0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
 Здравейте ,момичета и късмет на всички .
 Аз в момента започнах стимолация на дълък протокол при Стаменов , на 20- ден от цикъла сложихме ДИФЕЛИРИН -ДЕПО  еднократно .,и ме вика чак на 25.09. -което ме учуди малко тъйкато очаквам цикала си на 19-20-09 .т.е се пада 5-6 дни от датата на новия цикъл да започна МЕНОГОНА ?
 На мен ми за 4-път ,и тъйкато предишните 3-опита съм била на къс протокол  има ли момичета които са били на този вариянт при Стаменов ?
 Не се и съмнявам в способностите на екипа  там напротив даже съм очарована ,но едно рамо от ваша страна няма да ми е излишно !
   :) Предварително Благодария  и още веднъж много късмет на всички !
« Последна редакция: Септември 19, 2006, 14:15:35 pm от jimn »
Re: Ин-витро при Стаменов -Дълак протокол ?-питане
« Отговор #1 -: Септември 17, 2006, 23:27:57 pm »
Kaкто ти е казал д-р Стаменов ще слушаш.Щом е казал 25ти,значи меногона се почва на 5ти ден.
И само да те поправя,че този "дълак" ми извади очите
"дълъг протокол"
*
Re: Ин-витро при Стаменов -Дълак протокол ?-питане
« Отговор #2 -: Септември 18, 2006, 14:46:23 pm »
Късмет!
Действието на диферелина е 1 месец. Той служи за подтискане на хипофизата. В рамките на този един месец трябва да се започне стимулацията. М няма никакво значение кога ще ти дойде. Важното е обаче да дойде. При мен кървенето беше 10 дни. Спря на 5-6 ден от стимулацията.
Желая ти спокойствие и вяра.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Ин-витро при Стаменов -Дълак протокол ?-питане
« Отговор #3 -: Септември 19, 2006, 12:13:17 pm »
Извинявайте, че се намесвам не по темата, ама дали някой от модераторите ще поправи правописните грешки в заглавието , направо ми бодат очите всеки път като преглеждам форумите...
The impossible is often the untried [/i]
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: Ин-витро при Стаменов -Дълъг протокол ?-питане
« Отговор #4 -: Септември 19, 2006, 14:28:14 pm »
 Благодария ВИ за -изяснението  относно ,протокола .
 Дължа ВИ едно голямо " извинете " понеже съм на работа и между  сложебните неща се вмъквам и в Форума без да искам съм написала грешно  израза .
 Знаете как е в офис - хора натоварване и др.
  Благодария и късмет на всички дами. :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Ин-витро при Стаменов -Дълъг протокол ?-питане
« Отговор #5 -: Септември 24, 2006, 21:33:56 pm »
късмет от сърце!!! и стимУлация, НЕ - стимолация /това в кръга на шегата/ стискам палци да успееш.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!