0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: Нова седмична тема! 11-17.09!
« Отговор #40 -: Септември 15, 2006, 12:42:43 pm »
Оги, не се притеснявай излишно.Една приятелка е в 22 седмица и казва,че съвсем отскоро едва го усеща.Така,че се успокой-прага на чувствителност при всеки е различен, недей слуша хората.Предполагам, че има значение и големината на корема-моя е малък,а искам вече да е голям :D,а ти казваш че твоят е като за 6 м.Сигурно му е по-широкичко на твоето бебче :) и не ти блъска по стените не матката.Мен пък друго ме побърка -усещам го някаъде от 17 седмица добре, обаче преди 2 дни беше пълен застой-2 денонощия нищо.Като се стреснах, прибягах вчера до триизмерния и точно като легнах,взе да рита.Видяхме бебето и всичко беше наред :).Огледахме го и се успокоих.И така си олекнах финансово,а само след 3 дни съм на фетална при Мазнейкова(в понеделник).Много се притеснявам за феталната-искам всичко да му е на ред на бебчето ми.Като се прибера ще пиша.
« Последна редакция: Септември 15, 2006, 12:47:57 pm от piera »
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Нова седмична тема! 11-17.09!
« Отговор #41 -: Септември 15, 2006, 13:10:23 pm »
Оги, и аз да ти кажа за ритането. Чак като започнах 21-ва г.с. движенията на бебка станаха съвсем ясни за усещане и виждане. Още мъничко и ще видиш как някой припка под кожата на коремчето ти  :D.

Хубави събота и неделя на всички!
*
Re: Нова седмична тема! 11-17.09!
« Отговор #42 -: Септември 15, 2006, 15:32:14 pm »
Хехе, това с припкането ми хареса, а после пък е като цунами, целия корем се мести и криви :lol: Току някоя дупе се избучи, крак гръб, абе екшъна е голям :lol:
Re: Нова седмична тема! 11-17.09!
« Отговор #43 -: Септември 15, 2006, 17:08:57 pm »
Не съм чела, че бяхме болни! Сега сме добре - каката само го гняса и му е натресла вирус!
За Хамомилата - дава се 4 пъти дневно между храненията! Все пак универсално лекарство няма и трябва консултация с хомеопат!
Вчера с 38+ градуса го кръстихме!
Матей - 1.04.2006 г
*
Re: Нова седмична тема! 11-17.09!
« Отговор #44 -: Септември 16, 2006, 11:11:09 am »
Брех къде го пипнахте и вие този вирус. :( Бързо оздравяване и без повече такива неприятни емоции.
Честито за кърщенето да ти е жив и здрав малкия палавник.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!