Отговор #6 -: Април 10, 2005, 16:53:28 pm »
Благодаря за информацията, но това дали се отнася за лапароскопия на матката , където не се прави през корема , а отдолу през шийката на матката и няма разрез , това е по - скоро диагностичен метод отколкото същинска операция през корема.
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.
*

    FreshBreeze

Същият цикъл след Лапаро може ли да има бременност?
« Отговор #7 -: Април 13, 2005, 11:03:21 am »
Anushka, това не се ли казва хистероскопия??!

Хистероскопията също се поема от касата иначе.

Успех!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Същият цикъл след Лапаро може ли да има бременност?
« Отговор #8 -: Април 13, 2005, 11:55:50 am »
Цитат на: anushka
Благодаря за информацията, но това дали се отнася за лапароскопия на матката , където не се прави през корема , а отдолу през шийката на матката и няма разрез , това е по - скоро диагностичен метод отколкото същинска операция през корема.


това НЕ Е лапароскопия, а хистероскопия - вече ти го написах в една друга тема.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Същият цикъл след Лапаро може ли да има бременност?
« Отговор #9 -: Април 13, 2005, 12:53:06 pm »
Благодаря за информацията , не съм си го измислила сама , лекаря така ми каза... :(
Може да загубиш битката , но важното е да спечелиш войната.