0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Момичета, внимание!!!! /билкови таблетки/
« -: Септември 14, 2006, 23:56:15 pm »
Момичета, съобщиха, че в търговската мрежа има билкови таблетки, в които е открито съдържание на сено и талк 8O За съжаление не съобщиха кои лекарства са с такова съдържание, а само при проверка, че са установили, че не се разтварят в стомаха и имат такъв състав :x
« Последна редакция: Септември 15, 2006, 09:27:28 am от Lali »
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Момичета, внимание!!!!
« Отговор #1 -: Септември 15, 2006, 00:03:30 am »
Човек вече на нищо да няма доверие!!!!!!! :balk_132:
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Момичета, внимание!!!!
« Отговор #2 -: Септември 15, 2006, 01:09:36 am »
Това много отдавна се говореше за билковите таблетки на д-р Тошков.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Момичета, внимание!!!!
« Отговор #3 -: Септември 15, 2006, 06:09:00 am »
Това много отдавна се говореше за билковите таблетки на д-р Тошков.
Леле колко таблетки на Тошков съм изгълтала 8O 8O :x
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Момичета, внимание!!!!
« Отговор #4 -: Септември 15, 2006, 06:56:58 am »
По тази причина аз предпочитам билковите чайичета!! :D :D :D
Re: Момичета, внимание!!!!
« Отговор #5 -: Септември 15, 2006, 07:13:36 am »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Момичета, внимание!!!!
« Отговор #6 -: Септември 15, 2006, 07:23:51 am »
Самият продукт не минава през никакви клинични изпитвания. От Националния център за опазване на общественото здраве отказват да тестват таблетките с мотива, че дори и да има вредни примеси в тях - те не могат да ги установят. Това можело да стане в самия завод при производството, но законът не изисквал такъв контрол.
Ами тогава да променят закона!!!!!!Оф ,чета и се ядосвам!В тая държава май нищо не е наред!Дано да вземат някакви мерки! :!: :rockon:
Re: Момичета, внимание!!!! /билкови таблетки/
« Отговор #7 -: Септември 15, 2006, 15:58:27 pm »
След фалшивите партиди лекарства, сега и това! Какво следва, да ни пробутват вече и отрова ли???
Май в тая държава никой не го е грижа за здравето на хората, пък и като знам какво направиха с двойките подали документи за ин витро, вече съм убедена, че съзнателно се опитват да ни унищожат  :x
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*
Re: Момичета, внимание!!!! /билкови таблетки/
« Отговор #8 -: Септември 16, 2006, 00:08:01 am »
много отдавна се говори за таблетите на Тошков, на брат му и последните новоизлезли на Сашка Николова, че вътре е пълно със сено и талк .Между другото не се купуват масово както преди, но пак възрастните си ги търсят.Пък и на тази цена - 120 тб за около 5 лв и вътре има всичко и помага на всичко.....Но както всеки един мушенник в България производителите си забогатяха на гърба на хората и си продължават да си продават стритото сено в шарени кутийки.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: Момичета, внимание!!!!
« Отговор #9 -: Септември 16, 2006, 13:57:57 pm »
Това много отдавна се говореше за билковите таблетки на д-р Тошков.
Леле колко таблетки на Тошков съм изгълтала 8O 8O :x
сега вече не ги пия, ама преди 3-4 години сестра ми си развали стомаха с неговия `Лаксит`и не отслабна и грам.И аз , овчедушната, пих..Стомахът ме болеше постоянно.
Определено неговите хапчета са долнопробни, фармацевти даже ми го казват.