0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Подут и болезнен тестис
« -: Март 16, 2005, 10:17:13 am »
Мъжът ми е опериран от варикоцеле и киста преди около 9 мес. Тези дни ми се оплаква, че го боли мястото на операцията. На вид тестисът му изглежда подут. Дали е възможно да има някаква връзка с операцията, пък било и след толкова време? Другата възможност, за която се сещам, е че не сме правили секс около 7-8 дни.
 А тук -в Бургас, в никакъв случай не ми се ще да го пускам на лекар. Най-известният уролог-андролог даже не забеляза кистата и варекоцелето...
Подут и болезнен тестис
« Отговор #1 -: Март 16, 2005, 10:52:31 am »
Възможно е да има някакво усложнение. Идете да го видят на ехограф. Не отлагайте.
За кой най-голям уролог говориш?
*
Подут и болезнен тестис
« Отговор #2 -: Март 16, 2005, 11:29:57 am »
В Бургас ходи при д-р Хамис Абелтажи или нещо подобно. Гледа го на ехограф, ама нищо не видя. После Кацаров в София веднага диагностицира, оперира го и досега нямаше никакви оплаквания. Хистологията беше о.к., а и от самата операция даже разрезът не се забелязва.
 Мерси за мнението, ще трябва пак до София да се ходи.
*
Подут и болезнен тестис
« Отговор #3 -: Март 16, 2005, 11:32:46 am »
Поли, моя съвет е да го види специалист. Защо  не отидете до София?
Подут и болезнен тестис
« Отговор #4 -: Март 16, 2005, 11:42:49 am »
И ние ходихме при Кацаров. Отидете пак при него, щом той го е оперирал, значи ще има по-добра представа. И го питай за всичко, каквото те интересува.
Re: Подут и болезнен тестис
« Отговор #5 -: Септември 06, 2008, 12:53:27 pm »
Стига сте говорили не истински съдими проблеми, ако е истина  това което казвате защо не се обърнете към лекаря или всичко това да е по съдебен ред. Защо не кажете поне  името на пациента а говорите със заобиколки  уронвате  авторитета на доктора по този начин,аз добре познавам лекаря и бих казала, че е невъзможно да не види подут тестис и варикоцеле, моля моля.
*
Re: Подут и болезнен тестис
« Отговор #6 -: Септември 06, 2008, 22:47:12 pm »
Темата е от 2005 г. ако не си забелязала.
Re: Подут и болезнен тестис
« Отговор #7 -: Септември 08, 2008, 14:18:01 pm »
И какво като е от преди 3г. ЗАЩО говорят за неверни неща
Re: Подут и болезнен тестис
« Отговор #8 -: Септември 08, 2008, 16:32:28 pm »
И какво като е от преди 3г. ЗАЩО говорят за неверни неща
А ти от къде знаеш , че говорят за неверни неща ? :ask:Всеки случай е различен и уникален сам по себе си. При вас може да е диагностицирал точно , при друг случай може да не е...
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Подут и болезнен тестис
« Отговор #9 -: Септември 08, 2008, 17:18:18 pm »
Темата е от 2005 г. ако не си забелязала.
аман от некрофили
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.