0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #560 -: Ноември 16, 2007, 15:23:48 pm »
Наистина са ни страхотни бебоците - аз редовно преглеждам тая тема и се хиля доволна на прекрасните мишленца  :D

А, Стефания, с нейните бузи - ако ми падне - ле-ле какво и се пише ....
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #561 -: Ноември 16, 2007, 16:10:09 pm »
Много порастнали изглеждат, Касси. Да са живи и здрави!
Ама аз не разбрах що трябва да ги бъркаш, все пак те не са еднояйчни, т.е. не са идентични, нали?

Разнояйчни са! И по характер са адски различни отсега!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #562 -: Ноември 16, 2007, 16:22:53 pm »
Да ги нацелувам всички сладурченца... как няма да са ни най-хубави както е казала Мини - с толкова любов създадени, а и като ни гледам нас - техните майки - ами какво да кажа - от този форум лъха доброта, любов, желание да помогнеш, да дадеш - това усещане като че ли никъде другаде го няма, тук се чувствам наистина добре и както се казва "у дома" и намирам толкова много искренни приятелки :D
Само да са ни здравички малките бонбончета.


Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #563 -: Ноември 16, 2007, 19:07:04 pm »
Като ви гледам снимките и ми тръгват лигите беееееееее, едва се стискам, така обичам да мачкам бузи и баджачки :lol:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #564 -: Ноември 16, 2007, 19:30:08 pm »
момичета,много са ви хубави бебета-страхотни бонбони.Аз нямам познати с малки деца и съм гушкала бебе 1-2 пъти,а така ги обичам.Като гледам вашите ,ми иде да ги схрускам през екрана. :D
<br />
*
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #565 -: Ноември 17, 2007, 21:18:35 pm »
Мечето, Каси :) разпознавате ли ги, много са сладки всички бебоци.

Ама те са доста различни. Например Християн вече е определено със сини очи/ на прабаба си и прадядо си  :lol: от страна на мъжа ми/, по-светла коса, по-едър е, изобщо копие на фамилията на мъжа ми. А Мишето прилича все повече на мен от бебешките ми снимки, същите големи бузи, нослето, очите, формата на главата, и е с кафяви очи.

Ето нови снимки:

вляво е Мишето, вдясно Хриско

Мишето

Хриско


Касита, касита, не ги ли обърка пак бре :D
Гледам ся кой със сините, кой с кафявите очи да мога да ги запомня и разпознавам, значи подвеждаща информация си дала :lol: Синеокото мишле не е ли в ляво?...
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #566 -: Ноември 17, 2007, 22:26:10 pm »
Kaси, това докато го четях, гледах снимките и си мислех; "а, значи това в ляво е Хриси, а в дясно е Мишо"... и в следващият момент виждам по-надолу, че всъщност е обратното... :lol:  :lol:  :lol:

Да са ти живи и здрави мишленцата, пу-пу! Много си приличат, мислех, че са еднояйчни близначета :D
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #567 -: Ноември 18, 2007, 21:22:51 pm »
  Цветенце, Бебе2007, много са различни, вярвайте ми. Ноооо, в дясно е Хриско -певеца със сините очи, а вляво е Мишока!
  Сега се замислих колко тъжна беше миналата ни Нова година. Празна, сива, безсмислена новогодишна нощ-четири дни след отрицателния тест от първото ми ИКСИ.   
   А колко се надявах...но не спрях да вярвам и да се моля на следващата да бъдем четирима. Не знам дали заслужавам това щастие! Тази Новогодишна нощ ще се моля за всички останали момичета на "Зачатие"!!! И дано бъдат чути молитвите ми! Благодаря ви за милите думи! 


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #568 -: Ноември 18, 2007, 22:05:47 pm »
    Сега се замислих колко тъжна беше миналата ни Нова година. Празна, сива, безсмислена новогодишна нощ-четири дни след отрицателния тест от първото ми ИКСИ.  
   А колко се надявах...но не спрях да вярвам и да се моля на следващата да бъдем четирима. Не знам дали заслужавам това щастие! Тази Новогодишна нощ ще се моля за всички останали момичета на "Зачатие"!!! И дано бъдат чути молитвите ми! Благодаря ви за милите думи! 


Касинка  :bighug:

Нека всички да се помолим и дано тази Коледа се сбъднат най-съкровенните желания.


