0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какво пият мъжете ви?
« -: Март 19, 2005, 13:53:07 pm »
Момичета, искам да ви попитам какво пият мъжете ви за подобряване на показателите? И в каква дозировка и кое с кое може да се комбинира?
Мъжът ми сега започна да пие Оксибор Форте, Трибестан, вит. Е. вит.  C, Фолиева киселина и му предписаха от клиниката едно хемореологично лекарство за подобряване на кръвоснабдяването. Имаме купен и Герикапс (новия Геритамин) ама смятаме по-късно да го пие, че да не се получи голяма каша или предозиране на някоя съставка. Какви точно витамини и антиоксиданти сте пили, в какви количества и колко време и какъв ефект сте имали или може да се очаква? Надявам се и Мели да помогне малко по въпроса. Писах на още един специалист за диета и ми отговориха, че строгата диета не била подходяща в такъв случай, а мъжът ми трябва да свали поне 10 кг., четох на много места, че оказват влияние килцата.
Някои пили ли са Л карнитин и какъв ефект има? Може ли всичко това да се пие заедно? Много се надявам да споделите опит.
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #1 -: Март 19, 2005, 15:48:32 pm »
Дони,
на моя мъж д-ра му предписа цинк, 10 мг - 2х1 на ден и фоливева к/на -  3 таблетки от по 5 мг, т. е. 15мг на ден /на мене лично това с ф. к. ми се вижда малко множко, та тои взема по 2 хапа, т. е. 10мг/. Това е за леката му астенозооспермия.
Отделни ние сме купили трибестан и магарешки бодил, та се налива и с него :) . Оная му работа обаче все още не е придобила  магарешки размер.  :D  :D  :D  Така че на плодовитостта не знам как се е отразило,  :D  т. е. знам де, ефект засега няма, ама на размера не оказва влияние :D  :D.
Айде стига го тормози  твоя мъж да отслабва, нали се беше вталил лятото много :)
Целувки

*
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #2 -: Март 21, 2005, 17:12:55 pm »
Здрасти,
моя го тъпча с мултивитамини, фолиева к-на, вит.Е и спимен.
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #3 -: Март 21, 2005, 17:28:10 pm »
Моя преди време пи ундестор, сарженор, нолвадекс, пикногенол, вит. Е. Сега пие трибестфорс 2х2, л-карнитин 2, спимен 3х2, вит е х1, вит.а, с,е, цинк и селен х1, фолиева х1. Варя му и магарешки бодил и пие колкото може. Това е.
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #4 -: Март 22, 2005, 09:14:45 am »
На моя мъж му давам спимен- 2на ден, оксиборфорте -1, цинк, вит Е, вит С, и разбира се чай от прословутия магарешки бодил :wink:.

ПП. Не вярвам обаче да се подобрят кой знае колко показателите. Това съм си аз - вечният песимист. :(
*
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #5 -: Март 22, 2005, 09:19:53 am »
Вече е ясно, че ще се правим на магарета в къщи - няма две мнения  :lol:
Само ми кажете по колко на ден се пие от този магарешки бодил и по колко пъти на ден. Всеки ден пресен чай ли трябва да се свари или може да се направи в тенджерка и да се пие няколко дни. Сигурно са подробности ама може да са важни за действието на чая.
Дано поне малко има подобрение след всичките тези илачи  :)
Поне цигарите ги спря без проблем веднага. Направо се гордея с него в това отношение - като ги знам, колко са трудни ....
*
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #6 -: Март 22, 2005, 09:53:52 am »
Моят мъж почна да пие Мужик корен, засега не знам ефект има ли. Може би в началото на април ще прави спермограма, та тогава ще сравним най-вече преди и след операцията как е.
Той моят е много труден за пиене на каквото и да е, а за хапчета - абсурд просто. Затова взехме тези капки :lol:
Магарешкият бодил му го приготвях всеки ден, най-много през ден да е било. Мисля,че пресен е най-добре.
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #7 -: Март 22, 2005, 10:24:51 am »
И моят приятел пие Мужик корен. Вече намалява капките. В указанието пише, че може да се почувства леко неразположение или гадене, а той казва, че само му се е отворил апетита повече :roll:
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #8 -: Март 22, 2005, 12:01:05 pm »
По принцип се интересувам. За колко време с тези лекарства може да се повиши качеството на сперматозоидите. Може ли например мъж с 10 млн в мл. да му се увеличат до 20 млн. Въпросът ми сигурно е глупав, но ми е интересно да знам. Също така какви методи на забременяване се препоръчват, когато мъжът е например с 5 млн някъде подвижни сперматозоида.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #9 -: Март 22, 2005, 12:06:10 pm »
Speman 3x1
Vit. E 3x1 табл. от 400 мг
Acidi folici 1x400 микрограма
Tribestan 3x1
L - carnitin 3x1
ОСВЕН ТОВА УРОГЛОГА ПРЕПОРЪЧА И СЕКСИНОРМ, УНДЕСТОР, И ТН. НО ВСИЧКИ ЛЕКАРСТВА С НАЗНАЧЕНИЕ СПОРЕД МЕН ОТ ЛЕКАР!
тОВА ПРЕПОРЪЧА МЕЛИТА НА МОЯ СЪС ДИАГНОЗА АСТЕНОЗООСПЕРМИЯ! УСПЕХ!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #10 -: Март 22, 2005, 12:19:06 pm »
yana,
какъв L-Karnitin купуваш? и каква е тая дозировка 3*1? по едно какво - хапче, лъжица?
аз съм виждала Л-Карнитин в големи кутии и вътре нещо като прах, вашето какво е?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Какво пият мъжете ви?
« Отговор #11 -: Март 22, 2005, 13:46:54 pm »
Цитат на: adriana77
По принцип се интересувам. За колко време с тези лекарства може да се повиши качеството на сперматозоидите. Може ли например мъж с 10 млн в мл. да му се увеличат до 20 млн. Въпросът ми сигурно е глупав, но ми е интересно да знам. Също така какви методи на забременяване се препоръчват, когато мъжът е например с 5 млн някъде подвижни сперматозоида.


