0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anna_maria

kade li e problemat?
« -: Март 15, 2005, 12:12:58 pm »
poveche ot polovin godina se opitvam da zabremeneja. Poslednite 3 meseza sas sigurnost uluchihme ovulazijata mi, i ne stava i ne stava. Napravih si vsichki izsledvanija, vsichko e poveche ot dobre : hormoni, zikal, ovulazija. Dnite predi zikal se chustvam zle, gadi mi se, bolki dolu nisko, otpadnala sam i vse si mislja, che e stanalo, no uvi ne. Predi dve godini napravih abort, no lekarjat mi kazva, che vsichko e nared i tova ne e prichina , za da ne zabremeneja.
Dali naistina e taka? Kakvo mislite? Ili problemat e v maja mi, ne si e pravil oshte spermograma.
A zashto se chustvam vinagi tolkova zle poslednite mesezi predi zikal? Da ne bi da ne moga da zadarja oplodenata jaizekletka?
Blagodarja vi predvaritelno za mnenieto.

 :cry:
*
Re: kade li e problemat?
« Отговор #1 -: Март 15, 2005, 12:25:42 pm »
Цитат на: anna_maria

Dali naistina e taka? Kakvo mislite? Ili problemat e v maja mi, ne si e pravil oshte spermograma.
A zashto se chustvam vinagi tolkova zle poslednite mesezi predi zikal? Da ne bi da ne moga da zadarja oplodenata jaizekletka?
Blagodarja vi predvaritelno za mnenieto.
 :cry:


Направете спермограма  :!: Абсолютно задължителна е  :!:

За съжаление едва ли ще получиш точен отговор на въпроса си защо се чувстваш зле преди цикъл. За твое успокоение попитай лекаря си.
Възможно е и да е на психическа основа.

Аз преди цикъл задължително имам по някой симпто, койото в последствие се оказва най-ибикновенн ПМС  :?

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
kade li e problemat?
« Отговор #2 -: Март 15, 2005, 13:27:47 pm »
Моля те, пиши на кирилица, много трудно се чете. Успех.
kade li e problemat?
« Отговор #3 -: Март 22, 2005, 00:12:15 am »
скъпа аз откакто реших да забременявам ми се появиха уникалн предб(менструални симптоми така че това е психика не се шашкай е зависи колко време е
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: kade li e problemat?
« Отговор #4 -: Март 22, 2005, 10:22:52 am »
Цитат на: anna_maria
poveche ot polovin godina se opitvam da zabremeneja. Poslednite 3 meseza sas sigurnost uluchihme ovulazijata mi, i ne stava i ne stava.


За стотен път ще повторя едно основно положение в медицината - за проблеми със забременяването започва да се мисли, ако след изминаването на ЕДНА ГОДИНА редовен полов живот без предпазване не е настъпила бременност. При жени над 35 години този срок се скъсява на 6 МЕСЕЦА.
Ти на колко години си?
Помисли върху това, което съм написала....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

kade li e problemat?
« Отговор #5 -: Март 29, 2005, 13:17:21 pm »
Zdarsti az sym nova tuk i mislq che vsichko shte byde nared,ne go misli to shte stane samo i togava shte razberesh kakvo sym imala vpredvid:)
Re: kade li e problemat?
« Отговор #6 -: Април 05, 2005, 15:11:58 pm »
Poslednite 3 meseza sas sigurnost uluchihme ovulazijata mi, i ne stava i ne stava. Napravih si vsichki izsledvanija, vsichko e poveche ot dobre : hormoni, zikal, ovulazija.

 1.Proveri si provodimostta na folievite trabi
 2. Maja ti da si napravi spermograma
 3.Proveri da nqmash hlamidia
 4.V dnite na ovulacia ,ne informirai maja si,prosto go prelasti i da se nasljdavaite na lubovta.Dokazano e,4e kogato go informirash,tova e eden vid stres za maja  i ka4estvoto na spermatozoidite mu se vloshava.
 5.Ne misli za tova-ste stane kogato nai-malko o4akvash.
   Uspeh