*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #569 -: Ноември 18, 2007, 22:07:50 pm »
Не знам дали заслужавам това щастие!

Ооооооооооо, заслужаваш го и още как. :D
*

    mecheto

  • ****
  • 753
  • на мама джудженцата
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #570 -: Ноември 18, 2007, 22:18:02 pm »
Кассинка, всички тук заслужаваме да бъдем мами. Но нещата не винаги стават когато искаме, а както са казали хората "хубавите неща стават бавно".
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #571 -: Ноември 19, 2007, 11:31:43 am »
    Сега се замислих колко тъжна беше миналата ни Нова година. Празна, сива, безсмислена новогодишна нощ-четири дни след отрицателния тест от първото ми ИКСИ.   
   А колко се надявах...но не спрях да вярвам и да се моля на следващата да бъдем четирима. Не знам дали заслужавам това щастие! Тази Новогодишна нощ ще се моля за всички останали момичета на "Зачатие"!!! И дано бъдат чути молитвите ми! Благодаря ви за милите думи! 

Каси :balk_21: Как да не заслужаваш това щастие, мила! Всяка жена заслужава да стане майка, а съм сигурна, че ти си прекрасна и любяща мама на Хриско и Мишето. А и как иначе - те са толкова сладки :) Пупупу! Ти благодариш за милите думи, аз на теб ти благодаря, че винаги намираш добра дума за тези, които са отчаяни, че ме караш да се усмихвам всеки път, когато ви видя тримата на снимката :)


*

    sami

  • *****
  • 1148
  • Обожавам малките ми куклички!!!!!!!
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #572 -: Ноември 19, 2007, 14:48:24 pm »
Аз пък пожелавам на всички момичета,
до следващата нова година,пък и много по рано,
ей такава четворка :):



http://www.zdravei.bg/videos/id_6940/title_v
torija-rojden-den/http://bg-mamma.com/ticker/69256
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #573 -: Ноември 19, 2007, 18:17:50 pm »
Сами, много са сладки :)


*
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #574 -: Ноември 21, 2007, 01:16:42 am »
лелелелел какви красиви бебенцаааа самооооо да са живи и здрави ,аиде и ние да се запи6ем в тая теми4ка(дано да успея да ка4а снимките само  :lol:)


Entre ce que je pense, ce que je veux dire, ce que je dis, ce que tu veux entendre , ce que tu crois entendre et ce que tu entends, il y a au moins 6 bonnes raisons de ne pas se comprendre....

Je suis  sous le choc et endeuillé des faits dramatiques qui se sont déroulés dans la crèche "Fabeltjesland" à Termonde.SINCERES CONDOLEANCES AUX FAMILLES DES VICTIMES ....
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #575 -: Ноември 21, 2007, 11:02:25 am »
Шакииииииии, голяма сладуранка е Лина!!! :D
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #576 -: Ноември 21, 2007, 11:06:27 am »
Шаки, каква е сладка душичка - да я цункаш по хубавите бузки :balk_21:


*

    Nadyn

  • *
  • 2703
  • Всяко зло за добро!
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #577 -: Ноември 21, 2007, 11:11:50 am »
Шакира, страхотна е! Да я нацелуваш по сладките бузанки!
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #578 -: Ноември 21, 2007, 13:37:51 pm »
Разкошни деца! Нямам думи... Отдавна не съм влизала и чак сега видях новите попълнения в бутиковия отбор. Сладурчета! Да им нацелувате сладките дупенца!
Ето малко снимки и на кака Дара - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=93943&photo=15  паролата е 1234
От една седмица казва "мама" (досега ми викаше "кака") Като ме погледне с тия очи и като каже "мама" ми идва да ревна... Пожелавам от все сърце на всички да чуят тази думичка от най- сладките устенца на света!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: СНИМКИ НА НАШИТЕ ПРЕКРАСНИ БЕБЕТА
« Отговор #579 -: Ноември 21, 2007, 19:22:58 pm »
Ох разкошни бебета, идва ми да ги нацелувам и да ги "изям"всичките

Каси , и за твоите бузани нямам думи....страхотни са.
На Лина добре дошла в бебешкия отбор :) много целувки по сладките бузки

Сетакап,  малката Дара много прилича на теб :)


Поздрави и Целувки на всички




« Последна редакция: Ноември 21, 2007, 19:29:36 pm от ema2 »
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last