По принцип може да се увеличат сперматозоидите, но за това трябва правилно и продължително лечение. Иначе, ако мъжът ти има 5 млн/мл преди обработка за инсеминация сте за икси. Ако д-ра е вкарал 5 млн при самата инсеминация значи, че пърмоначалната бройка е няколко пъти по-голяма, т.е. поне 10-15 млн/мл. С такава бройка може да направите инвитро, но не инсеминация.
*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #12 -: Март 22, 2005, 13:50:57 pm »
Ние купуваме само от била! От 500 мл и представляват капсули!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #13 -: Март 22, 2005, 17:42:41 pm »
o, yana, мерси! аз не знаех, че има в Билла такова нещо - още довечера ще проверя! :)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #14 -: Март 28, 2005, 09:49:12 am »
Препоръчаха ми:
zellschultz , 900 g.
Сутрин на гладно по 1 с.л. разтворена в 200 мл. вода. Съдържа вит. А, Е, C и Selen.

Не знам дали точно така сепише. Jam си го купи вече - искам да я помоля да напише точно как се пише и какво пише на опаковката. Струвало около 87 лева и бил много добър антиоксидант ни каза д-р Конова.

Моля ви момичета кажете ми в коя аптека се продава да мога да го купя. Антиоксидантите се препоръчват за подобряване на сперматогенезата а също и за и за подобряване на генетичната структура на сперматозоидите за да са годни за оплождане.

За това изследване на генетичната структура на сперматозидите знам, че в МЦ "репродуктивно здраве" вече набират реактивите, а в Плевен в клиниката на д-р Конова вече ги имат, но към юли ще им донесат новата апаратура и там ще започне да се прави също. То е много полезно и дава допълнителна важна информация.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #15 -: Март 28, 2005, 10:02:25 am »
http://pmi.hit.bg/bulzellschutz.htm

ето какво намерих за това нещо....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #16 -: Март 28, 2005, 10:44:41 am »
Моя мъж два пъти вече пи мужик корен, но нямаше никакъв ефект, в момента пие бирена мая "Сома"(с цел напълняване, защото тежеше около 55кг.) и при последната спермограма имаше подобрение. :)
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #17 -: Март 28, 2005, 13:39:08 pm »
Ива, какъв е проблемът при вас?
*
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #18 -: Март 29, 2005, 11:14:45 am »
Мъжки фактор - астенозооспермия и олигозооспермия след боледуване от простатит.
Какво пият мъжете ви?
« Отговор #19 -: Март 29, 2005, 11:29:05 am »
Цитат на: cygnus
Препоръчаха ми:
zellschultz , 900 g.
Сутрин на гладно по 1 с.л. разтворена в 200 мл. вода. Съдържа вит. А, Е, C и Selen.


Дони, със същия състав можеш да намериш и мноооого по-евтини медикаменти. Това явно е немско. Ама много скъпо бе. Аз купувам от тук едно СЕЛЕНИУМ със абсолщтно същия с-в за 11 евро  за месец. А има и по евтини, просто на други производители
Поздрави