0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #20 -: Септември 12, 2006, 18:44:34 pm »
Да си кажа и аз .Още от както си спомням че ми идва менструацията имам съсиреци,понякога много малки,друг път по-големи и това е от 15-16г.възраст.Винаги в първия и втория ден от менструацията ме боли корема и ми е по обилен и по тези симптоми и четенето за симптомите на ендометриозата съм си мислела ,че може да има нещо,но до сега нито един лекар не е изразил съмнение за това.Дано и нямам де и при това съм забременявала 2 пъти.
*
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #21 -: Септември 13, 2006, 00:15:49 am »
аз също имах доста обилен цикъл и съсиреци особено първите 2 дни. От както ме оперираха и махнаха миомата и кистите всичко се нормализира.Още първия ми цикъл след операцията беше нормален, аз такъв  нямах от месеци.За мен беше чудо направо - цикъл без болки и съсиреци. Все пак не е лош един консулт.Дано да няма нищо при теб.Успех
17.01.2005                                                                              21.11.2013
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #22 -: Септември 13, 2006, 10:47:18 am »
След това, което прочетох почнах сериозно да се тревожа :dontknow:, защото и аз имам съсиреци - различни по-големина, но до сега от лекарите, които са ме гледали никой не е видял нищо обезпокоително :roll:
Сега чакам да дойде часа ми за преглед на 30-ти...Вече се местя в клиника по стерилитет, тъй като се надявам там да получа отговор на въпросите си, адекватно лечение, грижа и изследвания и най-вече се надявам да стигна до положителен резултат...

Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #23 -: Септември 13, 2006, 21:40:32 pm »
Сега чакам да дойде часа ми за преглед на 30-ти...Вече се местя в клиника по стерилитет, тъй като се надявам там да получа отговор на въпросите си, адекватно лечение, грижа и изследвания и най-вече се надявам да стигна до положителен резултат...
Желая ти го от сърце!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #24 -: Септември 14, 2006, 09:08:12 am »
 :(Тази тема вся смут у мнозина, у мен включително :(
Искам да попитам, има ли момичета със съсиреци при менструация, на които е правена лапароскопия и не е открита ендометриоза и не са премахвани миоми???


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #25 -: Септември 14, 2006, 09:12:43 am »
Уващаеми пациенти, не си обменяйте диагнозите. Мели
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #26 -: Септември 14, 2006, 11:39:01 am »
:(Тази тема вся смут у мнозина, у мен включително :(
Искам да попитам, има ли момичета със съсиреци при менструация, на които е правена лапароскопия и не е открита ендометриоза и не са премахвани миоми???
На мен ми е правена лапароскопия,имам съсиреци по време на менструация и не са ми открили ендометриоза, а само т. нар. ендометриозни огнища, които ми казаха, че не са пречка за забременяване.
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #27 -: Септември 15, 2006, 10:39:49 am »
Миники мила аз съм правила лапаро и имам съсираци не са много големи, но ги има. Нямам открита ендометриоза.Миомни възли или каквото и да било. Съсираци получавам от както се помня. Но и аз мисля, че ако са ненормално големи трябва да се консултира жената с лекар.
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #28 -: Септември 15, 2006, 23:03:30 pm »
Нахи  :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #29 -: Септември 16, 2006, 20:46:52 pm »
Хихихихи и аз те прегръщам силно  :D
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: по време на цикъл? /съсиреци/
« Отговор #30 -: Септември 16, 2006, 21:59:45 pm »
Здравей и от мен!И аз смятам,че не бива да се притесняваш много отностно съсиреците.Наистина може да ги огледаш като ги измиеш от кръвта и ще видиш розова тъкан,което според мен трябва да е лигавица.Може между временно да се е пукнала някоя киста,ако пък пиеш някой друг хормонален препарат,това ще е.
И за да те успокоя още малко и при мен са често срещани и  гинекологът ми,така ми ги е обяснявал.